3e klasse Zuid-Oost
Competitie 2017-2018

*15-10-2017 The Wallaby’s 1 min 5 punten, overtreding VWW art. 17.1
*19-2-2018 RC Wageningen 1 min 5 punten, overtreding VWW art. 17.1

Stand

Pos   Team G W T L Game punten Ptn
1 Maraboes 1 18 17 0 1 1047:116 82
2 Eindhoven 1 18 16 1 1 896:223 82
3 Wageningen 1 18 12 1 5 537:354 55
4 Spakenburg 1 18 10 0 8 646:348 55
5 Oisterwijk Oysters 2 18 9 1 8 575:392 49
6 The Wild Rovers 1 18 7 0 11 414:595 37
7 The Pigs 1 18 6 1 11 372:543 33
8 Tarantula 1 18 6 0 12 370:769 31
9 The Vets 1 18 4 0 14 273:986 22
10 The Wallaby's 18 1 0 17 218:1022 4

Eigen wedstrijden

Wedstrijd Uitslag
16 september 2017 15:00 Tilburg
Tarantula 1 Spakenburg 1
0 - 86
23 september 2017 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 The Vets 1
113 - 0
7 oktober 2017 14:30 Oisterwijk
Oisterwijk Oysters 2 Spakenburg 1
0 - 26
14 oktober 2017 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 Eindhoven 1
8 - 39
21 oktober 2017 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 Maraboes 1
15 - 18
28 oktober 2017 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 The Wild Rovers 1
43 - 10
11 november 2017 13:00 Arnhem
The Pigs 1 Spakenburg 1
19 - 15
18 november 2017 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 Wageningen 1
0 - 3
16 december 2017 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 Tarantula 1
39 - 5
13 januari 2018 13:00 Valkenswaard
The Vets 1 Spakenburg 1
15 - 50
20 januari 2018 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 Oisterwijk Oysters 2
58 - 5
24 februari 2018 14:30 Maastricht
Maraboes 1 Spakenburg 1
94 - 3
10 maart 2018 13:30 Eindhoven
Eindhoven 1 Spakenburg 1
27 - 14
24 maart 2018 14:00 Doetinchem
The Wild Rovers 1 Spakenburg 1
32 - 29
14 april 2018 15:00 Venlo
The Wallaby's Spakenburg 1
0 - 31
21 april 2018 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 The Pigs 1
54 - 36
28 april 2018 14:30 Wageningen
Wageningen 1 Spakenburg 1
30 - 0
12 mei 2018 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 The Wallaby's
62 - 15

Alle wedstrijden

Wedstrijd Uitslag
10 september 2017 14:30 Maastricht
Maraboes 1 Eindhoven 1
28 - 5
10 september 2017 14:30 Wageningen
Wageningen 1 Tarantula 1
43 - 10
10 september 2017 14:30 Arnhem
The Pigs 1 The Vets 1
53 - 17
10 september 2017 14:30 Doetinchem
The Wild Rovers 1 Oisterwijk Oysters 2
41 - 7
16 september 2017 15:00 Tilburg
Tarantula 1 Spakenburg 1
0 - 86
17 september 2017 13:00 Valkenswaard
The Vets 1 Wageningen 1
24 - 45
17 september 2017 14:30 Eindhoven
Eindhoven 1 The Wild Rovers 1
52 - 7
17 september 2017 14:30 Oisterwijk
Oisterwijk Oysters 2 The Pigs 1
64 - 0
23 september 2017 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 The Vets 1
113 - 0
24 september 2017 14:30 Doetinchem
The Wild Rovers 1 Maraboes 1
0 - 12
24 september 2017 14:30 Arnhem
The Pigs 1 Eindhoven 1
12 - 46
24 september 2017 14:30 Wageningen
Wageningen 1 Oisterwijk Oysters 2
7 - 36
24 september 2017 14:30 Tilburg
Tarantula 1 The Wallaby's
50 - 38
29 september 2017 20:00 Venlo
The Wallaby's Maraboes 1
0 - 24
7 oktober 2017 14:30 Oisterwijk
Oisterwijk Oysters 2 Spakenburg 1
0 - 26
8 oktober 2017 13:00 Valkenswaard
The Vets 1 Tarantula 1
5 - 40
8 oktober 2017 14:30 Maastricht
Maraboes 1 The Pigs 1
79 - 0
8 oktober 2017 14:30 Eindhoven
Eindhoven 1 Wageningen 1
59 - 7
14 oktober 2017 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 Eindhoven 1
8 - 39
15 oktober 2017 13:00 Valkenswaard
The Vets 1 The Wallaby's
30 - 0
15 oktober 2017 14:30 Tilburg
Tarantula 1 Oisterwijk Oysters 2
19 - 33
15 oktober 2017 14:30 Wageningen
Wageningen 1 Maraboes 1
0 - 82
15 oktober 2017 14:30 Arnhem
The Pigs 1 The Wild Rovers 1
27 - 10
21 oktober 2017 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 Maraboes 1
15 - 18
22 oktober 2017 14:30 Oisterwijk
Oisterwijk Oysters 2 The Vets 1
65 - 10
22 oktober 2017 14:30 Doetinchem
The Wild Rovers 1 Wageningen 1
7 - 13
22 oktober 2017 14:30 Venlo
The Wallaby's The Pigs 1
17 - 12
22 oktober 2017 14:30 Eindhoven
Eindhoven 1 Tarantula 1
111 - 5
28 oktober 2017 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 The Wild Rovers 1
43 - 10
29 oktober 2017 13:00 Valkenswaard
The Vets 1 Eindhoven 1
7 - 78
29 oktober 2017 14:30 Wageningen
Wageningen 1 The Pigs 1
19 - 5
29 oktober 2017 14:30 Oisterwijk
Oisterwijk Oysters 2 The Wallaby's
55 - 14
29 oktober 2017 14:30 Tilburg
Tarantula 1 Maraboes 1
0 - 128
11 november 2017 13:00 Arnhem
The Pigs 1 Spakenburg 1
19 - 15
12 november 2017 14:30 Doetinchem
The Wild Rovers 1 Tarantula 1
47 - 0
12 november 2017 14:30 Eindhoven
Eindhoven 1 Oisterwijk Oysters 2
21 - 5
12 november 2017 14:30 Maastricht
Maraboes 1 The Vets 1
115 - 5
12 november 2017 14:30 Wageningen
Wageningen 1 The Wallaby's
74 - 0
18 november 2017 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 Wageningen 1
0 - 3
19 november 2017 13:00 Valkenswaard
The Vets 1 The Wild Rovers 1
26 - 7
19 november 2017 13:00 Oisterwijk
Oisterwijk Oysters 2 Maraboes 1
0 - 10
19 november 2017 14:30 Tilburg
Tarantula 1 The Pigs 1
7 - 15
19 november 2017 14:30 Venlo
The Wallaby's Eindhoven 1
12 - 69
16 december 2017 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 Tarantula 1
39 - 5
17 december 2017 14:00 Doetinchem
The Wild Rovers 1 Eindhoven 1
22 - 29
17 december 2017 14:30 Maastricht
Maraboes 1 The Wallaby's
93 - 5
17 december 2017 14:30 Arnhem
The Pigs 1 Oisterwijk Oysters 2
10 - 29
13 januari 2018 13:00 Valkenswaard
The Vets 1 Spakenburg 1
15 - 50
14 januari 2018 13:00 Venlo
The Wallaby's Tarantula 1
20 - 45
14 januari 2018 14:30 Oisterwijk
Oisterwijk Oysters 2 Wageningen 1
12 - 38
14 januari 2018 14:30 Eindhoven
Eindhoven 1 The Pigs 1
41 - 10
14 januari 2018 14:30 Maastricht
Maraboes 1 The Wild Rovers 1
106 - 7
20 januari 2018 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 Oisterwijk Oysters 2
58 - 5
21 januari 2018 14:00 Doetinchem
The Wild Rovers 1 The Wallaby's
65 - 22
21 januari 2018 14:30 Tilburg
Tarantula 1 The Vets 1
67 - 10
21 januari 2018 14:30 Arnhem
The Pigs 1 Maraboes 1
12 - 32
21 januari 2018 14:30 Wageningen
Wageningen 1 Eindhoven 1
19 - 24
28 januari 2018 14:30 Valkenswaard
The Vets 1 The Pigs 1
26 - 12
18 februari 2018 13:00 Oisterwijk
Oisterwijk Oysters 2 Tarantula 1
22 - 31
18 februari 2018 13:00 Valkenswaard
The Vets 1 The Wallaby's
36 - 0
18 februari 2018 14:30 Maastricht
Maraboes 1 Wageningen 1
30 - 0
24 februari 2018 14:30 Maastricht
Maraboes 1 Spakenburg 1
94 - 3
25 februari 2018 14:30 Arnhem
The Pigs 1 The Wallaby's
75 - 17
10 maart 2018 13:30 Eindhoven
Eindhoven 1 Spakenburg 1
27 - 14
11 maart 2018 13:00 Venlo
The Wallaby's The Wild Rovers 1
24 - 54
11 maart 2018 13:00 Valkenswaard
The Vets 1 Oisterwijk Oysters 2
24 - 47
11 maart 2018 14:30 Tilburg
Tarantula 1 Wageningen 1
15 - 31
18 maart 2018 13:00 Wageningen
Wageningen 1 The Vets 1
81 - 0
18 maart 2018 14:30 Doetinchem
The Wild Rovers 1 The Pigs 1
32 - 24
24 maart 2018 14:00 Doetinchem
The Wild Rovers 1 Spakenburg 1
32 - 29
25 maart 2018 13:00 Venlo
The Wallaby's Oisterwijk Oysters 2
10 - 84
25 maart 2018 14:30 Eindhoven
Eindhoven 1 The Vets 1
105 - 0
25 maart 2018 14:30 Maastricht
Maraboes 1 Tarantula 1
78 - 7
25 maart 2018 14:30 Arnhem
The Pigs 1 Wageningen 1
14 - 14
8 april 2018 13:00 Oisterwijk
Oisterwijk Oysters 2 The Wild Rovers 1
77 - 15
14 april 2018 15:00 Venlo
The Wallaby's Spakenburg 1
0 - 31
15 april 2018 14:30 Eindhoven
Eindhoven 1 Maraboes 1
33 - 25
15 april 2018 14:30 Wageningen
Wageningen 1 The Wild Rovers 1
53 - 12
21 april 2018 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 The Pigs 1
54 - 36
22 april 2018 13:00 Valkenswaard
The Vets 1 Maraboes 1
17 - 62
22 april 2018 13:00 Venlo
The Wallaby's Wageningen 1
24 - 60
22 april 2018 14:30 Oisterwijk
Oisterwijk Oysters 2 Eindhoven 1
27 - 27
28 april 2018 14:30 Wageningen
Wageningen 1 Spakenburg 1
30 - 0
29 april 2018 14:00 Eindhoven
The Wild Rovers 1 The Vets 1
46 - 21
29 april 2018 14:30 Maastricht
Maraboes 1 Oisterwijk Oysters 2
31 - 7
29 april 2018 14:30 Eindhoven
Eindhoven 1 The Wallaby's
103 - 0
29 april 2018 14:30 Arnhem
The Pigs 1 Tarantula 1
36 - 24
3 mei 2018 20:00 Tilburg
Tarantula 1 Eindhoven 1
15 - 27
12 mei 2018 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 The Wallaby's
62 - 15
13 mei 2018 14:30 Tilburg
Tarantula 1 The Wild Rovers 1
30 - 0

2e klasse Noord
Competitie 2016-2017

*RC Dwingeloo 1 heeft zich teruggetrokken uit de competitie op 1 december 2016
*26-3-2017 RC ’t Gooi 2 min 5 punten (overtreding volgens VWW-art. 17.1)
*26-3-2017 HRC 2 min 5 punten (overtreding volgens VWW-art. 17.1)
*30-4-2017 Pickwick Players 1 min 5 punten (overtreding volgens VWW-art. 17.1)
*30-4-2017 Alkmaar RUFC 1 min 5 punten (overtreding volgens VWW-art. 17.1)

Stand

Pos   Team G W T L Game punten Ptn
1 Ascrum 2 20 16 1 3 847:231 81
2 Haarlem 1 20 15 1 4 829:253 76
3 Alkmaarse 1 20 12 0 8 580:406 60
4 Haagsche 2 20 11 0 9 525:416 55
5 Amstelveense 2 20 13 1 6 538:274 64
6 t Gooi 2 20 10 0 10 382:437 48
7 Pickwick Players 1 20 8 0 12 393:438 38
8 Zwolle 1 20 11 0 9 391:592 50
9 Pink Panthers 1 20 8 1 11 434:482 41
10 the Pigs 1 20 3 0 17 218:943 14
11 Spakenburg 1 20 1 0 19 251:916 6

Eigen wedstrijden

Wedstrijd Uitslag
10 september 2016 14:30 Spakenburg
Spakenburg 1 Ascrum 2
26 - 38
17 september 2016 15:00 Zwolle
Zwolle 1 Spakenburg 1
41 - 0
24 september 2016 14:30 Haarlem
Haarlem 1 Spakenburg 1
90 - 0
8 oktober 2016 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 t Gooi 2
12 - 27
22 oktober 2016 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 Amstelveense 2
12 - 24
5 november 2016 14:30 Alkmaar
Alkmaarse 1 Spakenburg 1
23 - 7
11 november 2016 19:00 Driebergen
Pink Panthers 1 Spakenburg 1
39 - 17
3 december 2016 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 Pickwick Players 1
14 - 5
10 december 2016 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 Haagsche 2
19 - 22
4 februari 2017 14:30 Naarden
t Gooi 2 Spakenburg 1
25 - 18
18 februari 2017 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 Zwolle 1
25 - 46
25 februari 2017 15:00 Amsterdam
Ascrum 2 Spakenburg 1
103 - 0
10 maart 2017 20:00 Amstelveen
Amstelveense 2 Spakenburg 1
87 - 10
18 maart 2017 12:00 Spakenburg
Spakenburg 1 Alkmaarse 1
14 - 25
25 maart 2017 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 Pink Panthers 1
5 - 48
1 april 2017 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 the Pigs 1
20 - 26
8 april 2017 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 Haarlem 1
0 - 58
15 april 2017 14:30 Arnhem
the Pigs 1 Spakenburg 1
33 - 19
22 april 2017 14:30 Deventer
Pickwick Players 1 Spakenburg 1
68 - 14
29 april 2017 15:00 Den Haag
Haagsche 2 Spakenburg 1
88 - 19

