Skip to content
In januari en februari traint de jeugd op dinsdag in de sporthal in Amersfoort.

2e klasse Noord

Stand | Fase 2

Pos   Team G W T L UitslagSaldo Ptn
1 Hilversum 1 4 4 0 0 220:66+154 23
2 Spakenburg 1 3 3 0 0 109:44+65 18
3 Castricumse 2 4 2 0 2 98:155-57 11
4 Pickwick Players 1 2 1 0 1 46:38+8 6
5 Zaandijk 1 4 0 0 4 62:173-111 4
6 Pink Panthers 1 3 0 0 3 43:102-59 1

Eigen wedstrijden | Fase 2

Wedstrijd Uitslag
13 januari 2024 15:00 Zaandijk
Zaandijk 1 Spakenburg 1 (Verslag)
12 - 28
27 januari 2024 13:00 Castricum
Castricumse 2 Spakenburg 1 (Verslag)
22 - 41
3 februari 2024 14:00 Driebergen
Pink Panthers 1 Spakenburg 1 (Verslag)
10 - 40
2 maart 2024 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 Hilversum 1
-:-
9 maart 2024 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 Zaandijk 1
-:-
16 maart 2024 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 Pickwick Players 1
-:-
23 maart 2024 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 Castricumse 2
-:-
6 april 2024 15:00 Deventer
Pickwick Players 1 Spakenburg 1
-:-
13 april 2024 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 Pink Panthers 1
-:-
20 april 2024 14:30 Hilversum
Hilversum 1 Spakenburg 1
-:-

Alle wedstrijden | Fase 2

Wedstrijd Uitslag
13 januari 2024 15:00 Zaandijk
Zaandijk 1 Spakenburg 1 (Verslag)
12 - 28
14 januari 2024 15:00 Castricum
Castricumse 2 Hilversum 1
7 - 73
21 januari 2024 15:00 Castricum
Castricumse 2 Pink Panthers 1
33 - 10
27 januari 2024 13:00 Castricum
Castricumse 2 Spakenburg 1 (Verslag)
22 - 41
28 januari 2024 14:30 Hilversum
Hilversum 1 Pink Panthers 1
29 - 23
28 januari 2024 14:30 Deventer
Pickwick Players 1 Zaandijk 1
29 - 0
3 februari 2024 14:00 Driebergen
Pink Panthers 1 Spakenburg 1 (Verslag)
10 - 40
4 februari 2024 13:00 Castricum
Castricumse 2 Zaandijk 1
36 - 31
4 februari 2024 14:30 Hilversum
Hilversum 1 Pickwick Players 1
38 - 17
11 februari 2024 14:30 Hilversum
Hilversum 1 Zaandijk 1
80 - 19
25 februari 2024 15:00 Deventer
Pickwick Players 1 Pink Panthers 1
-:-
2 maart 2024 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 Hilversum 1
-:-
3 maart 2024 15:00 Deventer
Pickwick Players 1 Castricumse 2
-:-
3 maart 2024 15:00 Zaandijk
Zaandijk 1 Pink Panthers 1
-:-
9 maart 2024 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 Zaandijk 1
-:-
10 maart 2024 14:30 Hilversum
Hilversum 1 Castricumse 2
-:-
10 maart 2024 15:00 Driebergen
Pink Panthers 1 Pickwick Players 1
-:-
16 maart 2024 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 Pickwick Players 1
-:-
17 maart 2024 15:00 Castricum
Castricumse 2 Pink Panthers 1
-:-
17 maart 2024 15:00 Zaandijk
Zaandijk 1 Hilversum 1
-:-
23 maart 2024 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 Castricumse 2
-:-
24 maart 2024 15:00 Zaandijk
Zaandijk 1 Pickwick Players 1
-:-
24 maart 2024 15:00 Driebergen
Pink Panthers 1 Hilversum 1
-:-
6 april 2024 15:00 Deventer
Pickwick Players 1 Spakenburg 1
-:-
13 april 2024 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 Pink Panthers 1
-:-
14 april 2024 14:30 Deventer
Pickwick Players 1 Hilversum 1
-:-
14 april 2024 15:00 Zaandijk
Zaandijk 1 Castricumse 2
-:-
20 april 2024 14:30 Hilversum
Hilversum 1 Spakenburg 1
-:-
21 april 2024 15:00 Castricum
Castricumse 2 Pickwick Players 1
-:-
21 april 2024 15:00 Driebergen
Pink Panthers 1 Zaandijk 1
-:-


