Skip to content
In januari en februari traint de jeugd op dinsdag in de sporthal in Amersfoort.

4e klasse Noord-Oost

Stand

Pos   Team G W T L UitslagSaldo Ptn
1 Paars/Roze/Gein 2 10 10 0 0 501:94+407 50
2 Groningen 3 11 9 0 2 579:199+380 44
3 Feanster 2 10 8 0 2 527:250+277 38
4 Rams/Wick 2 10 7 0 3 415:180+235 34
5 Spakenburg 2 10 5 0 5 325:315+10 25
6 Sneek 1 10 5 0 5 331:293+38 19
7 GSRC 2 11 3 0 8 315:403-88 16
8 De Wrotters 1 9 1 0 8 128:612-484 5
9 Eemland/Pigs 3 10 0 1 9 73:642-569 0
10 Twente 2 9 1 1 7 113:319-206 -5

Eigen wedstrijden

Wedstrijd Uitslag
N/A Spakenburg
Spakenburg 2 GSRC 2
-:-
23 september 2023 16:30 Groningen
GSRC 2 Spakenburg 2
12 - 17
7 oktober 2023 14:00 Sneek
Sneek 1 Spakenburg 2
52 - 26
4 november 2023 15:00 Spakenburg
Spakenburg 2 Twente 2 (Verslag)
54 - 24
11 november 2023 13:00 Deventer
Rams/Wick 2 Spakenburg 2 (Verslag)
74 - 10
25 november 2023 13:30 Amersfoort
Eemland/Pigs 3 Spakenburg 2 (Verslag)
5 - 50
9 december 2023 13:00 Spakenburg
Spakenburg 2 Groningen 3
28 - 42
16 december 2023 14:00 Gorredijk
De Wrotters 1 Spakenburg 2 (Verslag)
15 - 68
27 januari 2024 15:00 Nieuwegein
Paars/Roze/Gein 2 Spakenburg 2 (Verslag)
43 - 10
3 februari 2024 15:00 Spakenburg
Spakenburg 2 Sneek 1 (Verslag)
38 - 17
17 februari 2024 15:00 Spakenburg
Spakenburg 2 Feanster 2
24 - 31
2 maart 2024 15:00 Almelo
Twente 2 Spakenburg 2
-:-
9 maart 2024 13:00 Spakenburg
Spakenburg 2 Rams/Wick 2
-:-
16 maart 2024 13:00 Heerenveen
Feanster 2 Spakenburg 2
-:-
23 maart 2024 13:00 Spakenburg
Spakenburg 2 Eemland/Pigs 3
-:-
6 april 2024 15:00 Spakenburg
Spakenburg 2 Paars/Roze/Gein 2
-:-
13 april 2024 15:00 Groningen
Groningen 3 Spakenburg 2
-:-
20 april 2024 15:00 Spakenburg
Spakenburg 2 De Wrotters 1
-:-