Alle wedstrijden

Wedstrijd Uitslag
10 september 2016 14:30 Spakenburg
Spakenburg 1 Ascrum 2
26 - 38
11 september 2016 14:30 Naarden
t Gooi 2 Pickwick Players 1
22 - 5
11 september 2016 14:30 Amstelveen
Amstelveense 2 Pink Panthers 1
38 - 5
11 september 2016 14:30 Haarlem
Haarlem 1 Haagsche 2
26 - 25
11 september 2016 14:30 Alkmaar
Alkmaarse 1 Zwolle 1
45 - 5
17 september 2016 15:00 Zwolle
Zwolle 1 Spakenburg 1
41 - 0
18 september 2016 14:30 Amsterdam
Ascrum 2 Haarlem 1
14 - 31
18 september 2016 14:30 Driebergen
Pink Panthers 1 Alkmaarse 1
24 - 39
18 september 2016 14:30 Den Haag
Haagsche 2 t Gooi 2
24 - 7
18 september 2016 14:30 Arnhem
the Pigs 1 Amstelveense 2
12 - 24
24 september 2016 14:30 Haarlem
Haarlem 1 Spakenburg 1
90 - 0
25 september 2016 14:30 Alkmaar
Alkmaarse 1 the Pigs 1
73 - 0
25 september 2016 14:30 Naarden
t Gooi 2 Ascrum 2
17 - 13
25 september 2016 14:30 Amstelveen
Amstelveense 2 Pickwick Players 1
53 - 10
25 september 2016 14:30 Zwolle
Zwolle 1 Pink Panthers 1
37 - 7
8 oktober 2016 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 t Gooi 2
12 - 27
9 oktober 2016 14:30 Zwolle
Zwolle 1 Haarlem 1
18 - 45
9 oktober 2016 14:30 Arnhem
the Pigs 1 Pink Panthers 1
22 - 24
9 oktober 2016 14:30 Deventer
Pickwick Players 1 Alkmaarse 1
15 - 25
9 oktober 2016 14:30 Den Haag
Haagsche 2 Amstelveense 2
22 - 15
16 oktober 2016 14:30 Alkmaar
Alkmaarse 1 Haagsche 2
38 - 13
16 oktober 2016 14:30 Naarden
t Gooi 2 Haarlem 1
10 - 34
16 oktober 2016 14:30 Amstelveen
Amstelveense 2 Ascrum 2
22 - 27
16 oktober 2016 14:30 Arnhem
the Pigs 1 Zwolle 1
5 - 12
16 oktober 2016 14:30 Deventer
Pickwick Players 1 Pink Panthers 1
39 - 22
22 oktober 2016 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 Amstelveense 2
12 - 24
23 oktober 2016 14:30 Zwolle
Zwolle 1 t Gooi 2
15 - 10
23 oktober 2016 14:30 Den Haag
Haagsche 2 Pink Panthers 1
33 - 10
23 oktober 2016 14:30 Deventer
Pickwick Players 1 the Pigs 1
48 - 5
23 oktober 2016 14:30 Amsterdam
Ascrum 2 Alkmaarse 1
15 - 14
5 november 2016 14:30 Alkmaar
Alkmaarse 1 Spakenburg 1
23 - 7
6 november 2016 14:30 Driebergen
Pink Panthers 1 Ascrum 2
12 - 12
6 november 2016 14:30 Arnhem
the Pigs 1 Haagsche 2
7 - 43
6 november 2016 14:30 Deventer
Pickwick Players 1 Zwolle 1
17 - 10
6 november 2016 14:30 Amstelveen
Amstelveense 2 Haarlem 1
21 - 10
11 november 2016 19:00 Driebergen
Pink Panthers 1 Spakenburg 1
39 - 17
13 november 2016 14:30 Naarden
t Gooi 2 Amstelveense 2
0 - 17
13 november 2016 14:30 Den Haag
Haagsche 2 Pickwick Players 1
27 - 5
13 november 2016 14:30 Haarlem
Haarlem 1 Alkmaarse 1
28 - 17
13 november 2016 15:00 Amsterdam
Ascrum 2 the Pigs 1
60 - 10
20 november 2016 14:30 Deventer
Pickwick Players 1 Ascrum 2
5 - 18
20 november 2016 14:30 Naarden
t Gooi 2 Alkmaarse 1
29 - 5
20 november 2016 14:30 Den Haag
Haagsche 2 Zwolle 1
48 - 0
20 november 2016 14:30 Driebergen
Pink Panthers 1 Haarlem 1
17 - 12
3 december 2016 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 Pickwick Players 1
14 - 5
4 december 2016 14:30 Haarlem
Haarlem 1 the Pigs 1
45 - 7
4 december 2016 14:30 Amstelveen
Amstelveense 2 Zwolle 1
46 - 19
4 december 2016 14:30 Amsterdam
Ascrum 2 Haagsche 2
43 - 10
4 december 2016 14:30 Driebergen
Pink Panthers 1 t Gooi 2
22 - 5
10 december 2016 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 Haagsche 2
19 - 22
11 december 2016 13:00 Arnhem
the Pigs 1 t Gooi 2
19 - 5
11 december 2016 14:30 Deventer
Pickwick Players 1 Haarlem 1
0 - 39
11 december 2016 14:30 Zwolle
Zwolle 1 Ascrum 2
21 - 19
11 december 2016 14:30 Alkmaar
Alkmaarse 1 Amstelveense 2
30 - 15
18 december 2016 14:30 Driebergen
Pink Panthers 1 Amstelveense 2
16 - 17
18 december 2016 14:30 Deventer
Pickwick Players 1 t Gooi 2
38 - 0
18 december 2016 14:30 Zwolle
Zwolle 1 Alkmaarse 1
19 - 23
18 december 2016 14:30 Den Haag
Haagsche 2 Haarlem 1
30 - 21
29 januari 2017 14:30 Amsterdam
Ascrum 2 t Gooi 2
62 - 3
4 februari 2017 14:30 Naarden
t Gooi 2 Spakenburg 1
25 - 18
5 februari 2017 14:30 Driebergen
Pink Panthers 1 the Pigs 1
45 - 10
5 februari 2017 14:30 Haarlem
Haarlem 1 Zwolle 1
88 - 3
5 februari 2017 14:30 Alkmaar
Alkmaarse 1 Pickwick Players 1
47 - 12
5 februari 2017 14:30 Amstelveen
Amstelveense 2 Haagsche 2
33 - 13
12 februari 2017 14:30 Den Haag
Haagsche 2 Alkmaarse 1
41 - 8
18 februari 2017 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 Zwolle 1
25 - 46
19 februari 2017 14:30 Alkmaar
Alkmaarse 1 Pink Panthers 1
31 - 15
19 februari 2017 14:30 Haarlem
Haarlem 1 Ascrum 2
8 - 31
19 februari 2017 14:30 Naarden
t Gooi 2 Haagsche 2
31 - 10
19 februari 2017 14:30 Amstelveen
Amstelveense 2 the Pigs 1
41 - 6
25 februari 2017 15:00 Amsterdam
Ascrum 2 Spakenburg 1
103 - 0
5 maart 2017 14:30 Deventer
Pickwick Players 1 Amstelveense 2
10 - 7
5 maart 2017 14:30 Arnhem
the Pigs 1 Alkmaarse 1
7 - 80
5 maart 2017 14:30 Driebergen
Pink Panthers 1 Zwolle 1
17 - 18
5 maart 2017 14:30 Haarlem
Haarlem 1 t Gooi 2
50 - 7
10 maart 2017 20:00 Amstelveen
Amstelveense 2 Spakenburg 1
87 - 10
12 maart 2017 14:30 Naarden
t Gooi 2 Zwolle 1
61 - 22
12 maart 2017 14:30 Driebergen
Pink Panthers 1 Haagsche 2
48 - 3
12 maart 2017 14:30 Arnhem
the Pigs 1 Pickwick Players 1
8 - 57
12 maart 2017 14:30 Alkmaar
Alkmaarse 1 Ascrum 2
18 - 21
18 maart 2017 12:00 Spakenburg
Spakenburg 1 Alkmaarse 1
14 - 25
19 maart 2017 14:30 Zwolle
Zwolle 1 Pickwick Players 1
17 - 7
19 maart 2017 14:30 Den Haag
Haagsche 2 the Pigs 1
54 - 10
19 maart 2017 14:30 Haarlem
Haarlem 1 Amstelveense 2
10 - 10
19 maart 2017 14:30 Amsterdam
Ascrum 2 Pink Panthers 1
40 - 0
25 maart 2017 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 Pink Panthers 1
5 - 48
26 maart 2017 14:30 Deventer
Pickwick Players 1 Haagsche 2
30 - 0
26 maart 2017 14:30 Amstelveen
Amstelveense 2 t Gooi 2
30 - 0
26 maart 2017 14:30 Arnhem
the Pigs 1 Ascrum 2
0 - 120
26 maart 2017 14:30 Alkmaar
Alkmaarse 1 Haarlem 1
17 - 62
1 april 2017 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 the Pigs 1
20 - 26
2 april 2017 14:30 Haarlem
Haarlem 1 Pink Panthers 1
67 - 19
2 april 2017 14:30 Zwolle
Zwolle 1 Haagsche 2
10 - 5
2 april 2017 14:30 Alkmaar
Alkmaarse 1 t Gooi 2
22 - 34
2 april 2017 14:30 Amsterdam
Ascrum 2 Pickwick Players 1
48 - 10
8 april 2017 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 Haarlem 1
0 - 58
9 april 2017 14:30 Driebergen
Pink Panthers 1 Pickwick Players 1
32 - 12
9 april 2017 14:30 Amsterdam
Ascrum 2 Amstelveense 2
25 - 3
15 april 2017 14:30 Arnhem
the Pigs 1 Spakenburg 1
33 - 19
22 april 2017 14:30 Deventer
Pickwick Players 1 Spakenburg 1
68 - 14
23 april 2017 14:30 Arnhem
the Pigs 1 Haarlem 1
7 - 75
23 april 2017 14:30 Naarden
t Gooi 2 Pink Panthers 1
25 - 12
23 april 2017 14:30 Den Haag
Haagsche 2 Ascrum 2
14 - 36
23 april 2017 14:30 Zwolle
Zwolle 1 Amstelveense 2
37 - 5
29 april 2017 15:00 Den Haag
Haagsche 2 Spakenburg 1
88 - 19
30 april 2017 14:30 Haarlem
Haarlem 1 Pickwick Players 1
30 - 0
30 april 2017 14:30 Amsterdam
Ascrum 2 Zwolle 1
102 - 7
30 april 2017 14:30 Amstelveen
Amstelveense 2 Alkmaarse 1
30 - 0
30 april 2017 14:30 Naarden
t Gooi 2 the Pigs 1
64 - 7
7 mei 2017 14:30 Zwolle
Zwolle 1 the Pigs 1
34 - 17

2e klasse Noord
Competitie 2015-2016

04-10-2015 RC Big Bulls -5 punten (claim volgens VWW-art. 17.1)
15-02-2016 RC West Friesland uit competitie
14-02-2016 RC Dwingeloo min 5 punten (claim volgens VWW-art. 17.1)
25-3-2016 ARC 2 min 5 punten (claim volgens VWW-art. 17.1)

Stand

Pos   Team G W T L Game punten Ptn
1 Haarlem 1 20 17 0 3 981:188 85
2 Groningen 1 20 20 0 0 834:126 94
3 Alkmaarse 1 20 11 0 9 607:416 56
4 Pickwick Players 1 20 14 0 6 556:294 66
5 ARC 2 20 11 0 9 611:363 54
6 Diok 2 20 7 0 13 532:588 39
7 Dwingeloo 1 20 7 0 13 490:873 36
8 Ascrum 2 20 11 0 9 532:523 49
9 Spakenburg 1 20 6 0 14 334:733 31
10 Pink Panthers 1 20 4 0 16 260:645 21
11 Big Bulls 1 20 2 0 18 197:1185 9

Eigen wedstrijden

Wedstrijd Uitslag
12 september 2015 14:30 Groningen
Groningen 1 Spakenburg 1
78 - 0
19 september 2015 14:30 Dwingeloo
Dwingeloo 1 Spakenburg 1
45 - 8
26 september 2015 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 Diok 2
36 - 15
3 oktober 2015 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 Ascrum 2
23 - 30
10 oktober 2015 15:00 Alkmaar
Alkmaarse 1 Spakenburg 1
46 - 12
17 oktober 2015 14:30 Almelo
Big Bulls 1 Spakenburg 1
14 - 40
31 oktober 2015 14:30 Deventer
Pickwick Players 1 Spakenburg 1
24 - 7
6 november 2015 20:30 Amstelveen
ARC 2 Spakenburg 1
75 - 3
14 november 2015 14:30 Haarlem
Haarlem 1 Spakenburg 1
74 - 8
21 november 2015 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 Pink Panthers 1
17 - 3
28 november 2015 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 Groningen 1
0 - 41
5 december 2015 14:00 Spakenburg
Spakenburg 1 Dwingeloo 1
31 - 36
12 december 2015 13:00 Leiden
Diok 2 Spakenburg 1
43 - 22
16 januari 2016 14:30 Amsterdam
Ascrum 2 Spakenburg 1
47 - 27
23 januari 2016 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 Alkmaarse 1
18 - 17
30 januari 2016 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 Big Bulls 1
26 - 22
20 februari 2016 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 Pickwick Players 1
0 - 31
27 februari 2016 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 ARC 2
24 - 28
5 maart 2016 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 Haarlem 1
5 - 49
12 maart 2016 15:00 Driebergen
Pink Panthers 1 Spakenburg 1
15 - 27

Alle wedstrijden

Wedstrijd Uitslag
12 september 2015 14:30 Groningen
Groningen 1 Spakenburg 1
78 - 0
13 september 2015 13:30 Amsterdam
Ascrum 2 Pink Panthers 1
58 - 10
13 september 2015 14:30 Amstelveen
ARC 2 Alkmaarse 1
42 - 13
13 september 2015 14:30 Dwingeloo
Dwingeloo 1 Big Bulls 1
91 - 15
13 september 2015 15:00 Haarlem
Haarlem 1 Pickwick Players 1
59 - 17
19 september 2015 14:30 Dwingeloo
Dwingeloo 1 Spakenburg 1
45 - 8
20 september 2015 13:30 Amsterdam
Ascrum 2 Pickwick Players 1
13 - 10
20 september 2015 14:30 Leiden
Diok 2 ARC 2
12 - 22
20 september 2015 14:30 Haarlem
Haarlem 1 Pink Panthers 1
57 - 0
20 september 2015 14:30 Groningen
Groningen 1 Big Bulls 1
113 - 0
26 september 2015 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 Diok 2
36 - 15
27 september 2015 14:30 Amstelveen
ARC 2 Ascrum 2
29 - 20
27 september 2015 14:30 Driebergen
Pink Panthers 1 Groningen 1
7 - 10
27 september 2015 14:30 Almelo
Big Bulls 1 Alkmaarse 1
12 - 50
27 september 2015 14:30 Deventer
Pickwick Players 1 Dwingeloo 1
57 - 22
3 oktober 2015 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 Ascrum 2
23 - 30
4 oktober 2015 14:30 Amstelveen
ARC 2 Dwingeloo 1
112 - 14
4 oktober 2015 14:30 Driebergen
Pink Panthers 1 Alkmaarse 1
7 - 43
4 oktober 2015 14:30 Almelo
Big Bulls 1 Haarlem 1
0 - 30
4 oktober 2015 14:30 Deventer
Pickwick Players 1 Diok 2
29 - 36
10 oktober 2015 15:00 Alkmaar
Alkmaarse 1 Spakenburg 1
46 - 12
11 oktober 2015 14:30 Deventer
Pickwick Players 1 Groningen 1
0 - 8
11 oktober 2015 14:30 Leiden
Diok 2 Big Bulls 1
121 - 19
11 oktober 2015 14:30 Haarlem
Haarlem 1 ARC 2
26 - 18
11 oktober 2015 14:30 Dwingeloo
Dwingeloo 1 Pink Panthers 1
22 - 33
17 oktober 2015 14:30 Almelo
Big Bulls 1 Spakenburg 1
14 - 40
18 oktober 2015 13:30 Amsterdam
Ascrum 2 Haarlem 1
8 - 64
18 oktober 2015 14:30 Dwingeloo
Dwingeloo 1 Groningen 1
0 - 50
18 oktober 2015 14:30 Deventer
Pickwick Players 1 Pink Panthers 1
50 - 0
18 oktober 2015 14:30 Alkmaar
Alkmaarse 1 Diok 2
38 - 5
25 oktober 2015 14:30 Driebergen
Pink Panthers 1 Big Bulls 1
74 - 12
25 oktober 2015 14:30 Leiden
Diok 2 Ascrum 2
33 - 9
25 oktober 2015 14:30 Haarlem
Haarlem 1 Dwingeloo 1
143 - 0
25 oktober 2015 14:30 Groningen
Groningen 1 Alkmaarse 1
34 - 14
25 oktober 2015 14:30 Amstelveen
ARC 2 Pickwick Players 1
20 - 23
31 oktober 2015 13:00 Leiden
Diok 2 Pink Panthers 1
45 - 12
31 oktober 2015 14:30 Deventer
Pickwick Players 1 Spakenburg 1
24 - 7
1 november 2015 14:30 Amstelveen
ARC 2 Groningen 1
12 - 18
1 november 2015 14:30 Dwingeloo
Dwingeloo 1 Ascrum 2
19 - 10
1 november 2015 14:30 Alkmaar
Alkmaarse 1 Haarlem 1
13 - 20
6 november 2015 20:30 Amstelveen
ARC 2 Spakenburg 1
75 - 3
8 november 2015 14:30 Amsterdam
Ascrum 2 Big Bulls 1
116 - 7
8 november 2015 14:30 Leiden
Diok 2 Dwingeloo 1
55 - 7
8 november 2015 14:30 Groningen
Groningen 1 Haarlem 1
20 - 7
14 november 2015 14:30 Haarlem
Haarlem 1 Spakenburg 1
74 - 8
15 november 2015 14:30 Almelo
Big Bulls 1 Pickwick Players 1
7 - 19
15 november 2015 14:30 Amsterdam
Ascrum 2 Alkmaarse 1
22 - 19
15 november 2015 14:30 Amstelveen
ARC 2 Pink Panthers 1
29 - 5
15 november 2015 14:30 Leiden
Diok 2 Groningen 1
12 - 25
21 november 2015 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 Pink Panthers 1
17 - 3
22 november 2015 14:30 Alkmaar
Alkmaarse 1 Dwingeloo 1
60 - 12
22 november 2015 14:30 Groningen
Groningen 1 Ascrum 2
38 - 10
22 november 2015 14:30 Amstelveen
ARC 2 Big Bulls 1
55 - 5
28 november 2015 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 Groningen 1
0 - 41
29 november 2015 14:30 Alkmaar
Alkmaarse 1 ARC 2
26 - 15
29 november 2015 14:30 Deventer
Pickwick Players 1 Haarlem 1
9 - 5
29 november 2015 14:30 Driebergen
Pink Panthers 1 Ascrum 2
7 - 20
29 november 2015 14:30 Almelo
Big Bulls 1 Dwingeloo 1
5 - 43
5 december 2015 14:00 Spakenburg
Spakenburg 1 Dwingeloo 1
31 - 36
6 december 2015 14:30 Amstelveen
ARC 2 Diok 2
19 - 31
6 december 2015 14:30 Driebergen
Pink Panthers 1 Haarlem 1
5 - 53
6 december 2015 14:30 Deventer
Pickwick Players 1 Ascrum 2
29 - 13
6 december 2015 14:30 Almelo
Big Bulls 1 Groningen 1
0 - 54
12 december 2015 13:00 Leiden
Diok 2 Spakenburg 1
43 - 22
13 december 2015 14:30 Amsterdam
Ascrum 2 ARC 2
24 - 8
13 december 2015 14:30 Groningen
Groningen 1 Pink Panthers 1
45 - 7
13 december 2015 14:30 Alkmaar
Alkmaarse 1 Big Bulls 1
49 - 14
13 december 2015 14:30 Dwingeloo
Dwingeloo 1 Pickwick Players 1
20 - 0
10 januari 2016 14:30 Deventer
Pickwick Players 1 Alkmaarse 1
19 - 7
16 januari 2016 14:30 Amsterdam
Ascrum 2 Spakenburg 1
47 - 27
17 januari 2016 14:30 Leiden
Diok 2 Pickwick Players 1
27 - 28
23 januari 2016 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 Alkmaarse 1
18 - 17
24 januari 2016 14:30 Almelo
Big Bulls 1 Diok 2
26 - 12
24 januari 2016 14:30 Driebergen
Pink Panthers 1 Dwingeloo 1
29 - 27
30 januari 2016 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 Big Bulls 1
26 - 22
31 januari 2016 14:30 Groningen
Groningen 1 Dwingeloo 1
65 - 17
31 januari 2016 14:30 Driebergen
Pink Panthers 1 Pickwick Players 1
0 - 57
31 januari 2016 14:30 Leiden
Diok 2 Alkmaarse 1
17 - 32
31 januari 2016 14:30 Haarlem
Haarlem 1 Ascrum 2
51 - 0
7 februari 2016 14:30 Haarlem
Haarlem 1 Diok 2
65 - 10
14 februari 2016 14:30 Almelo
Big Bulls 1 Pink Panthers 1
7 - 5
14 februari 2016 14:30 Amsterdam
Ascrum 2 Diok 2
15 - 10
14 februari 2016 14:30 Dwingeloo
Dwingeloo 1 Haarlem 1
0 - 30
14 februari 2016 14:30 Alkmaar
Alkmaarse 1 Groningen 1
14 - 27
20 februari 2016 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 Pickwick Players 1
0 - 31
21 februari 2016 14:30 Groningen
Groningen 1 ARC 2
31 - 0
21 februari 2016 14:30 Amsterdam
Ascrum 2 Dwingeloo 1
61 - 23
21 februari 2016 14:30 Driebergen
Pink Panthers 1 Diok 2
22 - 15
21 februari 2016 14:30 Haarlem
Haarlem 1 Alkmaarse 1
37 - 7
27 februari 2016 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 ARC 2
24 - 28
28 februari 2016 14:30 Almelo
Big Bulls 1 Ascrum 2
15 - 39
28 februari 2016 14:30 Dwingeloo
Dwingeloo 1 Diok 2
30 - 0
28 februari 2016 14:30 Haarlem
Haarlem 1 Groningen 1
7 - 12
28 februari 2016 14:30 Alkmaar
Alkmaarse 1 Pickwick Players 1
21 - 36
5 maart 2016 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 Haarlem 1
5 - 49
6 maart 2016 14:30 Deventer
Pickwick Players 1 Big Bulls 1
81 - 0
6 maart 2016 14:30 Alkmaar
Alkmaarse 1 Ascrum 2
32 - 10
6 maart 2016 14:30 Driebergen
Pink Panthers 1 ARC 2
5 - 15
6 maart 2016 14:30 Groningen
Groningen 1 Diok 2
67 - 5
12 maart 2016 15:00 Driebergen
Pink Panthers 1 Spakenburg 1
15 - 27
13 maart 2016 14:30 Dwingeloo
Dwingeloo 1 Alkmaarse 1
43 - 70
13 maart 2016 14:30 Leiden
Diok 2 Haarlem 1
28 - 65
13 maart 2016 14:30 Almelo
Big Bulls 1 ARC 2
5 - 57
13 maart 2016 15:00 Amsterdam
Ascrum 2 Groningen 1
7 - 69
20 maart 2016 14:30 Dwingeloo
Dwingeloo 1 ARC 2
19 - 39
20 maart 2016 14:30 Alkmaar
Alkmaarse 1 Pink Panthers 1
36 - 14
20 maart 2016 14:30 Haarlem
Haarlem 1 Big Bulls 1
110 - 12
25 maart 2016 20:30 Deventer
Pickwick Players 1 ARC 2
30 - 0
3 april 2016 14:30 Groningen
Groningen 1 Pickwick Players 1
29 - 7
3 april 2016 14:30 Amstelveen
ARC 2 Haarlem 1
16 - 29

