Datum:

Categorie:

Reacties:

▼ Vorige wedstrijd

▼ Volgende wedstrijd

Competitieoverzicht 2021-2022

Hij staat weer op de site. Het nieuwe competitieoverzicht voor seizoen 2021-2022.

Klik in het menu op Competitie, of op Competitie / Competitie archief voor alle alle voorgaande seizoenen.

Hieronder een overzicht van alle wedstrijden

3e klasse Noord-West
Competitie 2021-2020

Stand

Pos   Team G W T L UitslagSaldo Ptn
1 Spakenburg 11 11 0 0 502:93+409 52
2 Bulldogs 11 8 0 3 435:141+294 41
3 Haarlem 2 11 8 0 3 384:113+271 39
4 t Gooi 3 11 8 0 3 301:235+66 38
5 Castricumse 3 11 8 0 3 288:171+117 36
6 Alkmaarse 11 6 0 5 322:269+53 29
7 Rush 11 5 0 6 271:377-106 26
8 Amsterdam 11 4 1 6 188:247-59 21
9 Diok 3 11 2 1 8 126:330-204 13
10 Den Helder 11 2 1 8 224:431-207 12
11 West Friesland 11 1 1 9 135:392-257 7
12 Ascrum 3 11 1 0 10 133:510-377 6