Alle wedstrijden

Wedstrijd Uitslag
N/A Amersfoort
Eemland/Pigs 3 De Wrotters 1
-:-
N/A Almelo
Twente 2 De Wrotters 1
-:-
N/A Spakenburg
Spakenburg 2 GSRC 2
-:-
23 september 2023 16:30 Groningen
GSRC 2 Spakenburg 2
12 - 17
24 september 2023 13:00 Almelo
Twente 2 Feanster 2
17 - 42
24 september 2023 13:00 Driebergen
Paars/Roze/Gein 2 Groningen 3
48 - 26
24 september 2023 15:00 Sneek
Sneek 1 Eemland/Pigs 3
64 - 20
1 oktober 2023 Groningen
Groningen 3 Sneek 1
30 - 0
1 oktober 2023 12:30 Heerenveen
Feanster 2 Rams/Wick 2
26 - 14
1 oktober 2023 13:00 Gorredijk
De Wrotters 1 GSRC 2
36 - 17
7 oktober 2023 14:00 Sneek
Sneek 1 Spakenburg 2
52 - 26
8 oktober 2023 12:30 Driebergen
Paars/Roze/Gein 2 GSRC 2
31 - 7
8 oktober 2023 13:00 Almelo
Twente 2 Groningen 3
19 - 76
8 oktober 2023 14:30 Deventer
Rams/Wick 2 Eemland/Pigs 3
58 - 7
15 oktober 2023 13:00 Amersfoort
Eemland/Pigs 3 Twente 2
22 - 48
15 oktober 2023 14:00 Heerenveen
Feanster 2 De Wrotters 1
68 - 0
29 oktober 2023 13:00 Deventer
Rams/Wick 2 De Wrotters 1
45 - 5
4 november 2023 15:00 Spakenburg
Spakenburg 2 Twente 2 (Verslag)
54 - 24
5 november 2023 11:00 Groningen
Groningen 3 Rams/Wick 2
41 - 15
5 november 2023 13:00 Amersfoort
Eemland/Pigs 3 Feanster 2
7 - 106
5 november 2023 14:00 Gorredijk
De Wrotters 1 Paars/Roze/Gein 2
10 - 80
5 november 2023 15:00 Groningen
GSRC 2 Sneek 1
26 - 62
11 november 2023 13:00 Deventer
Rams/Wick 2 Spakenburg 2 (Verslag)
74 - 10
12 november 2023 12:30 Heerenveen
Feanster 2 Groningen 3
74 - 7
12 november 2023 15:00 Sneek
Sneek 1 Paars/Roze/Gein 2
19 - 36
19 november 2023 11:00 Deventer
Rams/Wick 2 GSRC 2
36 - 24
19 november 2023 13:00 Groningen
Groningen 3 Eemland/Pigs 3
137 - 0
19 november 2023 14:00 Gorredijk
De Wrotters 1 Sneek 1
0 - 70
25 november 2023 13:30 Amersfoort
Eemland/Pigs 3 Spakenburg 2 (Verslag)
5 - 50
26 november 2023 12:00 Deventer
Rams/Wick 2 Paars/Roze/Gein 2
12 - 43
26 november 2023 12:30 Heerenveen
Feanster 2 GSRC 2
80 - 12
26 november 2023 15:00 Groningen
Groningen 3 De Wrotters 1
94 - 0
9 december 2023 13:00 Spakenburg
Spakenburg 2 Groningen 3
28 - 42
10 december 2023 13:00 Driebergen
Paars/Roze/Gein 2 Feanster 2
80 - 5
10 december 2023 15:00 Groningen
GSRC 2 Eemland/Pigs 3
92 - 0
16 december 2023 14:00 Gorredijk
De Wrotters 1 Spakenburg 2 (Verslag)
15 - 68
17 december 2023 13:00 Groningen
Groningen 3 GSRC 2
66 - 15
17 december 2023 13:00 Amersfoort
Eemland/Pigs 3 Paars/Roze/Gein 2
5 - 57
14 januari 2024 Almelo
Twente 2 Sneek 1
5 - 35
27 januari 2024 15:00 Nieuwegein
Paars/Roze/Gein 2 Spakenburg 2 (Verslag)
43 - 10
28 januari 2024 Groningen
Groningen 3 Sneek 1
30 - 0
28 januari 2024 Almelo
Twente 2 Eemland/Pigs 3
0 - 0
28 januari 2024 13:00 Deventer
Rams/Wick 2 Feanster 2
49 - 5
28 januari 2024 15:00 Groningen