2e klasse Noord
Competitie 2014-2015

Stand

Pos   Team G W T L Game punten Ptn
1 Hilversum 2 18 14 0 4 618:215 71
2 AAC 1 18 17 0 1 719:158 79
3 Pickwick Players 1 18 12 0 6 453:327 58
4 Groningen 1 18 14 0 4 450:240 65
5 Alkmaarse 1 18 6 0 12 342:508 30
6 Diok 2 18 6 0 12 303:729 28
7 Spakenburg 1 18 4 0 14 294:498 21
8 Pink Panthers 1 18 6 0 12 327:458 27
9 Big Bulls 1 18 5 0 13 312:598 24
10 Haarlem 1 18 6 0 12 311:398 26

Eigen wedstrijden

Wedstrijd Uitslag
13 september 2014 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 Diok 2
83 - 5
20 september 2014 14:30 Amsterdam
AAC 1 Spakenburg 1
49 - 3
27 september 2014 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 Big Bulls 1
7 - 33
4 oktober 2014 15:00 Hilversum
Hilversum 2 Spakenburg 1
30 - 0
18 oktober 2014 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 Haarlem 1
43 - 7
25 oktober 2014 14:30 Driebergen
Pink Panthers 1 Spakenburg 1
10 - 29
1 november 2014 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 Groningen 1
14 - 19
8 november 2014 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 Alkmaarse 1
0 - 42
22 november 2014 14:30 Deventer
Pickwick Players 1 Spakenburg 1
36 - 14
29 november 2014 13:00 Leiden
Diok 2 Spakenburg 1
5 - 65
6 december 2014 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 AAC 1
8 - 50
13 december 2014 14:30 Almelo
Big Bulls 1 Spakenburg 1
15 - 0
17 januari 2015 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 Hilversum 2
0 - 34
31 januari 2015 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 Pink Panthers 1
0 - 14
21 februari 2015 14:30 Haarlem
Haarlem 1 Spakenburg 1
43 - 3
7 maart 2015 15:00 Alkmaar
Alkmaarse 1 Spakenburg 1
38 - 3
14 maart 2015 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 Pickwick Players 1
22 - 38
21 maart 2015 14:30 Groningen
Groningen 1 Spakenburg 1
30 - 0

Alle wedstrijden

Wedstrijd Uitslag
13 september 2014 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 Diok 2
83 - 5
14 september 2014 14:30 Haarlem
Haarlem 1 AAC 1
12 - 31
14 september 2014 14:30 Deventer
Pickwick Players 1 Hilversum 2
20 - 15
14 september 2014 14:30 Groningen
Groningen 1 Alkmaarse 1
31 - 5
14 september 2014 14:30 Driebergen
Pink Panthers 1 Big Bulls 1
43 - 31
20 september 2014 14:30 Amsterdam
AAC 1 Spakenburg 1
49 - 3
21 september 2014 14:30 Leiden
Diok 2 Pickwick Players 1
7 - 51
21 september 2014 14:30 Hilversum
Hilversum 2 Groningen 1
31 - 10
21 september 2014 14:30 Alkmaar
Alkmaarse 1 Pink Panthers 1
10 - 24
21 september 2014 14:30 Almelo
Big Bulls 1 Haarlem 1
24 - 17
27 september 2014 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 Big Bulls 1
7 - 33
28 september 2014 14:30 Haarlem
Haarlem 1 Alkmaarse 1
20 - 5
28 september 2014 14:30 Deventer
Pickwick Players 1 AAC 1
7 - 27
28 september 2014 14:30 Driebergen
Pink Panthers 1 Hilversum 2
0 - 38
4 oktober 2014 15:00 Hilversum
Hilversum 2 Spakenburg 1
30 - 0
5 oktober 2014 14:30 Leiden
Diok 2 Haarlem 1
51 - 26
5 oktober 2014 14:30 Alkmaar
Alkmaarse 1 Pickwick Players 1
0 - 20
5 oktober 2014 14:30 Almelo
Big Bulls 1 Groningen 1
12 - 13
5 oktober 2014 14:30 Amsterdam
AAC 1 Pink Panthers 1
53 - 0
18 oktober 2014 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 Haarlem 1
43 - 7
19 oktober 2014 14:30 Leiden
Diok 2 Big Bulls 1
41 - 19
19 oktober 2014 14:30 Deventer
Pickwick Players 1 Pink Panthers 1
24 - 12
19 oktober 2014 14:30 Groningen
Groningen 1 AAC 1
7 - 12
19 oktober 2014 14:30 Hilversum
Hilversum 2 Alkmaarse 1
55 - 15
25 oktober 2014 14:30 Driebergen
Pink Panthers 1 Spakenburg 1
10 - 29
26 oktober 2014 14:30 Haarlem
Haarlem 1 Groningen 1
5 - 24
26 oktober 2014 14:30 Almelo
Big Bulls 1 Pickwick Players 1
17 - 13
26 oktober 2014 14:30 Alkmaar
Alkmaarse 1 Diok 2
40 - 17
26 oktober 2014 14:30 Amsterdam
AAC 1 Hilversum 2
7 - 35
1 november 2014 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 Groningen 1
14 - 19
2 november 2014 14:30 Deventer
Pickwick Players 1 Haarlem 1
36 - 0
2 november 2014 14:30 Driebergen
Pink Panthers 1 Diok 2
73 - 14
2 november 2014 14:30 Amsterdam
AAC 1 Alkmaarse 1
54 - 14
2 november 2014 14:30 Hilversum
Hilversum 2 Big Bulls 1
61 - 5
8 november 2014 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 Alkmaarse 1
0 - 42
9 november 2014 14:30 Haarlem
Haarlem 1 Pink Panthers 1
19 - 10
9 november 2014 14:30 Leiden
Diok 2 Hilversum 2
29 - 24
9 november 2014 14:30 Groningen
Groningen 1 Pickwick Players 1
33 - 27
9 november 2014 14:30 Almelo
Big Bulls 1 AAC 1
0 - 54
16 november 2014 14:30 Groningen
Groningen 1 Diok 2
43 - 10
22 november 2014 14:30 Deventer
Pickwick Players 1 Spakenburg 1
36 - 14
23 november 2014 14:30 Haarlem
Haarlem 1 Hilversum 2
7 - 26
23 november 2014 14:30 Driebergen
Pink Panthers 1 Groningen 1
5 - 31
23 november 2014 14:30 Alkmaar
Alkmaarse 1 Big Bulls 1
42 - 29
23 november 2014 14:30 Amsterdam
AAC 1 Diok 2
52 - 5
29 november 2014 13:00 Leiden
Diok 2 Spakenburg 1
5 - 65
30 november 2014 14:30 Hilversum
Hilversum 2 Pickwick Players 1
24 - 17
30 november 2014 14:30 Alkmaar
Alkmaarse 1 Groningen 1
15 - 31
30 november 2014 14:30 Almelo
Big Bulls 1 Pink Panthers 1
28 - 19
30 november 2014 14:30 Amsterdam
AAC 1 Haarlem 1
22 - 5
6 december 2014 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 AAC 1
8 - 50
7 december 2014 14:30 Haarlem
Haarlem 1 Big Bulls 1
43 - 10
7 december 2014 14:30 Deventer
Pickwick Players 1 Diok 2
37 - 15
7 december 2014 14:30 Groningen
Groningen 1 Hilversum 2
11 - 0
7 december 2014 14:30 Driebergen
Pink Panthers 1 Alkmaarse 1
29 - 10
13 december 2014 14:30 Almelo
Big Bulls 1 Spakenburg 1
15 - 0
14 december 2014 14:30 Leiden
Diok 2 Groningen 1
5 - 25
14 december 2014 14:30 Amsterdam
AAC 1 Pickwick Players 1
49 - 5
14 december 2014 14:30 Hilversum
Hilversum 2 Pink Panthers 1
38 - 21
17 januari 2015 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 Hilversum 2
0 - 34
18 januari 2015 14:30 Haarlem
Haarlem 1 Diok 2
24 - 0
18 januari 2015 14:30 Deventer
Pickwick Players 1 Alkmaarse 1
31 - 7
18 januari 2015 14:30 Groningen
Groningen 1 Big Bulls 1
26 - 3
18 januari 2015 14:30 Driebergen
Pink Panthers 1 AAC 1
15 - 34
25 januari 2015 14:30 Amsterdam
AAC 1 Groningen 1
26 - 7
31 januari 2015 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 Pink Panthers 1
0 - 14
1 februari 2015 14:30 Leiden
Diok 2 Alkmaarse 1
22 - 19
1 februari 2015 14:30 Groningen
Groningen 1 Haarlem 1
33 - 12
1 februari 2015 14:30 Hilversum
Hilversum 2 AAC 1
15 - 18
8 februari 2015 14:30 Haarlem
Haarlem 1 Pickwick Players 1
22 - 0
8 februari 2015 14:30 Leiden
Diok 2 Pink Panthers 1
29 - 5
8 februari 2015 14:30 Almelo
Big Bulls 1 Hilversum 2
26 - 36
15 februari 2015 14:30 Alkmaar
Alkmaarse 1 Haarlem 1
29 - 17
21 februari 2015 14:30 Haarlem
Haarlem 1 Spakenburg 1
43 - 3
22 februari 2015 14:30 Driebergen
Pink Panthers 1 Pickwick Players 1
5 - 15
22 februari 2015 14:30 Almelo
Big Bulls 1 Diok 2
5 - 31
1 maart 2015 14:30 Deventer
Pickwick Players 1 Big Bulls 1
38 - 24
1 maart 2015 14:30 Alkmaar
Alkmaarse 1 AAC 1
5 - 58
7 maart 2015 15:00 Alkmaar
Alkmaarse 1 Spakenburg 1
38 - 3
8 maart 2015 14:30 Deventer
Pickwick Players 1 Groningen 1
38 - 34
8 maart 2015 14:30 Driebergen
Pink Panthers 1 Haarlem 1
22 - 13
8 maart 2015 14:30 Amsterdam
AAC 1 Big Bulls 1
71 - 5
8 maart 2015 14:30 Hilversum
Hilversum 2 Diok 2
86 - 7
14 maart 2015 14:30 Groningen
Groningen 1 Pink Panthers 1
42 - 20
14 maart 2015 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 Pickwick Players 1
22 - 38
15 maart 2015 14:30 Leiden
Diok 2 AAC 1
10 - 52
15 maart 2015 14:30 Hilversum
Hilversum 2 Haarlem 1
29 - 19
15 maart 2015 14:30 Almelo
Big Bulls 1 Alkmaarse 1
26 - 43
21 maart 2015 14:30 Groningen
Groningen 1 Spakenburg 1
30 - 0
22 maart 2015 14:30 Alkmaar
Alkmaarse 1 Hilversum 2
3 - 41

2e klasse Noord
Competitie 2013-2014

Stand

Pos   Team G W T L Game punten Ptn
1 Pickwick Players 1 16 11 1 4 479:256 55
2 Castricumse 2 16 13 0 3 521:246 59
3 Bulldogs 1 16 13 0 3 418:283 57
4 AAC 1 16 9 1 6 422:284 45
5 Dwingeloo 1 16 5 1 10 334:418 31
6 Haarlem 1 16 8 0 8 274:318 38
7 Spakenburg 1 16 6 1 9 271:470 29
8 Zwolle 1 16 3 0 13 264:486 15
9 Rush 16 2 0 14 231:453 10

Eigen wedstrijden

Wedstrijd Uitslag
7 september 2013 14:30 Amsterdam
AAC 1 Spakenburg 1
62 - 0
14 september 2013 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 Castricumse 2
26 - 17
21 september 2013 14:30 Deventer
Pickwick Players 1 Spakenburg 1
51 - 24
28 september 2013 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 Bulldogs 1
3 - 28
12 oktober 2013 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 Zwolle 1
20 - 14
19 oktober 2013 14:30 Dwingeloo
Dwingeloo 1 Spakenburg 1
47 - 0
26 oktober 2013 15:00 Schagen
Rush Spakenburg 1
25 - 29
16 november 2013 14:30 Haarlem
Haarlem 1 Spakenburg 1
12 - 5
23 november 2013 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 AAC 1
24 - 24
30 november 2013 13:00 Castricum
Castricumse 2 Spakenburg 1
60 - 0
7 december 2013 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 Pickwick Players 1
17 - 41
18 januari 2014 14:30 Almere
Bulldogs 1 Spakenburg 1
28 - 19
25 januari 2014 14:30 Zwolle
Zwolle 1 Spakenburg 1
29 - 0
1 februari 2014 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 Dwingeloo 1
46 - 7
22 februari 2014 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 Rush
22 - 13
29 maart 2014 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 Haarlem 1
36 - 12