Wedstrijden

Wedstrijd Uitslag
19 september 2021 14:00 Haarlem
Haarlem 2 Diok 3
30 - 0
19 september 2021 14:00 Alkmaar
Alkmaarse Ascrum 3
79 - 0
19 september 2021 15:00 Schagen
Rush Bulldogs
3 - 24
19 september 2021 15:00 Amsterdam
Amsterdam West Friesland
55 - 10
19 september 2021 15:00 Castricum
Castricumse 3 Den Helder
53 - 19
25 september 2021 14:00 Amsterdam
Ascrum 3 Spakenburg (Verslag)
5 - 62
26 september 2021 13:00 Leiden
Diok 3 Amsterdam
22 - 22
26 september 2021 13:00 Naarden
t Gooi 3 Castricumse 3
24 - 12
26 september 2021 14:30 Almere
Bulldogs Haarlem 2
29 - 7
26 september 2021 15:00 Den Helder
Den Helder Rush
19 - 38
26 september 2021 15:00 Hoorn
West Friesland Alkmaarse
21 - 47
2 oktober 2021 15:00 Spakenburg
Spakenburg Alkmaarse (Verslag)
44 - 5
3 oktober 2021 13:00 Castricum
Castricumse 3 Ascrum 3
53 - 5
3 oktober 2021 14:30 Haarlem
Haarlem 2 Den Helder
36 - 15
3 oktober 2021 14:30 Schagen
Rush t Gooi 3
12 - 38
9 oktober 2021 15:00 Hoorn
West Friesland Spakenburg (Verslag)
17 - 33
10 oktober 2021 13:00 Amsterdam
Ascrum 3 Rush
24 - 41
10 oktober 2021 14:00 Alkmaar
Alkmaarse Castricumse 3
14 - 39
10 oktober 2021 14:00 Den Helder
Den Helder Amsterdam
21 - 29
10 oktober 2021 14:30 Almere
Bulldogs Diok 3
72 - 5
10 oktober 2021 14:30 Naarden
t Gooi 3 Haarlem 2
10 - 36
16 oktober 2021 13:15 Castricum
Castricumse 3 Spakenburg (Verslag)
17 - 32
17 oktober 2021 14:30 Schagen
Rush Alkmaarse
20 - 38
17 oktober 2021 15:00 Almere
Bulldogs West Friesland
74 - 0
17 oktober 2021 15:00 Haarlem
Haarlem 2 Ascrum 3
81 - 0
17 oktober 2021 15:00 Leiden
Diok 3 Den Helder
22 - 50
17 oktober 2021 15:00 Amsterdam
Amsterdam t Gooi 3
0 - 30
23 oktober 2021 15:00 Spakenburg
Spakenburg t Gooi 3 (Verslag)
52 - 12
31 oktober 2021 13:00 Leiden
Diok 3 West Friesland
30 - 0
31 oktober 2021 15:00 Amsterdam
Amsterdam Bulldogs
0 - 30
6 november 2021 15:00 Spakenburg
Spakenburg Rush (Verslag)
83 - 17
7 november 2021 13:00 Amsterdam
Ascrum 3 Amsterdam
14 - 21
7 november 2021 13:00 Den Helder
Den Helder Bulldogs
17 - 53
7 november 2021 14:00 Alkmaar
Alkmaarse Haarlem 2
15 - 22
7 november 2021 14:30 Naarden
t Gooi 3 Diok 3
0 - 30
7 november 2021 15:00 Hoorn
West Friesland Castricumse 3
6 - 43
14 november 2021 14:00 Den Helder
Den Helder West Friesland
14 - 14
14 november 2021 14:30 Schagen
Rush Castricumse 3
10 - 17
14 november 2021 14:30 Almere
Bulldogs t Gooi 3
31 - 41
14 november 2021 15:00 Amsterdam
Amsterdam Alkmaarse
10 - 13
14 november 2021 15:00 Leiden
Diok 3 Ascrum 3
5 - 36
20 november 2021 15:00 Spakenburg
Spakenburg Amsterdam
30 - 0
21 november 2021 12:00 Naarden
t Gooi 3 Den Helder
30 - 0
21 november 2021 13:00 Amsterdam
Ascrum 3 Bulldogs
14 - 59
21 november 2021 14:00 Alkmaar
Alkmaarse Diok 3
30 - 0
21 november 2021 15:00 Castricum
Castricumse 3 Haarlem 2
20 - 5
21 november 2021 15:00 Hoorn
West Friesland Rush
17 - 33
27 november 2021 12:00 Leiden
Diok 3 Spakenburg
0 - 30
28 november 2021 14:00 Den Helder
Den Helder Ascrum 3
29 - 7
28 november 2021 15:00 Haarlem
Haarlem 2 Rush
96 - 7
4 december 2021 15:00 Haarlem
Haarlem 2 Spakenburg (Verslag)
3 - 12
5 december 2021 12:00 Naarden
t Gooi 3 West Friesland
25 - 15
5 december 2021 13:00 Almere
Bulldogs Alkmaarse
46 - 24
5 december 2021 15:00 Amsterdam
Amsterdam Castricumse 3
30 - 0
5 februari 2022 15:00 Spakenburg
Spakenburg Bulldogs (Verslag)
13 - 3
6 februari 2022 13:00 Castricum
Castricumse 3 Diok 3
17 - 12
6 februari 2022 14:00 Alkmaar
Alkmaarse Den Helder
38 - 26
6 februari 2022 14:00 Amsterdam
Ascrum 3 t Gooi 3
28 - 50
6 februari 2022 14:30 Schagen
Rush Amsterdam
47 - 21
6 februari 2022 15:00 Haarlem
Haarlem 2 West Friesland
38 - 5
12 februari 2022 14:00 Den Helder
Den Helder Spakenburg (Verslag)
14 - 111
13 februari 2022 13:00 Leiden
Diok 3 Rush
0 - 43
13 februari 2022 13:00 Naarden
t Gooi 3 Alkmaarse
41 - 19
13 februari 2022 14:30 Almere
Bulldogs Castricumse 3
14 - 17
13 februari 2022 15:00 Amsterdam
Amsterdam Haarlem 2
0 - 30
13 februari 2022 15:00 Hoorn
West Friesland Ascrum 3
30 - 0

Eigen wedstrijden

Wedstrijd Uitslag
25 september 2021 14:00 Amsterdam
Ascrum 3 Spakenburg (Verslag)
5 - 62
2 oktober 2021 15:00 Spakenburg
Spakenburg Alkmaarse (Verslag)
44 - 5
9 oktober 2021 15:00 Hoorn
West Friesland Spakenburg (Verslag)
17 - 33
16 oktober 2021 13:15 Castricum
Castricumse 3 Spakenburg (Verslag)
17 - 32
23 oktober 2021 15:00 Spakenburg
Spakenburg t Gooi 3 (Verslag)
52 - 12
6 november 2021 15:00 Spakenburg
Spakenburg Rush (Verslag)
83 - 17
20 november 2021 15:00 Spakenburg
Spakenburg Amsterdam
30 - 0
27 november 2021 12:00 Leiden
Diok 3 Spakenburg
0 - 30
4 december 2021 15:00 Haarlem
Haarlem 2 Spakenburg (Verslag)
3 - 12
5 februari 2022 15:00 Spakenburg
Spakenburg Bulldogs (Verslag)
13 - 3
12 februari 2022 14:00 Den Helder
Den Helder Spakenburg (Verslag)
14 - 111

Dit bericht heeft 0 reacties

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.