GSRC 2 De Wrotters 1
80 - 22
3 februari 2024 15:00 Spakenburg
Spakenburg 2 Sneek 1 (Verslag)
38 - 17
4 februari 2024 Groningen
Groningen 3 Twente 2
30 - 0
4 februari 2024 13:00 Amersfoort
Eemland/Pigs 3 Rams/Wick 2
7 - 30
4 februari 2024 15:00 Groningen
GSRC 2 Paars/Roze/Gein 2
0 - 53
4 februari 2024 15:00 Gorredijk
De Wrotters 1 Feanster 2
40 - 90
11 februari 2024 Almelo
Twente 2 GSRC 2
0 - 30
11 februari 2024 15:00 Sneek
Sneek 1 Rams/Wick 2
12 - 82
17 februari 2024 15:00 Spakenburg
Spakenburg 2 Feanster 2
24 - 31
18 februari 2024 15:00 Driebergen
Paars/Roze/Gein 2 Twente 2
30 - 0
25 februari 2024 13:00 Amersfoort
Eemland/Pigs 3 Sneek 1
-:-
25 februari 2024 13:00 Groningen
Groningen 3 Paars/Roze/Gein 2
-:-
25 februari 2024 14:00 Heerenveen
Feanster 2 Twente 2
-:-
25 februari 2024 15:00 Gorredijk
De Wrotters 1 Rams/Wick 2
-:-
2 maart 2024 15:00 Almelo
Twente 2 Spakenburg 2
-:-
3 maart 2024 13:00 Driebergen
Paars/Roze/Gein 2 De Wrotters 1
-:-
3 maart 2024 15:00 Sneek
Sneek 1 GSRC 2
-:-
3 maart 2024 15:00 Deventer
Rams/Wick 2 Groningen 3
-:-
3 maart 2024 15:00 Heerenveen
Feanster 2 Eemland/Pigs 3
-:-
9 maart 2024 13:00 Spakenburg
Spakenburg 2 Rams/Wick 2
-:-
10 maart 2024 13:00 Groningen
Groningen 3 Feanster 2
-:-
10 maart 2024 15:00 Groningen
GSRC 2 Twente 2
-:-
10 maart 2024 15:00 Driebergen
Paars/Roze/Gein 2 Sneek 1
-:-
10 maart 2024 15:00 Gorredijk
De Wrotters 1 Eemland/Pigs 3
-:-
16 maart 2024 13:00 Heerenveen
Feanster 2 Spakenburg 2
-:-
17 maart 2024 13:00 Groningen
GSRC 2 Rams/Wick 2
-:-
17 maart 2024 13:00 Amersfoort
Eemland/Pigs 3 Groningen 3
-:-
17 maart 2024 15:00 Almelo
Twente 2 Paars/Roze/Gein 2
-:-
17 maart 2024 15:00 Sneek
Sneek 1 De Wrotters 1
-:-
23 maart 2024 13:00 Spakenburg
Spakenburg 2 Eemland/Pigs 3
-:-
24 maart 2024 13:00 Driebergen
Paars/Roze/Gein 2 Rams/Wick 2
-:-
24 maart 2024 15:00 Sneek
Sneek 1 Twente 2
-:-
24 maart 2024 15:00 Gorredijk
De Wrotters 1 Groningen 3
-:-
24 maart 2024 15:00 Groningen
GSRC 2 Feanster 2
-:-
6 april 2024 15:00 Spakenburg
Spakenburg 2 Paars/Roze/Gein 2
-:-
7 april 2024 13:00 Deventer
Rams/Wick 2 Twente 2
-:-
7 april 2024 15:00 Sneek
Sneek 1 Feanster 2
-:-
13 april 2024 15:00 Groningen
Groningen 3 Spakenburg 2
-:-
14 april 2024 13:00 Amersfoort
Eemland/Pigs 3 GSRC 2
-:-
14 april 2024 15:00 Gorredijk
De Wrotters 1 Twente 2
-:-
14 april 2024 15:00 Deventer
Rams/Wick 2 Sneek 1
-:-
14 april 2024 15:00 Heerenveen
Feanster 2 Paars/Roze/Gein 2
-:-
20 april 2024 15:00 Spakenburg
Spakenburg 2 De Wrotters 1
-:-
21 april 2024 15:00 Heerenveen
Feanster 2 Sneek 1
-:-
21 april 2024 15:00 Almelo
Twente 2 Rams/Wick 2
-:-
21 april 2024 15:00 Groningen
GSRC 2 Groningen 3
-:-
21 april 2024 15:00 Driebergen
Paars/Roze/Gein 2 Eemland/Pigs 3
-:-

Back To Top