Alle wedstrijden

Wedstrijd Uitslag
7 september 2013 14:30 Amsterdam
AAC 1 Spakenburg 1
62 - 0
8 september 2013 14:30 Schagen
Rush Zwolle 1
19 - 26
8 september 2013 14:30 Deventer
Pickwick Players 1 Dwingeloo 1
22 - 20
8 september 2013 14:30 Almere
Bulldogs 1 Haarlem 1
25 - 22
14 september 2013 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 Castricumse 2
26 - 17
15 september 2013 14:30 Haarlem
Haarlem 1 AAC 1
12 - 10
15 september 2013 14:30 Dwingeloo
Dwingeloo 1 Rush
29 - 21
15 september 2013 14:30 Zwolle
Zwolle 1 Bulldogs 1
20 - 47
21 september 2013 14:30 Deventer
Pickwick Players 1 Spakenburg 1
51 - 24
22 september 2013 14:30 Amsterdam
AAC 1 Zwolle 1
39 - 7
22 september 2013 14:30 Castricum
Castricumse 2 Haarlem 1
43 - 12
22 september 2013 14:30 Almere
Bulldogs 1 Dwingeloo 1
61 - 3
28 september 2013 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 Bulldogs 1
3 - 28
29 september 2013 14:30 Dwingeloo
Dwingeloo 1 Castricumse 2
12 - 14
29 september 2013 14:30 Zwolle
Zwolle 1 Pickwick Players 1
10 - 35
29 september 2013 14:30 Haarlem
Haarlem 1 Rush
33 - 12
12 oktober 2013 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 Zwolle 1
20 - 14
13 oktober 2013 14:30 Amsterdam
AAC 1 Bulldogs 1
10 - 3
13 oktober 2013 14:30 Castricum
Castricumse 2 Rush
19 - 5
13 oktober 2013 14:30 Deventer
Pickwick Players 1 Haarlem 1
26 - 5
19 oktober 2013 14:30 Dwingeloo
Dwingeloo 1 Spakenburg 1
47 - 0
20 oktober 2013 14:30
Rush AAC 1
22 - 28
20 oktober 2013 14:30 Zwolle
Zwolle 1 Castricumse 2
17 - 35
20 oktober 2013 14:30 Almere
Bulldogs 1 Pickwick Players 1
10 - 33
26 oktober 2013 15:00 Schagen
Rush Spakenburg 1
25 - 29
27 oktober 2013 14:30 Amsterdam
AAC 1 Pickwick Players 1
14 - 8
27 oktober 2013 14:30 Castricum
Castricumse 2 Bulldogs 1
76 - 7
27 oktober 2013 14:30 Haarlem
Haarlem 1 Dwingeloo 1
35 - 17
3 november 2013 14:30 Amsterdam
AAC 1 Dwingeloo 1
45 - 15
3 november 2013 14:30 Almere
Bulldogs 1 Rush
18 - 8
3 november 2013 14:30 Zwolle
Zwolle 1 Haarlem 1
19 - 15
16 november 2013 14:30 Haarlem
Haarlem 1 Spakenburg 1
12 - 5
17 november 2013 14:30 Schagen
Rush Pickwick Players 1
17 - 43
17 november 2013 14:30 Castricum
Castricumse 2 AAC 1
36 - 20
17 november 2013 14:30 Dwingeloo
Dwingeloo 1 Zwolle 1
43 - 14
23 november 2013 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 AAC 1
24 - 24
24 november 2013 14:30 Dwingeloo
Dwingeloo 1 Pickwick Players 1
21 - 21
24 november 2013 14:30 Zwolle
Zwolle 1 Rush
0 - 12
24 november 2013 14:30 Haarlem
Haarlem 1 Bulldogs 1
12 - 14
30 november 2013 13:00 Castricum
Castricumse 2 Spakenburg 1
60 - 0
1 december 2013 14:00 Schagen
Rush Dwingeloo 1
25 - 20
1 december 2013 14:30 Amsterdam
AAC 1 Haarlem 1
28 - 5
1 december 2013 14:30 Almere
Bulldogs 1 Zwolle 1
50 - 3
7 december 2013 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 Pickwick Players 1
17 - 41
8 december 2013 14:30 Zwolle
Zwolle 1 AAC 1
28 - 51
8 december 2013 14:30 Haarlem
Haarlem 1 Castricumse 2
12 - 31
8 december 2013 14:30 Dwingeloo
Dwingeloo 1 Bulldogs 1
7 - 12
12 januari 2014 14:30 Deventer
Pickwick Players 1 Castricumse 2
33 - 21
18 januari 2014 14:30 Almere
Bulldogs 1 Spakenburg 1
28 - 19
19 januari 2014 14:30 Schagen
Rush Haarlem 1
7 - 17
19 januari 2014 14:30 Castricum
Castricumse 2 Dwingeloo 1
53 - 24
19 januari 2014 14:30 Deventer
Pickwick Players 1 Zwolle 1
43 - 17
25 januari 2014 14:30 Zwolle
Zwolle 1 Spakenburg 1
29 - 0
26 januari 2014 14:00 Schagen
Rush Castricumse 2
12 - 40
26 januari 2014 14:30 Almere
Bulldogs 1 AAC 1
20 - 16
26 januari 2014 14:30 Haarlem
Haarlem 1 Pickwick Players 1
24 - 14
1 februari 2014 13:00 Castricum
Castricumse 2 Zwolle 1
17 - 10
1 februari 2014 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 Dwingeloo 1
46 - 7
2 februari 2014 14:30 Amsterdam
AAC 1 Rush
38 - 5
2 februari 2014 14:30 Deventer
Pickwick Players 1 Bulldogs 1
13 - 15
9 februari 2014 14:30 Deventer
Pickwick Players 1 AAC 1
43 - 17
9 februari 2014 14:30 Almere
Bulldogs 1 Castricumse 2
35 - 10
9 februari 2014 14:30 Dwingeloo
Dwingeloo 1 Haarlem 1
7 - 17
22 februari 2014 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 Rush
22 - 13
23 maart 2014 14:00 Schagen
Rush Bulldogs 1
28 - 45
23 maart 2014 14:30 Dwingeloo
Dwingeloo 1 AAC 1
31 - 6
23 maart 2014 14:30 Castricum
Castricumse 2 Pickwick Players 1
24 - 7
23 maart 2014 14:30 Haarlem
Haarlem 1 Zwolle 1
29 - 24
29 maart 2014 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 Haarlem 1
36 - 12
30 maart 2014 14:30 Amsterdam
AAC 1 Castricumse 2
14 - 25
30 maart 2014 14:30 Deventer
Pickwick Players 1 Rush
46 - 0
30 maart 2014 14:30 Zwolle
Zwolle 1 Dwingeloo 1
26 - 31

3e klasse Noord-West
Competitie 2012-2013

Stand

Pos   Team G W T L Game punten Ptn
1 Spakenburg 1 18 17 0 1 899:152 83
2 Haarlem 1 18 15 1 2 983:133 77
3 Eemland 2 18 10 0 8 555:367 49
4 Den Helder 1 18 9 0 8 414:439 43
5 Waterland 2 18 8 0 9 313:600 37
6 Hilversum 2 18 7 1 10 375:400 37
7 t'Gooi 3 18 8 0 9 305:392 37
8 Ascrum 2 18 6 0 12 346:492 30
9 Utrechtse 3 18 6 0 12 246:663 29
10 USRS 2 18 1 0 16 123:921 4

Eigen wedstrijden

Wedstrijd Uitslag
8 september 2012 11:30 Utrecht
USRS 2 Spakenburg 1
5 - 70
22 september 2012 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 Utrechtse 3
57 - 0
29 september 2012 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 Haarlem 1
17 - 12
20 oktober 2012 13:00 Amersfoort
Eemland 2 Spakenburg 1
14 - 49
27 oktober 2012 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 Ascrum 2
48 - 17
3 november 2012 14:30 Hilversum
Hilversum 2 Spakenburg 1
29 - 31
10 november 2012 14:30 Den Helder
Den Helder 1 Spakenburg 1
5 - 62
1 december 2012 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 USRS 2
55 - 0
15 december 2012 13:00 Utrecht
Utrechtse 3 Spakenburg 1
0 - 53
12 januari 2013 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 t'Gooi 3
41 - 7
16 februari 2013 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 Waterland 2
112 - 0
28 februari 2013 20:00 Spakenburg
Spakenburg 1 Hilversum 2
54 - 0
9 maart 2013 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 Den Helder 1
58 - 12
14 maart 2013 20:00 Amsterdam
Ascrum 2 Spakenburg 1
0 - 55
16 maart 2013 14:30 Purmerend
Waterland 2 Spakenburg 1
12 - 53
23 maart 2013 13:00 Naarden
t'Gooi 3 Spakenburg 1
24 - 7
30 maart 2013 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 Eemland 2
53 - 5
6 april 2013 14:30 Haarlem
Haarlem 1 Spakenburg 1
10 - 24

Alle wedstrijden

Wedstrijd Uitslag
8 september 2012 11:30 Utrecht
USRS 2 Spakenburg 1
5 - 70
9 september 2012 13:00 Naarden
t'Gooi 3 Waterland 2
11 - 26
9 september 2012 13:00 Utrecht
Utrechtse 3 Hilversum 2
13 - 5
9 september 2012 14:30 Den Helder
Den Helder 1 Ascrum 2
32 - 31
9 september 2012 14:30 Haarlem
Haarlem 1 Eemland 2
47 - 24
16 september 2012 13:00 Amsterdam
Ascrum 2 Haarlem 1
5 - 34
16 september 2012 14:30 Hilversum
Hilversum 2 Den Helder 1
19 - 10
16 september 2012 14:30 Amersfoort
Eemland 2 USRS 2
42 - 24
16 september 2012 14:30 Purmerend
Waterland 2 Utrechtse 3
30 - 0
22 september 2012 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 Utrechtse 3
57 - 0
23 september 2012 12:30 Naarden
t'Gooi 3 Eemland 2
17 - 8
23 september 2012 13:00 Utrecht
USRS 2 Ascrum 2
10 - 50
23 september 2012 14:30 Den Helder
Den Helder 1 Waterland 2
59 - 5
23 september 2012 14:30 Haarlem
Haarlem 1 Hilversum 2
9 - 9
29 september 2012 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 Haarlem 1
17 - 12
30 september 2012 13:00 Amsterdam
Ascrum 2 Utrechtse 3
18 - 14
30 september 2012 14:30 Den Helder
Den Helder 1 Eemland 2
17 - 10
30 september 2012 14:30 Purmerend
Waterland 2 USRS 2
52 - 7
30 september 2012 14:30 Hilversum
Hilversum 2 t'Gooi 3
36 - 5
7 oktober 2012 14:30 Naarden
t'Gooi 3 Ascrum 2
23 - 28
20 oktober 2012 13:00 Amersfoort
Eemland 2 Spakenburg 1
14 - 49
21 oktober 2012 11:30 Utrecht
USRS 2 Hilversum 2
26 - 19
21 oktober 2012 13:00 Amsterdam
Ascrum 2 Waterland 2
12 - 29
21 oktober 2012 14:30 Den Helder
Den Helder 1 Utrechtse 3
60 - 24
21 oktober 2012 14:30 Haarlem
Haarlem 1 t'Gooi 3
95 - 0
27 oktober 2012 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 Ascrum 2
48 - 17
28 oktober 2012 13:00 Naarden
t'Gooi 3 Den Helder 1
22 - 31
28 oktober 2012 13:00 Utrecht
Utrechtse 3 USRS 2
31 - 19
28 oktober 2012 14:30 Purmerend
Waterland 2 Haarlem 1
0 - 61
28 oktober 2012 14:30 Hilversum
Hilversum 2 Eemland 2
17 - 18
3 november 2012 14:30 Hilversum
Hilversum 2 Spakenburg 1
29 - 31
4 november 2012 14:30 Haarlem
Haarlem 1 Utrechtse 3
76 - 0
4 november 2012 14:30 Amersfoort
Eemland 2 Waterland 2
42 - 0
10 november 2012 14:30 Den Helder
Den Helder 1 Spakenburg 1
5 - 62
11 november 2012 13:00 Utrecht
Utrechtse 3 t'Gooi 3
7 - 10
11 november 2012 13:00 Amsterdam
Ascrum 2 Eemland 2
14 - 34
11 november 2012 14:30 Purmerend
Waterland 2 Hilversum 2
45 - 10
18 november 2012 12:30 Naarden
t'Gooi 3 USRS 2
40 - 0
18 november 2012 14:30 Utrecht
Utrechtse 3 Eemland 2
19 - 51
18 november 2012 14:30 Haarlem
Haarlem 1 Den Helder 1
31 - 15
1 december 2012 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 USRS 2
55 - 0
2 december 2012 13:00 Amsterdam
Ascrum 2 Den Helder 1
21 - 43
2 december 2012 14:30 Amersfoort
Eemland 2 Haarlem 1
5 - 40
2 december 2012 14:30 Hilversum
Hilversum 2 Utrechtse 3
60 - 0
15 december 2012 13:00 Utrecht
Utrechtse 3 Spakenburg 1
0 - 53
16 december 2012 13:00 Amsterdam
Ascrum 2 USRS 2
24 - 10
16 december 2012 14:30 Purmerend
Waterland 2 Den Helder 1
30 - 0
16 december 2012 14:30 Amersfoort
Eemland 2 t'Gooi 3
38 - 0
12 januari 2013 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 t'Gooi 3
41 - 7
3 februari 2013 14:30 Den Helder
Den Helder 1 Hilversum 2
48 - 11
3 februari 2013 14:30 Purmerend
Waterland 2 t'Gooi 3
17 - 5
10 februari 2013 14:30 Hilversum
Hilversum 2 Haarlem 1
0 - 48
16 februari 2013 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 Waterland 2
112 - 0
17 februari 2013 14:30 Den Helder
Den Helder 1 USRS 2
20 - 7
17 februari 2013 14:30 Haarlem
Haarlem 1 Ascrum 2
77 - 0
24 februari 2013 14:30 Haarlem
Haarlem 1 Waterland 2
93 - 0
28 februari 2013 20:00 Spakenburg
Spakenburg 1 Hilversum 2
54 - 0
3 maart 2013 13:00 Utrecht
Utrechtse 3 Haarlem 1
7 - 66
3 maart 2013 13:00 Amsterdam
Ascrum 2 t'Gooi 3
5 - 13
3 maart 2013 14:30 Purmerend
Waterland 2 Eemland 2
38 - 5
3 maart 2013 16:00 Utrecht
USRS 2 Den Helder 1
5 - 23
9 maart 2013 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 Den Helder 1
58 - 12
10 maart 2013 14:30 Haarlem
Haarlem 1 USRS 2
169 - 0
10 maart 2013 14:30 Hilversum
Hilversum 2 Waterland 2
54 - 10
10 maart 2013 14:30 Amersfoort
Eemland 2 Ascrum 2
19 - 5
13 maart 2013 20:00 Utrecht
USRS 2 Waterland 2
0 - 0
14 maart 2013 20:00 Amsterdam
Ascrum 2 Spakenburg 1
0 - 55
16 maart 2013 14:30 Purmerend
Waterland 2 Spakenburg 1
12 - 53
17 maart 2013 13:00 Utrecht
USRS 2 t'Gooi 3
0 - 35
17 maart 2013 13:00 Amsterdam
Ascrum 2 Hilversum 2
5 - 12
17 maart 2013 14:30 Den Helder
Den Helder 1 Haarlem 1
17 - 22
17 maart 2013 14:30 Amersfoort
Eemland 2 Utrechtse 3
56 - 10
23 maart 2013 13:00 Naarden
t'Gooi 3 Spakenburg 1
24 - 7
24 maart 2013 13:00 Utrecht
Utrechtse 3 Waterland 2
20 - 7
24 maart 2013 14:30 Hilversum
Hilversum 2 Ascrum 2
0 - 31
27 maart 2013 20:00 Naarden
t'Gooi 3 Haarlem 1
10 - 36
30 maart 2013 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 Eemland 2
53 - 5
3 april 2013 20:00 Naarden
t'Gooi 3 Utrechtse 3
47 - 17
4 april 2013 20:00 Hilversum
Hilversum 2 USRS 2
82 - 3
6 april 2013 14:30 Haarlem
Haarlem 1 Spakenburg 1
10 - 24
7 april 2013 12:30 Naarden
t'Gooi 3 Hilversum 2
36 - 0
7 april 2013 13:00 Utrecht
USRS 2 Eemland 2
0 - 119
7 april 2013 14:30 Utrecht
Utrechtse 3 Ascrum 2
27 - 24
10 april 2013 14:30 Amersfoort
Eemland 2 Hilversum 2
8 - 12
10 april 2013 20:00 Utrecht
USRS 2 Utrechtse 3
7 - 33
10 april 2013 20:00 Den Helder
Den Helder 1 t'Gooi 3
0 - 0
14 april 2013 13:00 Utrecht
USRS 2 Haarlem 1
0 - 57
14 april 2013 13:00 Utrecht
Utrechtse 3 Den Helder 1
24 - 17
14 april 2013 14:30 Purmerend
Waterland 2 Ascrum 2
12 - 56
21 april 2013 14:30 Amersfoort
Eemland 2 Den Helder 1
57 - 5