Stand | Fase 1

Pos   Team G W T L UitslagSaldo Ptn
1 Spakenburg 1 9 9 0 0 321:105+216 43
2 Hilversum 1 11 8 0 3 282:179+103 39
3 Zaandijk 1 11 8 1 2 296:213+83 38
4 Castricumse 2 11 6 2 3 284:215+69 31
5 Pickwick Players 1 11 6 1 4 243:174+69 30
6 Pink Panthers 1 11 6 0 5 267:253+14 27
7 Haarlem 2 11 5 0 6 254:217+37 26
8 Bulldogs 1 11 6 0 5 234:226+8 26
9 Waterland 1 11 4 0 7 195:268-73 17
10 Big Bulls 1 10 2 0 8 145:349-204 12
11 Groningen 2 11 1 1 9 145:251-106 11
12 USRS 2 10 0 1 9 91:307-216 3

Eigen wedstrijden | Fase 1

Wedstrijd Uitslag
N/A Almelo
Big Bulls 1 Spakenburg 1
-:-
7 oktober 2023 14:00 Almere
Bulldogs 1 Spakenburg 1
0 - 30
14 oktober 2023 14:30 Purmerend
Waterland 1 Spakenburg 1
14 - 32
21 oktober 2023 14:30 Spakenburg
Spakenburg 1 Zaandijk 1 (Verslag)
49 - 26
28 oktober 2023 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 Haarlem 2 (Verslag)
39 - 3
4 november 2023 15:00 Castricum
Castricumse 2 Spakenburg 1 (Verslag)
13 - 24
11 november 2023 14:30 Deventer
Pickwick Players 1 Spakenburg 1 (Verslag)
16 - 26
25 november 2023 14:30 Hilversum
Hilversum 1 Spakenburg 1 (Verslag)
15 - 26
2 december 2023 14:00 Spakenburg
Spakenburg 1 Pink Panthers 1 (Verslag)
45 - 18
9 december 2023 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 Groningen 2 (Verslag)
50 - 0
21 december 2023 20:00 Spakenburg
Spakenburg 1 USRS 2
-:-