3e klasse Noord-West
Competitie 2011-2012

Stand

Pos   Team G W T L Game punten Ptn
1 Rush 18 17 0 1 913:139 82
2 Den Helder 18 10 0 7 498:401 49
3 Spakenburg 18 9 0 9 562:293 48
4 Hilversum 2 18 10 0 8 370:379 49
5 The Bulldogs 18 14 0 3 576:177 62
6 Nieuwegein 18 7 1 10 282:459 35
7 Ascrum 2 18 7 0 11 305:515 34
8 t Gooi 3 18 6 1 11 330:480 31
9 USRS 2 18 5 0 13 364:756 26
10 Castricumse 3 18 3 0 15 238:839 14

Eigen wedstrijden

Wedstrijd Uitslag
10 september 2011 15:00 Spakenburg | 14:00 aanwezig
Spakenburg t Gooi 3
40 - 0
22 september 2011 20:00 Hilversum | 18:30 vertrek
Hilversum 2 Spakenburg
28 - 27
24 september 2011 15:00 Spakenburg | 14:00 aanwezig
Spakenburg Ascrum 2
20 - 27
1 oktober 2011 16:00 Castricum | 13:30 vertrek
Castricumse 3 Spakenburg
33 - 17
8 oktober 2011 14:30 Den Helder | 11:30 vertrek
Den Helder Spakenburg
30 - 0
15 oktober 2011 15:00 Spakenburg | 14:00 aanwezig
Spakenburg Nieuwegein
44 - 17
29 oktober 2011 15:00 Spakenburg | 14:00 aanwezig
Spakenburg Rush
10 - 34
19 november 2011 15:00 Spakenburg | 14:00 aanwezig
Spakenburg Hilversum 2
26 - 5
26 november 2011 13:00 Amsterdam | 11:00 vertrek
Ascrum 2 Spakenburg
0 - 88
3 december 2011 15:00 Spakenburg | 14:00 aanwezig
Spakenburg Castricumse 3
34 - 0
10 december 2011 15:00 Spakenburg | 14:00 aanwezig
Spakenburg Den Helder
39 - 15
17 december 2011 14:00 Nieuwegein | 12:00 vertrek
Nieuwegein Spakenburg
5 - 69
7 januari 2012 15:00 Spakenburg | 14:00 aanwezig
Spakenburg USRS 2
64 - 5
14 januari 2012 14:00 Schagen | 11:30 vertrek bus
Rush Spakenburg
34 - 5
19 januari 2012 20:30 Almere| 18:30 vertrek
The Bulldogs Spakenburg
17 - 15
18 februari 2012 15:00 Spakenburg | 14:00 aanwezig
Spakenburg The Bulldogs
5 - 17
22 februari 2012 20:30 Naarden | 18:30 vertrek
t Gooi 3 Spakenburg
14 - 12
25 februari 2012 13:00 Utrecht | 11:00 vertrek
USRS 2 Spakenburg
12 - 47

Alle wedstrijden

Wedstrijd Uitslag
10 september 2011 15:00 Spakenburg | 14:00 aanwezig
Spakenburg t Gooi 3
40 - 0
11 september 2011 13:00 Nieuwegein
Nieuwegein Ascrum 2
20 - 17
11 september 2011 14:00 Schagen
Rush Hilversum 2
48 - 0
11 september 2011 14:30 Den Helder
Den Helder Castricumse 3
53 - 14
18 september 2011 13:00 Amsterdam
Ascrum 2 Rush
5 - 41
18 september 2011 14:30 Naarden
t Gooi 3 Den Helder
55 - 17
18 september 2011 14:30 Almere
The Bulldogs Nieuwegein
53 - 5
22 september 2011 20:00 Hilversum | 18:30 vertrek
Hilversum 2 Spakenburg
28 - 27
24 september 2011 15:00 Spakenburg | 14:00 aanwezig
Spakenburg Ascrum 2
20 - 27
25 september 2011 13:00 Utrecht
USRS 2 t Gooi 3
17 - 14
25 september 2011 13:00 Nieuwegein
Nieuwegein Castricumse 3
34 - 24
25 september 2011 14:00 Schagen
Rush The Bulldogs
22 - 12
25 september 2011 14:30 Den Helder
Den Helder Hilversum 2
30 - 0
1 oktober 2011 16:00 Castricum | 13:30 vertrek
Castricumse 3 Spakenburg
33 - 17
2 oktober 2011 13:00 Amsterdam
Ascrum 2 USRS 2
41 - 39
2 oktober 2011 13:00 Naarden
t Gooi 3 Rush
15 - 52
2 oktober 2011 14:30 Almere
The Bulldogs Den Helder
33 - 14
2 oktober 2011 14:30 Hilversum
Hilversum 2 Nieuwegein
20 - 8
8 oktober 2011 14:30 Den Helder | 11:30 vertrek
Den Helder Spakenburg
30 - 0
9 oktober 2011 13:00 Utrecht
USRS 2 Rush
0 - 88
9 oktober 2011 13:00 Nieuwegein
Nieuwegein t Gooi 3
12 - 12
9 oktober 2011 14:30 Castricum
Castricumse 3 Hilversum 2
15 - 0
9 oktober 2011 14:30 Almere
The Bulldogs Ascrum 2
10 - 5
15 oktober 2011 15:00 Spakenburg | 14:00 aanwezig
Spakenburg Nieuwegein
44 - 17
16 oktober 2011 13:00 Amsterdam
Ascrum 2 Castricumse 3
21 - 12
16 oktober 2011 13:00 Naarden
t Gooi 3 The Bulldogs
11 - 12
16 oktober 2011 14:00 Schagen
Rush Den Helder
52 - 7
16 oktober 2011 14:30 Hilversum
Hilversum 2 USRS 2
61 - 12
23 oktober 2011 13:00 Naarden
t Gooi 3 Ascrum 2
29 - 14
23 oktober 2011 14:00 Schagen
Rush Castricumse 3
104 - 10
23 oktober 2011 14:30 Den Helder
Den Helder Nieuwegein
41 - 0
23 oktober 2011 14:30 Almere
The Bulldogs Hilversum 2
29 - 5
29 oktober 2011 15:00 Spakenburg | 14:00 aanwezig
Spakenburg Rush
10 - 34
30 oktober 2011 13:00 Nieuwegein
Nieuwegein USRS 2
36 - 19
30 oktober 2011 14:30 Castricum
Castricumse 3 The Bulldogs
20 - 26
30 oktober 2011 14:30 Den Helder
Den Helder Ascrum 2
17 - 24
30 oktober 2011 14:30 Hilversum
Hilversum 2 t Gooi 3
29 - 19
6 november 2011 13:00 Utrecht
USRS 2 Den Helder
22 - 31
6 november 2011 13:00 Hilversum
Hilversum 2 Ascrum 2
41 - 19
6 november 2011 13:00 Naarden
t Gooi 3 Castricumse 3
69 - 12
6 november 2011 14:00 Schagen
Rush Nieuwegein
40 - 17
13 november 2011 11:00 Amsterdam
Ascrum 2 Nieuwegein
15 - 19
13 november 2011 12:30 Castricum
Castricumse 3 Den Helder
12 - 41
13 november 2011 14:30 Almere
The Bulldogs USRS 2
106 - 12
13 november 2011 14:30 Hilversum
Hilversum 2 Rush
22 - 14
19 november 2011 15:00 Spakenburg | 14:00 aanwezig
Spakenburg Hilversum 2
26 - 5
20 november 2011 13:00 Utrecht
USRS 2 Castricumse 3
95 - 10
20 november 2011 13:00 Nieuwegein
Nieuwegein The Bulldogs
7 - 24
20 november 2011 14:00 Schagen
Rush Ascrum 2
57 - 7
20 november 2011 14:30 Den Helder
Den Helder t Gooi 3
32 - 12
26 november 2011 13:00 Amsterdam | 11:00 vertrek
Ascrum 2 Spakenburg
0 - 88
27 november 2011 13:00 Naarden
t Gooi 3 USRS 2
7 - 24
27 november 2011 13:00 Castricum
Castricumse 3 Nieuwegein
10 - 12
27 november 2011 14:30 Almere
The Bulldogs Rush
6 - 12
3 december 2011 15:00 Spakenburg | 14:00 aanwezig
Spakenburg Castricumse 3
34 - 0
4 december 2011 14:00 Schagen
Rush t Gooi 3
76 - 0
10 december 2011 15:00 Spakenburg | 14:00 aanwezig
Spakenburg Den Helder
39 - 15
11 december 2011 13:00 Naarden
t Gooi 3 Nieuwegein
20 - 17
11 december 2011 13:00 Amsterdam
Ascrum 2 The Bulldogs
7 - 35
11 december 2011 14:00 Schagen
Rush USRS 2
68 - 0
11 december 2011 14:30 Hilversum
Hilversum 2 Castricumse 3
41 - 22
17 december 2011 14:00 Nieuwegein | 12:00 vertrek
Nieuwegein Spakenburg
5 - 69
18 december 2011 13:00 Utrecht
USRS 2 Hilversum 2
12 - 14
18 december 2011 13:00 Castricum
Castricumse 3 Ascrum 2
24 - 5
18 december 2011 14:30 Den Helder
Den Helder Rush
15 - 51
7 januari 2012 15:00 Spakenburg | 14:00 aanwezig
Spakenburg USRS 2
64 - 5
8 januari 2012 11:00 Amsterdam
Ascrum 2 t Gooi 3
17 - 10
8 januari 2012 13:00 Nieuwegein
Nieuwegein Den Helder
17 - 19
8 januari 2012 14:30 Castricum
Castricumse 3 Rush
5 - 110
8 januari 2012 14:30 Hilversum
Hilversum 2 The Bulldogs
17 - 18
14 januari 2012 14:00 Schagen | 11:30 vertrek bus
Rush Spakenburg
34 - 5
15 januari 2012 13:00 Amsterdam
Ascrum 2 Den Helder
19 - 29
15 januari 2012 13:00 Utrecht
USRS 2 Nieuwegein
22 - 23
15 januari 2012 13:00 Naarden
t Gooi 3 Hilversum 2
12 - 31
15 januari 2012 14:30 Almere
The Bulldogs Castricumse 3
112 - 0
19 januari 2012 20:30 Almere| 18:30 vertrek
The Bulldogs Spakenburg
17 - 15
22 januari 2012 11:00 Amsterdam
Ascrum 2 Hilversum 2
14 - 12
22 januari 2012 13:00 Nieuwegein
Nieuwegein Rush
3 - 10
22 januari 2012 14:30 Castricum
Castricumse 3 t Gooi 3
0 - 31
22 januari 2012 14:30 Den Helder
Den Helder USRS 2
83 - 7
29 januari 2012 12:30 Castricum
Castricumse 3 USRS 2
15 - 34
29 januari 2012 14:30 Hilversum
Hilversum 2 Den Helder
44 - 24
29 januari 2012 14:30 Almere
The Bulldogs t Gooi 3
66 - 0
18 februari 2012 15:00 Spakenburg | 14:00 aanwezig
Spakenburg The Bulldogs
5 - 17
22 februari 2012 20:00 Utrecht
USRS 2 The Bulldogs
20 - 0
22 februari 2012 20:30 Naarden | 18:30 vertrek
t Gooi 3 Spakenburg
14 - 12
25 februari 2012 13:00 Utrecht | 11:00 vertrek
USRS 2 Spakenburg
12 - 47
26 februari 2012 13:00 Nieuwegein
Nieuwegein Hilversum 2
30 - 0
29 februari 2012 11:00 Utrecht
USRS 2 Ascrum 2
12 - 48
18 maart 2012 14:30 Den Helder
Den Helder The Bulldogs
0 - 0

RCS1
2e klasse Noord
Competitie 2010-2011

Stand

Pos   Team G W T L Game punten Ptn
1 the Pink Panthers 1 12 9 0 1 671:158 46
2 Ascrum 1 12 9 0 1 447:116 44
3 Alkmaarse 1 12 7 1 1 391:185 37
4 Groningen 1 12 6 0 3 346:118 29
5 Haarlem 1 11 5 0 4 270:250 23
6 Castricumse 2 12 4 0 6 218:375 19
7 Dwingeloo 12 2 1 7 226:465 13
8 Rush 11 3 0 7 221:340 16
9 Hilversum 2 12 1 0 8 79:452 5
10 Spakenburg 1 18 0 0 8 83:493 0

Alle wedstrijden

Wedstrijd Uitslag
4 september 2010 14:30 Haarlem
Haarlem 1 Spakenburg 1
40 - 17
5 september 2010 14:00 Schagen
Rush Groningen 1
14 - 21
5 september 2010 14:30 Alkmaar
Alkmaarse 1 Dwingeloo
67 - 26
5 september 2010 14:30 Hilversum
Hilversum 2 Ascrum 1
0 - 68
5 september 2010 14:30 Driebergen
the Pink Panthers 1 Castricumse 2
101 - 14
11 september 2010 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 Rush
25 - 33
12 september 2010 14:30 Amsterdam
Ascrum 1 the Pink Panthers 1
42 - 27
12 september 2010 14:30 Castricum
Castricumse 2 Alkmaarse 1
24 - 51
12 september 2010 14:30 Dwingeloo
Dwingeloo Haarlem 1
25 - 45
12 september 2010 14:30 Groningen
Groningen 1 Hilversum 2
30 - 0
19 september 2010 14:00 Schagen
Rush Dwingeloo
45 - 6
19 september 2010 14:30 Alkmaar
Alkmaarse 1 Ascrum 1
30 - 0
19 september 2010 14:30 Haarlem
Haarlem 1 Castricumse 2
28 - 45
19 september 2010 14:30 Driebergen
the Pink Panthers 1 Groningen 1
33 - 12
25 september 2010 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 Alkmaarse 1
19 - 62
26 september 2010 14:30 Amsterdam
Ascrum 1 Rush
63 - 21
26 september 2010 14:30 Castricum
Castricumse 2 Hilversum 2
33 - 5
26 september 2010 14:30 Dwingeloo
Dwingeloo the Pink Panthers 1
12 - 66
26 september 2010 14:30 Groningen
Groningen 1 Haarlem 1
11 - 17
2 oktober 2010 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 Groningen 1
0 - 80
3 oktober 2010 14:00 Schagen
Rush Castricumse 2
40 - 12
3 oktober 2010 14:30 Alkmaar
Alkmaarse 1 the Pink Panthers 1
26 - 37
3 oktober 2010 14:30 Haarlem
Haarlem 1 Hilversum 2
80 - 12
3 oktober 2010 14:30 Dwingeloo
Dwingeloo Ascrum 1
7 - 66
9 oktober 2010 14:00 Castricum
Castricumse 2 Spakenburg 1
26 - 7
10 oktober 2010 Groningen
Groningen 1 Dwingeloo
82 - 10
10 oktober 2010 14:30 Hilversum
Hilversum 2 Alkmaarse 1
7 - 43
10 oktober 2010 14:30 Amsterdam
Ascrum 1 Haarlem 1
38 - 5
10 oktober 2010 14:30 Driebergen
the Pink Panthers 1 Rush
77 - 13
16 oktober 2010 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 Ascrum 1
10 - 68
17 oktober 2010 14:30 Alkmaar
Alkmaarse 1 Rush
45 - 24
17 oktober 2010 14:30 Haarlem
Haarlem 1 the Pink Panthers 1
19 - 52
17 oktober 2010 14:30 Hilversum
Hilversum 2 Dwingeloo
24 - 33
17 oktober 2010 14:30 Castricum
Castricumse 2 Groningen 1
0 - 59
23 oktober 2010 14:30 Dwingeloo
Dwingeloo Spakenburg 1
54 - 0
24 oktober 2010 14:00 Schagen
Rush Haarlem 1
12 - 17
24 oktober 2010 14:30 Driebergen
the Pink Panthers 1 Hilversum 2
119 - 0
24 oktober 2010 14:30 Amsterdam
Ascrum 1 Castricumse 2
31 - 8
30 oktober 2010 16:30 Driebergen
the Pink Panthers 1 Spakenburg 1
130 - 5
31 oktober 2010 Groningen
Groningen 1 Ascrum 1
8 - 30
31 oktober 2010 14:30 Haarlem
Haarlem 1 Alkmaarse 1
19 - 38
31 oktober 2010 14:30 Hilversum
Hilversum 2 Rush
31 - 5
31 oktober 2010 14:30 Castricum
Castricumse 2 Dwingeloo
41 - 24
6 november 2010 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 Haarlem 1
0 - 0
7 november 2010 Groningen
Groningen 1 Rush
43 - 14
7 november 2010 14:30 Dwingeloo
Dwingeloo Alkmaarse 1
29 - 29
7 november 2010 14:30 Amsterdam
Ascrum 1 Hilversum 2
41 - 0
7 november 2010 14:30 Castricum
Castricumse 2 the Pink Panthers 1
15 - 29
13 november 2010 16:00 Hilversum
Hilversum 2 Spakenburg 1
0 - 0
14 november 2010 14:30 Alkmaar
Alkmaarse 1 Groningen 1
0 - 0
4 december 2010 14:00 Schagen
Rush Spakenburg 1
0 - 0
5 december 2010 13:00 Driebergen
the Pink Panthers 1 Ascrum 1
0 - 0
5 december 2010 14:30 Alkmaar
Alkmaarse 1 Castricumse 2
0 - 0
5 december 2010 14:30 Haarlem
Haarlem 1 Dwingeloo
0 - 0
5 december 2010 14:30 Groningen
Groningen 1 Hilversum 2
0 - 0
11 december 2010 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 Hilversum 2
0 - 0
15 januari 2011 14:30 Alkmaar
Alkmaarse 1 Spakenburg 1
0 - 0
22 januari 2011 14:30 Groningen
Groningen 1 Spakenburg 1
0 - 0
29 januari 2011 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 Castricumse 2
0 - 0
19 februari 2011 14:30 Amsterdam
Ascrum 1 Spakenburg 1
0 - 0
26 februari 2011 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 Dwingeloo
0 - 0
19 maart 2011 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 the Pink Panthers 1
0 - 0

RCS2
4e klasse Midden
Competitie 2010-2011

Stand

Pos   Team G W T L Game punten Ptn
1 Utrecht III 18 17 0 1 976:81 84
2 The Wild Rovers 18 15 1 2 895:199 75
3 USRS III 18 10 1 7 669:395 52
4 de Duuvels 18 9 0 9 369:706 44
5 Wageningen 1 18 11 1 6 516:486 55
6 tGooi 4 18 7 1 10 432:515 36
7 the Pigs 18 6 0 12 313:568 30
8 Spakenburg 2 18 6 0 12 297:518 29
9 the Pink Panthers 2 18 6 0 12 235:619 27
10 Eemland III 18 1 0 17 203:818 7

Eigen wedstrijden

Wedstrijd Uitslag
4 september 2010 14:00 Doetinchem
The Wild Rovers Spakenburg 2
78 - 14
11 september 2010 16:30 Spakenburg
Spakenburg 2 Eemland III
10 - 14
16 september 2010 20:00 Utrecht
USRS III Spakenburg 2
35 - 0
23 september 2010 20:00 Spakenburg
Spakenburg 2 Wageningen 1
12 - 7
2 oktober 2010 13:00 Spakenburg
Spakenburg 2 Utrecht III
0 - 84
15 oktober 2010 20:00 Spakenburg
Spakenburg 2 de Duuvels
7 - 10
23 oktober 2010 14:00 Naarden
tGooi 4 Spakenburg 2
59 - 19
30 oktober 2010 15:00 Driebergen
the Pink Panthers 2 Spakenburg 2
36 - 12
6 november 2010 13:00 Spakenburg
Spakenburg 2 The Wild Rovers
12 - 31
27 november 2010 15:00 Arnhem
the Pigs Spakenburg 2
7 - 24
11 december 2010 15:00 Spakenburg
Spakenburg 2 USRS III
33 - 14
8 januari 2011 14:00 Amersfoort
Eemland III Spakenburg 2
17 - 20
15 januari 2011 14:30 Wageningen
Wageningen 1 Spakenburg 2
19 - 12
22 januari 2011 13:00 Utrecht
Utrecht III Spakenburg 2
30 - 0
18 februari 2011 20:00 Zevenaar
de Duuvels Spakenburg 2
46 - 22
5 maart 2011 15:00 Spakenburg
Spakenburg 2 the Pigs
61 - 0
16 maart 2011 20:00 Spakenburg
Spakenburg 2 tGooi 4
29 - 14
19 maart 2011 15:00 Spakenburg
Spakenburg 2 the Pink Panthers 2
10 - 17

Alle wedstrijden

Wedstrijd Uitslag
4 september 2010 14:00 Doetinchem
The Wild Rovers Spakenburg 2
78 - 14
5 september 2010 13:00 Amersfoort
Eemland III Utrecht III
0 - 88
5 september 2010 13:00 Driebergen
the Pink Panthers 2 the Pigs
12 - 7
5 september 2010 14:30 Utrecht
USRS III de Duuvels
93 - 12
11 september 2010 16:30 Spakenburg
Spakenburg 2 Eemland III
10 - 14
12 september 2010 13:00 Naarden
The Wild Rovers tGooi 4
47 - 7
12 september 2010 13:00 Utrecht sportpark Terweide
Utrecht III USRS III
75 - 0
12 september 2010 13:30 Zevenaar
de Duuvels the Pink Panthers 2
33 - 0
12 september 2010 13:30 Arnhem
the Pigs Wageningen 1
19 - 17
16 september 2010 20:00 Utrecht
USRS III Spakenburg 2
35 - 0
19 september 2010 Doetinchem
The Wild Rovers the Pigs
46 - 7
19 september 2010 11:30 Amersfoort
Eemland III tGooi 4
7 - 45
19 september 2010 13:00 Driebergen
the Pink Panthers 2 Utrecht III
5 - 57
19 september 2010 14:30 Wageningen
Wageningen 1 de Duuvels
94 - 31
23 september 2010 20:00 Spakenburg
Spakenburg 2 Wageningen 1
12 - 7
26 september 2010 13:00 Utrecht
Utrecht III The Wild Rovers
41 - 14
26 september 2010 13:00 Naarden
tGooi 4 the Pink Panthers 2
55 - 0
26 september 2010 13:30 Zevenaar
de Duuvels Eemland III
44 - 22
26 september 2010 14:30 Arnhem
the Pigs USRS III
21 - 24
2 oktober 2010 13:00 Spakenburg
Spakenburg 2 Utrecht III
0 - 84
3 oktober 2010 13:00 Amersfoort
Eemland III the Pigs
19 - 60
3 oktober 2010 13:00 Naarden
tGooi 4 de Duuvels
64 - 0
3 oktober 2010 14:00 Doetinchem
The Wild Rovers USRS III
34 - 21
3 oktober 2010 14:30 Wageningen
Wageningen 1 the Pink Panthers 2
25 - 12
10 oktober 2010 11:30 Utrecht
Utrecht III tGooi 4
22 - 0
10 oktober 2010 13:00 Driebergen
the Pink Panthers 2 Eemland III
48 - 15
10 oktober 2010 13:30 Zevenaar
de Duuvels The Wild Rovers
31 - 59
15 oktober 2010 20:00 Spakenburg
Spakenburg 2 de Duuvels
7 - 10
17 oktober 2010 13:30 Arnhem
the Pigs Utrecht III
7 - 27
17 oktober 2010 14:00 Doetinchem
The Wild Rovers the Pink Panthers 2
120 - 0
17 oktober 2010 14:30 Wageningen
Wageningen 1 Eemland III
28 - 27
23 oktober 2010 14:00 Naarden
tGooi 4 Spakenburg 2
59 - 19
24 oktober 2010 13:00 Driebergen
the Pink Panthers 2 USRS III
22 - 19
24 oktober 2010 13:30 Zevenaar
de Duuvels the Pigs
28 - 12
24 oktober 2010 14:30 Amersfoort
Eemland III The Wild Rovers
0 - 49
24 oktober 2010 14:30 Wageningen
Wageningen 1 Utrecht III
7 - 76
30 oktober 2010 15:00 Driebergen
the Pink Panthers 2 Spakenburg 2
36 - 12
31 oktober 2010 13:00 Utrecht
USRS III Eemland III
74 - 7
31 oktober 2010 13:00 Utrecht
Utrecht III de Duuvels
76 - 7
31 oktober 2010 13:30 Arnhem
the Pigs tGooi 4
41 - 0
31 oktober 2010 14:00 Doetinchem
The Wild Rovers Wageningen 1
59 - 0
6 november 2010 13:00 Spakenburg
Spakenburg 2 The Wild Rovers
12 - 31
7 november 2010 12:00 Zevenaar
de Duuvels USRS III
24 - 21
7 november 2010 13:30 Arnhem
the Pigs the Pink Panthers 2
38 - 5
21 november 2010 14:30 Utrecht
USRS III tGooi 4
24 - 7
27 november 2010 15:00 Arnhem
the Pigs Spakenburg 2
7 - 24
11 december 2010 15:00 Spakenburg
Spakenburg 2 USRS III
33 - 14
12 december 2010 11:00 Naarden
tGooi 4 Eemland III
57 - 5
12 december 2010 13:00 Utrecht
Utrecht III the Pink Panthers 2
62 - 5
12 december 2010 13:00 Arnhem
the Pigs The Wild Rovers
14 - 63
8 januari 2011 14:00 Amersfoort
Eemland III Spakenburg 2
17 - 20
15 januari 2011 14:30 Wageningen
Wageningen 1 Spakenburg 2
19 - 12
16 januari 2011 13:00 Amersfoort
Eemland III de Duuvels
7 - 43
16 januari 2011 13:00 Driebergen
the Pink Panthers 2 tGooi 4
12 - 20
16 januari 2011 14:00 Doetinchem
The Wild Rovers Utrecht III
29 - 0
16 januari 2011 16:00 Utrecht
USRS III the Pigs
49 - 7
22 januari 2011 13:00 Utrecht
Utrecht III Spakenburg 2
30 - 0
23 januari 2011 13:00 Driebergen
the Pink Panthers 2 Wageningen 1
17 - 26
23 januari 2011 13:00 Utrecht
USRS III The Wild Rovers
5 - 29
23 januari 2011 13:30 Arnhem
the Pigs Eemland III
17 - 10
23 januari 2011 13:30 Zevenaar
de Duuvels tGooi 4
30 - 0
26 januari 2011 20:00 Zevenaar
de Duuvels Wageningen 1
0 - 45
6 februari 2011 13:00 Naarden
tGooi 4 Wageningen 1
24 - 33
6 februari 2011 13:00 Utrecht
Utrecht III Eemland III
30 - 0
6 februari 2011 13:00 Driebergen
the Pink Panthers 2 de Duuvels
0 - 30
13 februari 2011 13:00 Naarden
tGooi 4 The Wild Rovers
15 - 15
13 februari 2011 13:00 Wageningen
Wageningen 1 the Pigs
50 - 14
13 februari 2011 13:00 Amersfoort
Eemland III the Pink Panthers 2
19 - 33
17 februari 2011 20:00 Utrecht
USRS III Wageningen 1
48 - 20
18 februari 2011 20:00 Zevenaar
de Duuvels Spakenburg 2
46 - 22
20 februari 2011 13:00 Naarden
tGooi 4 USRS III
17 - 125
20 februari 2011 13:00 Amersfoort
Eemland III Wageningen 1
24 - 39
20 februari 2011 13:00 Driebergen
the Pink Panthers 2 The Wild Rovers
8 - 32
27 februari 2011 Utrecht
USRS III the Pink Panthers 2
39 - 3
27 februari 2011 12:00 Utrecht
Utrecht III Wageningen 1
75 - 0
27 februari 2011 13:30 Arnhem
the Pigs de Duuvels
30 - 0
27 februari 2011 14:00 Doetinchem
The Wild Rovers Eemland III
74 - 0
5 maart 2011 15:00 Spakenburg
Spakenburg 2 the Pigs
61 - 0
6 maart 2011 13:00 Naarden
tGooi 4 Utrecht III
7 - 31
6 maart 2011 14:30 Wageningen
Wageningen 1 USRS III
19 - 19
13 maart 2011 11:30 Utrecht
USRS III Utrecht III
0 - 55
13 maart 2011 14:00 Doetinchem
The Wild Rovers de Duuvels
99 - 0
13 maart 2011 14:30 Wageningen
Wageningen 1 tGooi 4
63 - 0
16 maart 2011 20:00 Spakenburg
Spakenburg 2 tGooi 4
29 - 14
19 maart 2011 15:00 Spakenburg
Spakenburg 2 the Pink Panthers 2
10 - 17
20 maart 2011 Naarden
tGooi 4 the Pigs
41 - 12
20 maart 2011 13:00 Amersfoort
Eemland III USRS III
10 - 59
20 maart 2011 13:30 Zevenaar
de Duuvels Utrecht III
0 - 55
20 maart 2011 14:30 Wageningen
Wageningen 1 The Wild Rovers
24 - 17
23 maart 2011 20:00 Utrecht
Utrecht III the Pigs
92 - 0

3e klasse Noord-West
Competitie 2009-2010

Stand

Pos   Team G W T L Game punten Ptn
1 Utrecht II 18 15 0 3 738:183 72
2 Spakenburg 18 17 0 1 557:156 77
3 Den Helder 18 13 0 5 587:228 62
4 tGooi III 18 8 0 10 316:407 40
5 Castricumse III 18 7 1 10 400:401 37
6 Eemland II 18 8 0 10 351:303 38
7 Nieuwegein 18 6 0 12 294:436 30
8 The Bulldogs 18 7 1 10 297:490 33
9 Old Bears 18 5 0 13 284:754 26
10 USRS II 18 3 0 15 168:634 14

Eigen wedstrijden

Wedstrijd Uitslag
15 september 2009 20:30 Spakenburg
Spakenburg Nieuwegein
26 - 0
19 september 2009 15:30 Amersfoort
Eemland II Spakenburg
14 - 25
26 september 2009 15:00 Spakenburg
Spakenburg Castricumse III
41 - 12
3 oktober 2009 14:45 Rotterdam
Old Bears Spakenburg
7 - 10
10 oktober 2009 15:00 Spakenburg
Spakenburg tGooi III
22 - 0
17 oktober 2009 14:30 Utrecht
USRS II Spakenburg
5 - 34
24 oktober 2009 15:00 Almere
The Bulldogs Spakenburg
12 - 46
14 november 2009 15:00 Spakenburg
Spakenburg Utrecht II
6 - 5
21 november 2009 14:30 Den Helder
Den Helder Spakenburg
17 - 20
2 december 2009 20:30 Spakenburg
Spakenburg The Bulldogs
39 - 7
5 december 2009 12:00 Nieuwegein
Nieuwegein Spakenburg
21 - 31
12 december 2009 15:00 Spakenburg
Spakenburg Eemland II
26 - 3
23 januari 2010 15:00 Spakenburg
Spakenburg Old Bears
50 - 0
20 februari 2010 15:00 Spakenburg
Spakenburg USRS II
51 - 0
27 februari 2010 14:30 Utrecht
Utrecht II Spakenburg
22 - 8
6 maart 2010 14:30 Castricum
Castricumse III Spakenburg
7 - 24
13 maart 2010 14:30 Spakenburg
tGooi III Spakenburg
7 - 64
27 maart 2010 15:00 Spakenburg
Spakenburg Den Helder
34 - 17