Alle wedstrijden | Fase 1

Wedstrijd Uitslag
N/A Almelo
Big Bulls 1 Spakenburg 1
-:-
17 september 2023 13:00 Haarlem
Haarlem 2 Waterland 1
14 - 16
17 september 2023 14:30 Hilversum
Hilversum 1 Castricumse 2
31 - 12
17 september 2023 14:30 Deventer
Pickwick Players 1 Big Bulls 1
27 - 0
17 september 2023 15:00 Utrecht
USRS 2 Groningen 2
17 - 17
24 september 2023 13:00 Castricum
Castricumse 2 Bulldogs 1
33 - 36
24 september 2023 14:00 Zaandam
Zaandijk 1 Pickwick Players 1
22 - 10
24 september 2023 14:00 Groningen
Groningen 2 Hilversum 1
5 - 17
24 september 2023 14:30 Driebergen
Pink Panthers 1 Haarlem 2
7 - 32
1 oktober 2023 13:00 Groningen
Groningen 2 Castricumse 2
12 - 19
1 oktober 2023 14:30 Hilversum
Hilversum 1 Big Bulls 1
29 - 27
1 oktober 2023 14:30 Deventer
Pickwick Players 1 Waterland 1
35 - 18
1 oktober 2023 15:00 Utrecht
USRS 2 Zaandijk 1
22 - 29
1 oktober 2023 15:00 Haarlem
Haarlem 2 Bulldogs 1
16 - 10
7 oktober 2023 14:00 Almere
Bulldogs 1 Spakenburg 1
0 - 30
8 oktober 2023 13:00 Castricum
Castricumse 2 Haarlem 2
36 - 7
8 oktober 2023 14:30 Driebergen
Pink Panthers 1 Pickwick Players 1
19 - 10
8 oktober 2023 15:00 Purmerend
Waterland 1 USRS 2
38 - 5
8 oktober 2023 15:00 Zaandam
Zaandijk 1 Hilversum 1
28 - 26
8 oktober 2023 15:00 Almelo
Big Bulls 1 Groningen 2
19 - 15
14 oktober 2023 14:30 Purmerend
Waterland 1 Spakenburg 1
14 - 32
15 oktober 2023 14:30 Almelo
Big Bulls 1 USRS 2
22 - 0
21 oktober 2023 14:30 Spakenburg
Spakenburg 1 Zaandijk 1 (Verslag)
49 - 26
22 oktober 2023 15:00 Almere
Bulldogs 1 Pink Panthers 1
20 - 28
28 oktober 2023 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 Haarlem 2 (Verslag)
39 - 3
29 oktober 2023 14:00 Groningen
Groningen 2 Zaandijk 1
20 - 15
29 oktober 2023 14:30 Hilversum
Hilversum 1 Waterland 1
33 - 20
29 oktober 2023 14:30 Deventer
Pickwick Players 1 Bulldogs 1
12 - 18
29 oktober 2023 15:00 Utrecht
USRS 2 Pink Panthers 1
3 - 22
29 oktober 2023 15:00 Almelo
Big Bulls 1 Castricumse 2
15 - 21
4 november 2023 15:00 Castricum
Castricumse 2 Spakenburg 1 (Verslag)
13 - 24
5 november 2023 13:00 Haarlem
Haarlem 2 Pickwick Players 1
15 - 20
5 november 2023 14:00 Zaandam
Zaandijk 1 Big Bulls 1
43 - 0
5 november 2023 14:30 Driebergen
Pink Panthers 1 Hilversum 1
8 - 36
5 november 2023 15:00 Almere
Bulldogs 1 USRS 2
35 - 12
5 november 2023 15:00 Purmerend
Waterland 1 Groningen 2
28 - 14
11 november 2023 14:30 Deventer
Pickwick Players 1 Spakenburg 1 (Verslag)
16 - 26
12 november 2023 13:30 Groningen
Groningen 2 Pink Panthers 1
17 - 24
12 november 2023 14:00 Zaandam
Zaandijk 1 Castricumse 2
21 - 21
12 november 2023 14:30 Hilversum
Hilversum 1 Bulldogs 1
29 - 14
12 november 2023 15:00 Utrecht
USRS 2 Haarlem 2
6 - 22
12 november 2023 15:00 Almelo
Big Bulls 1 Waterland 1
12 - 22
19 november 2023 13:00 Haarlem
Haarlem 2 Hilversum 1
19 - 24
19 november 2023 13:00 Castricum
Castricumse 2 Pickwick Players 1
28 - 28
19 november 2023 14:30 Driebergen
Pink Panthers 1 Big Bulls 1
64 - 0
19 november 2023 15:00 Purmerend
Waterland 1 Zaandijk 1
22 - 24
25 november 2023 14:30 Hilversum
Hilversum 1 Spakenburg 1 (Verslag)
15 - 26
26 november 2023 12:00 Purmerend
Waterland 1 Castricumse 2
12 - 19
26 november 2023 13:00 Groningen
Groningen 2 Haarlem 2
10 - 14
26 november 2023 14:00 Zaandam
Zaandijk 1 Pink Panthers 1
43 - 10
26 november 2023 15:00 Utrecht
USRS 2 Pickwick Players 1
7 - 46
26 november 2023 15:00 Almelo
Big Bulls 1 Bulldogs 1
26 - 33
2 december 2023 14:00 Spakenburg
Spakenburg 1 Pink Panthers 1 (Verslag)
45 - 18
3 december 2023 15:00 Almere
Bulldogs 1 Groningen 2
22 - 20
9 december 2023 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 Groningen 2 (Verslag)
50 - 0
10 december 2023 13:00 Haarlem
Haarlem 2 Big Bulls 1
95 - 24
10 december 2023 14:30 Deventer
Pickwick Players 1 Hilversum 1
13 - 6
10 december 2023 14:30 Driebergen
Pink Panthers 1 Waterland 1
50 - 5
10 december 2023 15:00 Utrecht
USRS 2 Castricumse 2
12 - 40
10 december 2023 15:00 Almere
Bulldogs 1 Zaandijk 1
16 - 20
17 december 2023 Purmerend
Waterland 1 Bulldogs 1
0 - 30
17 december 2023 13:00 Castricum
Castricumse 2 Pink Panthers 1
42 - 17
17 december 2023 14:00 Zaandam
Zaandijk 1 Haarlem 2
25 - 17
17 december 2023 14:30 Hilversum
Hilversum 1 USRS 2
36 - 7
17 december 2023 15:00 Groningen
Groningen 2 Pickwick Players 1
15 - 26
21 december 2023 20:00 Spakenburg
Spakenburg 1 USRS 2
-:-

Back To Top