Alle wedstrijden

Wedstrijd Uitslag
6 september 2009 12:00 Amersfoort
Eemland II Old Bears
69 - 0
6 september 2009 14:30 Naarden
tGooi III USRS II
38 - 17
6 september 2009 14:30 Castricum
Castricumse III Den Helder
12 - 43
6 september 2009 14:30 Nieuwegein
Nieuwegein Utrecht II
10 - 17
13 september 2009 14:30 Utrecht
Utrecht II Eemland II
36 - 0
13 september 2009 14:30 Rotterdam
Old Bears tGooi III
24 - 0
13 september 2009 14:30 Utrecht
USRS II Castricumse III
19 - 5
15 september 2009 20:30 Spakenburg
Spakenburg Nieuwegein
26 - 0
19 september 2009 15:30 Amersfoort
Eemland II Spakenburg
14 - 25
20 september 2009 14:30 Naarden
tGooi III Utrecht II
24 - 35
20 september 2009 14:30 Castricum
Castricumse III Old Bears
89 - 7
20 september 2009 14:30 Almere
The Bulldogs USRS II
14 - 12
20 september 2009 14:30 Nieuwegein
Nieuwegein Den Helder
8 - 45
26 september 2009 15:00 Spakenburg
Spakenburg Castricumse III
41 - 12
27 september 2009 13:00 Utrecht
Utrecht II The Bulldogs
65 - 28
27 september 2009 14:30 Rotterdam
Old Bears Nieuwegein
29 - 24
3 oktober 2009 14:45 Rotterdam
Old Bears Spakenburg
7 - 10
4 oktober 2009 13:00 Amersfoort
Eemland II Nieuwegein
52 - 12
4 oktober 2009 14:30 Naarden
tGooi III The Bulldogs
36 - 5
4 oktober 2009 14:30 Castricum
Castricumse III Utrecht II
26 - 14
4 oktober 2009 14:30 Utrecht
USRS II Den Helder
12 - 26
10 oktober 2009 15:00 Spakenburg
Spakenburg tGooi III
22 - 0
11 oktober 2009 14:30 Nieuwegein
Nieuwegein Castricumse III
22 - 0
11 oktober 2009 14:30 Den Helder
Den Helder Old Bears
102 - 0
11 oktober 2009 14:30 Utrecht
Utrecht II USRS II
17 - 0
17 oktober 2009 14:30 Utrecht
USRS II Spakenburg
5 - 34
18 oktober 2009 11:30 Amersfoort
Eemland II Castricumse III
18 - 0
18 oktober 2009 14:30 Naarden
tGooi III Nieuwegein
36 - 5
18 oktober 2009 14:30 Almere
The Bulldogs Old Bears
31 - 19
18 oktober 2009 14:30 Utrecht
Utrecht II Den Helder
19 - 7
24 oktober 2009 15:00 Almere
The Bulldogs Spakenburg
12 - 46
1 november 2009 14:30 Den Helder
Den Helder The Bulldogs
37 - 12
8 november 2009 13:00 Utrecht
USRS II Eemland II
5 - 35
8 november 2009 14:30 Den Helder
Den Helder tGooi III
28 - 0
14 november 2009 15:00 Spakenburg
Spakenburg Utrecht II
6 - 5
15 november 2009 12:00 Amersfoort
Eemland II Den Helder
24 - 7
15 november 2009 13:00 Nieuwegein
Nieuwegein The Bulldogs
43 - 12
15 november 2009 14:30 Castricum
Castricumse III tGooi III
14 - 17
15 november 2009 14:30 Rotterdam
Old Bears USRS II
20 - 22
21 november 2009 14:30 Den Helder
Den Helder Spakenburg
17 - 20
22 november 2009 14:30 Naarden
tGooi III Eemland II
12 - 13
22 november 2009 14:30 Almere
The Bulldogs Castricumse III
12 - 12
22 november 2009 14:30 Nieuwegein
Nieuwegein USRS II
41 - 0
22 november 2009 14:30 Utrecht
Utrecht II Old Bears
142 - 0
29 november 2009 14:30 Den Helder
Den Helder Castricumse III
51 - 5
2 december 2009 20:30 Spakenburg
Spakenburg The Bulldogs
39 - 7
5 december 2009 12:00 Nieuwegein
Nieuwegein Spakenburg
21 - 31
6 december 2009 12:00 Amersfoort
Eemland II Utrecht II
7 - 25
6 december 2009 14:30 Castricum
Castricumse III USRS II
71 - 7
12 december 2009 15:00 Spakenburg
Spakenburg Eemland II
26 - 3
13 december 2009 13:00 Utrecht
USRS II The Bulldogs
31 - 5
13 december 2009 14:30 Utrecht
Utrecht II tGooi III
68 - 12
13 december 2009 14:30 Rotterdam
Old Bears Castricumse III
25 - 40
13 december 2009 14:30 Den Helder
Den Helder Nieuwegein
36 - 7
23 januari 2010 15:00 Spakenburg
Spakenburg Old Bears
50 - 0
7 februari 2010 11:00 Naarden
tGooi III Den Helder
10 - 36
7 februari 2010 14:30 Amersfoort
Eemland II USRS II
65 - 16
7 februari 2010 14:30 Nieuwegein
Nieuwegein Old Bears
36 - 7
20 februari 2010 15:00 Spakenburg
Spakenburg USRS II
51 - 0
21 februari 2010 14:30 Nieuwegein
Nieuwegein tGooi III
0 - 31
21 februari 2010 14:30 Rotterdam
Old Bears The Bulldogs
17 - 34
24 februari 2010 14:30 Rotterdam
Old Bears Eemland II
15 - 12
24 februari 2010 20:30 Utrecht
USRS II Utrecht II
3 - 74
27 februari 2010 14:30 Utrecht
Utrecht II Spakenburg
22 - 8
28 februari 2010 12:30 Naarden
tGooi III Castricumse III
31 - 0
28 februari 2010 14:30 Den Helder
Den Helder Eemland II
20 - 0
28 februari 2010 14:30 Almere
The Bulldogs Nieuwegein
0 - 30
3 maart 2010 20:00 Utrecht
Utrecht II Nieuwegein
73 - 0
6 maart 2010 14:30 Castricum
Castricumse III Spakenburg
7 - 24
7 maart 2010 14:30 Naarden
tGooi III Old Bears
10 - 38
7 maart 2010 14:30 Almere
The Bulldogs Utrecht II
32 - 31
7 maart 2010 14:30 Den Helder
Den Helder USRS II
30 - 0
9 maart 2010 20:00 Nieuwegein
Nieuwegein Eemland II
0 - 5
10 maart 2010 20:30 Almere
The Bulldogs Den Helder
15 - 21
11 maart 2010 20:30 Utrecht
USRS II tGooi III
14 - 25
13 maart 2010 14:30 Spakenburg
tGooi III Spakenburg
7 - 64
14 maart 2010 13:00 Utrecht
Utrecht II Castricumse III
43 - 10
14 maart 2010 14:30 Almere
The Bulldogs Eemland II
39 - 7
14 maart 2010 14:30 Rotterdam
Old Bears Den Helder
12 - 64
17 maart 2010 20:30 Castricum
Castricumse III Eemland II
30 - 0
21 maart 2010 11:00 Utrecht
USRS II Old Bears
5 - 54
21 maart 2010 13:00 Amersfoort
Eemland II The Bulldogs
10 - 11
21 maart 2010 14:30 Castricum
Castricumse III Nieuwegein
36 - 6
21 maart 2010 14:30 Den Helder
Den Helder Utrecht II
0 - 38
24 maart 2010 20:30 Almere
The Bulldogs tGooi III
7 - 3
27 maart 2010 15:00 Spakenburg
Spakenburg Den Helder
34 - 17
28 maart 2010 13:00 Amersfoort
Eemland II tGooi III
17 - 24
28 maart 2010 14:30 Castricum
Castricumse III The Bulldogs
31 - 21
28 maart 2010 14:30 Utrecht
USRS II Nieuwegein
0 - 29
28 maart 2010 14:30 Rotterdam
Old Bears Utrecht II
10 - 14

3e klasse Noord-West
Competitie 2008-2009

Stand

Pos   Team G W T L Game punten Ptn
1 Hilversum 2 20 18 0 2 945:226 89
2 AAC Rugby 3 20 17 0 3 750:308 82
3 AAC Rugby 2 20 13 0 7 649:248 67
4 Eemland 2 20 13 0 7 571:397 63
5 Castricumse 3 20 10 0 10 481:422 47
6 Utrecht RC 2 20 10 0 10 518:562 48
7 RC Spakenburg 20 10 0 10 388:483 47
8 Waterland 2 20 6 1 13 339:658 31
9 Nieuwegein 20 6 0 14 320:534 29
10 t Gooi 3 20 5 0 15 269:600 24
11 Amstelveense RC 1890 2 20 1 1 18 200:992 6

Eigen wedstrijden

Wedstrijd Uitslag
6 september 2008 14:30 Spakenburg
RC Spakenburg AAC Rugby 2
3 - 63
13 september 2008 14:30
AAC Rugby 3 RC Spakenburg
69 - 7
20 september 2008 14:30
RC Spakenburg Castricumse 3
38 - 14
27 september 2008 14:30
t Gooi 3 RC Spakenburg
0 - 29
4 oktober 2008 14:30
RC Spakenburg Waterland 2
41 - 5
11 oktober 2008 14:30
Amstelveense RC 1890 2 RC Spakenburg
10 - 24
18 oktober 2008 14:30
RC Spakenburg Eemland 2
10 - 34
15 november 2008 14:30
Utrecht RC 2 RC Spakenburg
11 - 0
22 november 2008 14:30
RC Spakenburg Hilversum 2
7 - 19
29 november 2008 14:30
Nieuwegein RC Spakenburg
15 - 24
20 december 2008 14:30
RC Spakenburg AAC Rugby 3
27 - 24
17 januari 2009 14:30
RC Spakenburg t Gooi 3
38 - 14
24 januari 2009 14:30
Waterland 2 RC Spakenburg
42 - 10
11 februari 2009 14:30
AAC Rugby 2 RC Spakenburg
27 - 8
14 februari 2009 14:30
RC Spakenburg Utrecht RC 2
25 - 5
25 februari 2009 14:30
Eemland 2 RC Spakenburg
13 - 5
28 februari 2009 14:30
Hilversum 2 RC Spakenburg
45 - 12
7 maart 2009 14:30
RC Spakenburg Nieuwegein
24 - 0
25 maart 2009 14:30
Castricumse 3 RC Spakenburg
56 - 7
28 maart 2009 14:30
RC Spakenburg Amstelveense RC 1890 2
49 - 17

Alle wedstrijden

Wedstrijd Uitslag
6 september 2008 14:30 Spakenburg
RC Spakenburg AAC Rugby 2
3 - 63
7 september 2008 14:30
Hilversum 2 Waterland 2
56 - 0
7 september 2008 14:30
Nieuwegein AAC Rugby 3
5 - 27
7 september 2008 14:30
Amstelveense RC 1890 2 Castricumse 3
7 - 45
7 september 2008 14:30
Utrecht RC 2 Eemland 2
5 - 10
13 september 2008 14:30
AAC Rugby 3 RC Spakenburg
69 - 7
14 september 2008 14:30
Castricumse 3 Hilversum 2
15 - 24
14 september 2008 14:30
Waterland 2 Nieuwegein
17 - 10
14 september 2008 14:30
t Gooi 3 Eemland 2
17 - 15
14 september 2008 14:30
Utrecht RC 2 Amstelveense RC 1890 2
62 - 7
20 september 2008 14:30
RC Spakenburg Castricumse 3
38 - 14
21 september 2008 14:30
Nieuwegein Utrecht RC 2
17 - 62
21 september 2008 14:30
Eemland 2 AAC Rugby 3
5 - 31
25 september 2008 14:30
Amstelveense RC 1890 2 AAC Rugby 2
12 - 58
27 september 2008 14:30
t Gooi 3 RC Spakenburg
0 - 29
28 september 2008 14:30
AAC Rugby 3 Hilversum 2
22 - 14
28 september 2008 14:30
AAC Rugby 2 Nieuwegein
45 - 16
28 september 2008 14:30
Castricumse 3 Eemland 2
31 - 10
28 september 2008 14:30
Waterland 2 Amstelveense RC 1890 2
75 - 7
4 oktober 2008 14:30
RC Spakenburg Waterland 2
41 - 5
5 oktober 2008 14:30
Hilversum 2 Utrecht RC 2
51 - 7
5 oktober 2008 14:30
Nieuwegein Castricumse 3
48 - 0
5 oktober 2008 14:30
Eemland 2 AAC Rugby 2
10 - 0
11 oktober 2008 14:30
Amstelveense RC 1890 2 RC Spakenburg
10 - 24
12 oktober 2008 14:30
Castricumse 3 AAC Rugby 2
5 - 60
12 oktober 2008 14:30
Eemland 2 Nieuwegein
53 - 5
12 oktober 2008 14:30
Waterland 2 t Gooi 3
42 - 14
12 oktober 2008 14:30
AAC Rugby 3 Utrecht RC 2
38 - 30
18 oktober 2008 14:30
RC Spakenburg Eemland 2
10 - 34
19 oktober 2008 14:30
Hilversum 2 Amstelveense RC 1890 2
82 - 5
19 oktober 2008 14:30
AAC Rugby 2 AAC Rugby 3
22 - 28
19 oktober 2008 14:30
Utrecht RC 2 Waterland 2
67 - 13
19 oktober 2008 14:30
Castricumse 3 t Gooi 3
17 - 15
26 oktober 2008 14:30
Hilversum 2 t Gooi 3
64 - 0
9 november 2008 14:30
Amstelveense RC 1890 2 t Gooi 3
24 - 7
15 november 2008 14:30
Utrecht RC 2 RC Spakenburg
11 - 0
16 november 2008 14:30
t Gooi 3 Nieuwegein
20 - 0
16 november 2008 14:30
Eemland 2 Hilversum 2
19 - 82
16 november 2008 14:30
Waterland 2 AAC Rugby 2
12 - 22
16 november 2008 14:30
Castricumse 3 AAC Rugby 3
50 - 5
22 november 2008 14:30
RC Spakenburg Hilversum 2
7 - 19
23 november 2008 14:30
AAC Rugby 2 Utrecht RC 2
86 - 3
23 november 2008 14:30
Nieuwegein Amstelveense RC 1890 2
38 - 0
23 november 2008 14:30
AAC Rugby 3 t Gooi 3
15 - 0
29 november 2008 14:30
Nieuwegein RC Spakenburg
15 - 24
30 november 2008 14:30
t Gooi 3 Utrecht RC 2
12 - 17
30 november 2008 14:30
Hilversum 2 AAC Rugby 2
27 - 22
30 november 2008 14:30
Castricumse 3 Waterland 2
26 - 0
30 november 2008 14:30
Amstelveense RC 1890 2 AAC Rugby 3
0 - 47
7 december 2008 14:30
Utrecht RC 2 Castricumse 3
26 - 5
7 december 2008 14:30
Eemland 2 Amstelveense RC 1890 2
55 - 14
7 december 2008 14:30
AAC Rugby 3 Waterland 2
65 - 5
14 december 2008 14:30
AAC Rugby 3 Nieuwegein
46 - 5
20 december 2008 14:30
RC Spakenburg AAC Rugby 3
27 - 24
21 december 2008 14:30
Nieuwegein Waterland 2
30 - 0
21 december 2008 14:30
Eemland 2 t Gooi 3
64 - 12
21 december 2008 14:30
Amstelveense RC 1890 2 Utrecht RC 2
12 - 61
17 januari 2009 14:30
RC Spakenburg t Gooi 3
38 - 14
18 januari 2009 14:30
Hilversum 2 AAC Rugby 3
45 - 10
18 januari 2009 14:30
Eemland 2 Castricumse 3
27 - 3
18 januari 2009 14:30
Nieuwegein AAC Rugby 2
10 - 5
24 januari 2009 14:30
Waterland 2 RC Spakenburg
42 - 10
25 januari 2009 14:30
Castricumse 3 Nieuwegein
12 - 22
25 januari 2009 14:30
AAC Rugby 2 Eemland 2
14 - 29
25 januari 2009 14:30
Utrecht RC 2 Hilversum 2
16 - 57
25 januari 2009 14:30
t Gooi 3 Amstelveense RC 1890 2
38 - 12
8 februari 2009 14:30
Amstelveense RC 1890 2 Hilversum 2
0 - 74
8 februari 2009 14:30
Eemland 2 Utrecht RC 2
12 - 20
8 februari 2009 14:30
t Gooi 3 Waterland 2
51 - 0
11 februari 2009 14:30
Waterland 2 Eemland 2
10 - 33
11 februari 2009 14:30
Hilversum 2 Castricumse 3
34 - 5
11 februari 2009 14:30
AAC Rugby 2 RC Spakenburg
27 - 8
14 februari 2009 14:30
RC Spakenburg Utrecht RC 2
25 - 5
15 februari 2009 14:30
Hilversum 2 Eemland 2
67 - 17
15 februari 2009 14:30
Nieuwegein t Gooi 3
3 - 21
22 februari 2009 14:30
t Gooi 3 Hilversum 2
0 - 67
22 februari 2009 14:30
AAC Rugby 3 Eemland 2
42 - 14
22 februari 2009 14:30
AAC Rugby 2 Amstelveense RC 1890 2
25 - 15
25 februari 2009 14:30
Eemland 2 RC Spakenburg
13 - 5
25 februari 2009 14:30
t Gooi 3 Castricumse 3
0 - 21
26 februari 2009 14:30
Amstelveense RC 1890 2 Waterland 2
17 - 17
28 februari 2009 14:30
Hilversum 2 RC Spakenburg
45 - 12
1 maart 2009 14:30
t Gooi 3 AAC Rugby 3
21 - 44
1 maart 2009 14:30
Utrecht RC 2 AAC Rugby 2
0 - 36
1 maart 2009 14:30
Amstelveense RC 1890 2 Nieuwegein
19 - 38
1 maart 2009 14:30
Eemland 2 Waterland 2
43 - 5
7 maart 2009 14:30
RC Spakenburg Nieuwegein
24 - 0
8 maart 2009 14:30
AAC Rugby 3 Amstelveense RC 1890 2
65 - 7
8 maart 2009 14:30
AAC Rugby 2 Hilversum 2
23 - 22
8 maart 2009 14:30
Waterland 2 Castricumse 3
40 - 31
8 maart 2009 14:30
Utrecht RC 2 t Gooi 3
53 - 17
11 maart 2009 14:30
AAC Rugby 2 Waterland 2
34 - 0
12 maart 2009 14:30
AAC Rugby 3 Castricumse 3
24 - 5
15 maart 2009 14:30
Castricumse 3 Amstelveense RC 1890 2
55 - 15
15 maart 2009 14:30
Waterland 2 Utrecht RC 2
34 - 7
15 maart 2009 14:30
Nieuwegein Hilversum 2
24 - 29
15 maart 2009 14:30
AAC Rugby 2 t Gooi 3
34 - 0
18 maart 2009 14:30
Utrecht RC 2 Nieuwegein
42 - 0
22 maart 2009 14:30
Waterland 2 AAC Rugby 3
10 - 65
22 maart 2009 14:30
t Gooi 3 AAC Rugby 2
10 - 41
22 maart 2009 14:30
Nieuwegein Hilversum 2
10 - 57
22 maart 2009 14:30
Castricumse 3 Utrecht RC 2
64 - 3
22 maart 2009 14:30
Amstelveense RC 1890 2 Eemland 2
0 - 77
25 maart 2009 14:30
Castricumse 3 RC Spakenburg
56 - 7
26 maart 2009 14:30
AAC Rugby 3 AAC Rugby 2
17 - 15
28 maart 2009 14:30
RC Spakenburg Amstelveense RC 1890 2
49 - 17
29 maart 2009 14:30
AAC Rugby 2 Castricumse 3
17 - 21
29 maart 2009 14:30
Utrecht RC 2 AAC Rugby 3
21 - 66
29 maart 2009 14:30
Waterland 2 Hilversum 2
12 - 29
29 maart 2009 14:30
Nieuwegein Eemland 2
24 - 31

3e klasse Zuid-West
Competitie 2007-2008

Stand

Pos   Team G W T L Game punten Ptn
1 Haagsche 3 12 7 1 4 428:166 37
2 Spakenburg 1 12 5 1 6 230:214 28
3 Dordtsche 1 12 9 0 3 276:135 39
4 Utrechtse 2 12 4 1 7 224:301 22
5 The Hookers 2 12 5 0 7 202:342 23
6 Gouda 1 12 4 3 5 197:305 24
7 Nieuwegein 1 12 4 2 6 134:228 22

Eigen wedstrijden

Wedstrijd Uitslag
19 september 2007 14:30 Nieuwegein
Nieuwegein 1 Spakenburg 1
18 - 5
6 oktober 2007 14:30 Spakenburg
Spakenburg 1 Utrechtse 2
53 - 11
10 oktober 2007 14:30 Dordrecht
Dordtsche 1 Spakenburg 1
19 - 0
20 oktober 2007 14:30 Spakenburg
Spakenburg 1 Gouda 1
40 - 12
27 oktober 2007 14:30 Spakenburg
Spakenburg 1 The Hookers 2
30 - 0
17 november 2007 14:30 Den Haag
Haagsche 3 Spakenburg 1
30 - 0
1 december 2007 14:30 Spakenburg
Spakenburg 1 Dordtsche 1
26 - 6
12 januari 2008 14:30 Spakenburg
Spakenburg 1 Nieuwegein 1
36 - 0
26 januari 2008 14:30 Den Haag
Haagsche 3 Spakenburg 1
72 - 0
1 maart 2008 14:30 Utrecht
Utrechtse 2 Spakenburg 1
10 - 10
8 maart 2008 14:30 Gouda
Gouda 1 Spakenburg 1
17 - 15
29 maart 2008 14:30 Spakenburg
Spakenburg 1 The Hookers 2
15 - 19

Alle wedstrijden

Wedstrijd Uitslag
2 september 2007 14:30 Nieuwegein
Nieuwegein 1 Haagsche 3
5 - 43
9 september 2007 14:30 Hoek van Holland
The Hookers 2 Dordtsche 1
5 - 59
9 september 2007 14:30 Utrecht
Utrechtse 2 Nieuwegein 1
19 - 40
16 september 2007 14:30 Den Haag
Haagsche 3 Gouda 1
78 - 12
19 september 2007 14:30 Nieuwegein
Nieuwegein 1 Spakenburg 1
18 - 5
23 september 2007 14:30 Gouda
Gouda 1 Dordtsche 1
31 - 12
23 september 2007 14:30 Utrecht
Utrechtse 2 Haagsche 3
23 - 15
30 september 2007 14:30 Utrecht
Utrechtse 2 Gouda 1
5 - 12
6 oktober 2007 14:30 Spakenburg
Spakenburg 1 Utrechtse 2
53 - 11
7 oktober 2007 14:30 Hoek van Holland
The Hookers 2 Haagsche 3
10 - 29
10 oktober 2007 14:30 Dordrecht
Dordtsche 1 Spakenburg 1
19 - 0
20 oktober 2007 14:30 Spakenburg
Spakenburg 1 Gouda 1
40 - 12
21 oktober 2007 14:30 Utrecht
Utrechtse 2 The Hookers 2
50 - 38
27 oktober 2007 14:30 Spakenburg
Spakenburg 1 The Hookers 2
30 - 0
28 oktober 2007 14:30 Gouda
Gouda 1 Nieuwegein 1
12 - 12
28 oktober 2007 14:30 Dordrecht
Dordtsche 1 Haagsche 3
40 - 12
11 november 2007 14:30 Hoek van Holland
The Hookers 2 Nieuwegein 1
10 - 7
17 november 2007 14:30 Den Haag
Haagsche 3 Spakenburg 1
30 - 0
18 november 2007 14:30 Dordrecht
Dordtsche 1 Nieuwegein 1
45 - 0
25 november 2007 14:30 Hoek van Holland
The Hookers 2 Gouda 1
27 - 7
25 november 2007 14:30 Utrecht
Utrechtse 2 Dordtsche 1
14 - 15
1 december 2007 14:30 Spakenburg
Spakenburg 1 Dordtsche 1
26 - 6
2 december 2007 14:30 Den Haag
Haagsche 3 Nieuwegein 1
15 - 0
16 december 2007 14:30 Nieuwegein
Nieuwegein 1 Utrechtse 2
15 - 7
6 januari 2008 14:30 Dordrecht
Dordtsche 1 The Hookers 2
21 - 5
12 januari 2008 14:30 Spakenburg
Spakenburg 1 Nieuwegein 1
36 - 0
13 januari 2008 14:30 Gouda
Gouda 1 Haagsche 3
34 - 34
20 januari 2008 14:30 Dordrecht
Dordtsche 1 Gouda 1
29 - 5
20 januari 2008 14:30 Den Haag
Haagsche 3 Utrechtse 2
19 - 27
26 januari 2008 14:30 Den Haag
Haagsche 3 Spakenburg 1
72 - 0
27 januari 2008 14:30 Gouda
Gouda 1 Utrechtse 2
24 - 36
1 maart 2008 14:30 Utrecht
Utrechtse 2 Spakenburg 1
10 - 10
2 maart 2008 14:30 Nieuwegein
Nieuwegein 1 Dordtsche 1
20 - 5
2 maart 2008 14:30 Den Haag
Haagsche 3 The Hookers 2
67 - 0
8 maart 2008 14:30 Gouda
Gouda 1 Spakenburg 1
17 - 15
9 maart 2008 14:30 Hoek van Holland
The Hookers 2 Utrechtse 2
50 - 19
15 maart 2008 14:30 Nieuwegein
Nieuwegein 1 The Hookers 2
12 - 26
29 maart 2008 14:30 Spakenburg
Spakenburg 1 The Hookers 2
15 - 19
30 maart 2008 14:30 Nieuwegein
Nieuwegein 1 Gouda 1
5 - 5
30 maart 2008 14:30 Den Haag
Haagsche 3 Dordtsche 1
14 - 15
6 april 2008 14:30 Gouda
Gouda 1 The Hookers 2
26 - 12
6 april 2008 14:30 Dordrecht
Dordtsche 1 Utrechtse 2
10 - 3

3e klasse Zuid-West
Competitie 2006-2007

Stand

Pos   Team G W T L Game punten Ptn
1 Delft 1 16 16 0 0 569:147 76
2 Haagsche 3 16 9 0 6 434:258 42
3 The Bassets 2 16 8 0 8 342:426 36
4 The Hookers 2 16 6 0 10 277:409 30
5 Scrumboks 1 16 8 0 8 251:206 39
6 Spakenburg 1 16 6 0 9 212:316 29
7 Dordtsche 1 16 7 0 9 267:377 30
8 Gouda 1 16 8 0 8 247:218 34
9 Nieuwegein 1 16 3 0 13 195:437 16

Eigen wedstrijden

Wedstrijd Uitslag
9 september 2006 14:30 Nieuwegein
Nieuwegein 1 Spakenburg 1
12 - 17
16 september 2006 14:30 Spakenburg
Spakenburg 1 The Bassets 2
34 - 17
23 september 2006 14:30 Den Haag
Haagsche 3 Spakenburg 1
28 - 5
30 september 2006 14:30 Spakenburg
Spakenburg 1 The Hookers 2
30 - 0
14 oktober 2006 14:30 Spakenburg
Spakenburg 1 Dordtsche 1
15 - 8
28 oktober 2006 14:30 Gouda
Gouda 1 Spakenburg 1
22 - 0
15 november 2006 14:30 Spakenburg
Spakenburg 1 Scrumboks 1
10 - 14
2 december 2006 14:30 Spakenburg
Spakenburg 1 Delft 1
5 - 17
13 januari 2007 14:30 Sassenheim
The Bassets 2 Spakenburg 1
36 - 22
3 februari 2007 14:30 Spakenburg
Spakenburg 1 The Hookers 2
30 - 0
14 februari 2007 14:30 Spakenburg
Spakenburg 1 Nieuwegein 1
15 - 10
28 februari 2007 14:30 Dordrecht
Dordtsche 1 Spakenburg 1
43 - 5
17 maart 2007 14:30 Tiel
Scrumboks 1 Spakenburg 1
34 - 0
24 maart 2007 14:30 Delft
Delft 1 Spakenburg 1
65 - 17
31 maart 2007 14:30 Spakenburg
Spakenburg 1 Gouda 1
7 - 10
7 april 2007 14:30 Spakenburg
Spakenburg 1 Haagsche 3
0 - 0

Alle wedstrijden

Wedstrijd Uitslag
9 september 2006 14:30 Nieuwegein
Nieuwegein 1 Spakenburg 1
12 - 17
10 september 2006 14:30 Den Haag
Haagsche 3 Gouda 1
5 - 22
10 september 2006 14:30 Hoek van Holland
The Hookers 2 Dordtsche 1
27 - 12
16 september 2006 14:30 Spakenburg
Spakenburg 1 The Bassets 2
34 - 17
17 september 2006 14:30 Delft
Delft 1 Nieuwegein 1
40 - 17
17 september 2006 14:30 Gouda
Gouda 1 The Hookers 2
26 - 12
17 september 2006 14:30 Tiel
Scrumboks 1 Haagsche 3
7 - 10
23 september 2006 14:30 Den Haag
Haagsche 3 Spakenburg 1
28 - 5
24 september 2006 14:30 Dordrecht
Dordtsche 1 Delft 1
7 - 40
24 september 2006 14:30 Hoek van Holland
The Hookers 2 Scrumboks 1
36 - 12
24 september 2006 14:30 Sassenheim
The Bassets 2 Nieuwegein 1
59 - 12
30 september 2006 14:30 Spakenburg
Spakenburg 1 The Hookers 2
30 - 0
1 oktober 2006 14:30 Delft
Delft 1 The Bassets 2
55 - 8
1 oktober 2006 14:30 Gouda
Gouda 1 Dordtsche 1
19 - 26
1 oktober 2006 14:30 Nieuwegein
Nieuwegein 1 Haagsche 3
7 - 29
8 oktober 2006 14:30 Dordrecht
Dordtsche 1 Scrumboks 1
12 - 7
8 oktober 2006 14:30 Gouda
Gouda 1 Delft 1
18 - 26
8 oktober 2006 14:30 Hoek van Holland
The Hookers 2 Nieuwegein 1
29 - 17
8 oktober 2006 14:30 Sassenheim
The Bassets 2 Haagsche 3
26 - 10
14 oktober 2006 14:30 Spakenburg
Spakenburg 1 Dordtsche 1
15 - 8
15 oktober 2006 14:30 Delft
Delft 1 Haagsche 3
40 - 17
15 oktober 2006 14:30 Sassenheim
The Bassets 2 The Hookers 2
24 - 21
15 oktober 2006 14:30 Tiel
Scrumboks 1 Gouda 1
15 - 5
28 oktober 2006 14:30 Gouda
Gouda 1 Spakenburg 1
22 - 0
29 oktober 2006 14:30 Dordrecht
Dordtsche 1 Nieuwegein 1
22 - 9
29 oktober 2006 14:30 Hoek van Holland
The Hookers 2 Haagsche 3
10 - 88
29 oktober 2006 14:30 Tiel
Scrumboks 1 Delft 1
12 - 15
5 november 2006 14:30 Delft
Delft 1 The Hookers 2
30 - 0
5 november 2006 14:30 Nieuwegein
Nieuwegein 1 Gouda 1
7 - 17
5 november 2006 14:30 Sassenheim
The Bassets 2 Dordtsche 1
39 - 12
15 november 2006 14:30 Spakenburg
Spakenburg 1 Scrumboks 1
10 - 14
19 november 2006 14:30 Sassenheim
The Bassets 2 Scrumboks 1
22 - 7
2 december 2006 14:30 Spakenburg
Spakenburg 1 Delft 1
5 - 17
3 december 2006 14:30 Dordrecht
Dordtsche 1 Haagsche 3
12 - 28
3 december 2006 14:30 Gouda
Gouda 1 The Bassets 2
19 - 5
10 december 2006 14:30 Gouda
Gouda 1 Haagsche 3
28 - 0
17 december 2006 14:30 Tiel
Scrumboks 1 Nieuwegein 1
33 - 10
7 januari 2007 14:30 Tiel
Scrumboks 1 The Bassets 2
26 - 12
13 januari 2007 14:30 Sassenheim
The Bassets 2 Spakenburg 1
36 - 22
14 januari 2007 14:30 Den Haag
Haagsche 3 Scrumboks 1
24 - 5
14 januari 2007 14:30 Hoek van Holland
The Hookers 2 Gouda 1
12 - 5
14 januari 2007 14:30 Nieuwegein
Nieuwegein 1 Delft 1
5 - 46
21 januari 2007 14:30 Nieuwegein
Nieuwegein 1 The Bassets 2
14 - 5
28 januari 2007 14:30 Delft
Delft 1 Gouda 1
39 - 9
3 februari 2007 14:30 Spakenburg
Spakenburg 1 The Hookers 2
30 - 0
4 februari 2007 14:30 Dordrecht
Dordtsche 1 Gouda 1
15 - 13
4 februari 2007 14:30 Sassenheim
The Bassets 2 Delft 1
14 - 45
11 februari 2007 14:30 Nieuwegein
Nieuwegein 1 The Hookers 2
17 - 20
11 februari 2007 14:30 Tiel
Scrumboks 1 Dordtsche 1
24 - 14
14 februari 2007 14:30 Spakenburg
Spakenburg 1 Nieuwegein 1
15 - 10
18 februari 2007 14:30 Den Haag
Haagsche 3 Nieuwegein 1
74 - 10
18 februari 2007 14:30 Dordrecht
Dordtsche 1 The Hookers 2
22 - 17
25 februari 2007 14:30 Den Haag
Haagsche 3 Delft 1
0 - 36
25 februari 2007 14:30 Gouda
Gouda 1 Scrumboks 1
12 - 10
25 februari 2007 14:30 Hoek van Holland
The Hookers 2 The Bassets 2
74 - 5
28 februari 2007 14:30 Dordrecht
Dordtsche 1 Spakenburg 1
43 - 5
4 maart 2007 14:30 Delft
Delft 1 Scrumboks 1
17 - 3
4 maart 2007 14:30 Den Haag
Haagsche 3 The Hookers 2
36 - 14
4 maart 2007 14:30 Nieuwegein
Nieuwegein 1 Dordtsche 1
26 - 7
11 maart 2007 14:30 Delft
Delft 1 Dordtsche 1
33 - 10
17 maart 2007 14:30 Tiel
Scrumboks 1 Spakenburg 1
34 - 0
18 maart 2007 14:30 Dordrecht
Dordtsche 1 The Bassets 2
38 - 17
18 maart 2007 14:30 Gouda
Gouda 1 Nieuwegein 1
12 - 15
24 maart 2007 14:30 Delft
Delft 1 Spakenburg 1
65 - 17
25 maart 2007 14:30 Den Haag
Haagsche 3 Dordtsche 1
58 - 7
25 maart 2007 14:30 Nieuwegein
Nieuwegein 1 Scrumboks 1
7 - 12
25 maart 2007 14:30 Sassenheim
The Bassets 2 Gouda 1
24 - 10
29 maart 2007 14:30 Delft
Delft 1 The Hookers 2
25 - 5
31 maart 2007 14:30 Spakenburg
Spakenburg 1 Gouda 1
7 - 10
1 april 2007 14:30 Den Haag
Haagsche 3 The Bassets 2
27 - 29
4 april 2007 14:30 Tiel
Scrumboks 1 The Hookers 2
30 - 0
7 april 2007 14:30 Spakenburg
Spakenburg 1 Haagsche 3
0 - 0