Competitie 2020-2021

3e klasse Noord-West Fase 1

Competitie 2020-2021

3e klasse Noord-West Fase 1

Stand

Pos   Team G W T L UitslagSaldo Ptn
1 Alkmaarse 2 2 0 0 76:17+59 10
2 Bulldogs 2 2 0 0 63:17+46 9
3 Spakenburg 2 2 0 0 21:17+4 8
4 t Gooi 3 2 1 0 1 60:20+40 6
5 Rush 2 1 0 1 72:48+24 5
6 Castricumse 3 2 1 0 1 66:70-4 5
7 Haarlem 2 2 1 0 1 36:40-4 4
8 Ascrum 3 1 0 0 1 10:13-3 1
9 Diok 3 2 0 0 2 30:72-42 1
10 Waterland 2 0 0 0 0 0:00 0
11 West Friesland 1 0 0 1 12:35-23 0
12 Den Helder 2 0 0 2 17:114-97 0

Eigen wedstrijden

Wedstrijd Uitslag
3 oktober 2020 15:00 Naarden
t Gooi 3 Spakenburg (Verslag)
7 - 8
10 oktober 2020 15:00 Spakenburg
Spakenburg Ascrum 3 (Verslag)
13 - 10
17 oktober 2020 15:00 Purmerend (kunstgras)
Waterland 2 Spakenburg
-:-
31 oktober 2020 15:00 Spakenburg
Spakenburg West Friesland
-:-
7 november 2020 15:00 Spakenburg
Spakenburg Castricumse 3
-:-
14 november 2020 14:30 Schagen
Rush Spakenburg
-:-
28 november 2020 15:00 Spakenburg
Spakenburg Haarlem 2
-:-
5 december 2020 14:00 Alkmaar
Alkmaarse Spakenburg
-:-
12 december 2020 15:00 Spakenburg
Spakenburg Diok 3
-:-
9 januari 2021 15:00 Almere
Bulldogs Spakenburg
-:-
16 januari 2021 15:00 Spakenburg
Spakenburg Den Helder
-:-

Alle wedstrijden

Wedstrijd Uitslag
3 oktober 2020 15:00 Naarden
t Gooi 3 Spakenburg (Verslag)
7 - 8
4 oktober 2020 12:00 Leiden
Diok 3 Haarlem 2
25 - 31
4 oktober 2020 13:00 Amsterdam
Ascrum 3 Waterland 2
-:-
4 oktober 2020 14:00 Almere
Bulldogs Rush
48 - 12
4 oktober 2020 15:00 Hoorn
West Friesland Alkmaarse
12 - 35
4 oktober 2020 15:00 Den Helder
Den Helder Castricumse 3
17 - 54
10 oktober 2020 15:00 Spakenburg
Spakenburg Ascrum 3 (Verslag)
13 - 10
11 oktober 2020 11:00 Haarlem
Haarlem 2 Bulldogs
5 - 15
11 oktober 2020 13:00 Castricum
Castricumse 3 t Gooi 3
12 - 53
11 oktober 2020 14:00 Alkmaar
Alkmaarse Diok 3
41 - 5
11 oktober 2020 14:30 Schagen
Rush Den Helder
60 - 0
17 oktober 2020 15:00 Purmerend (kunstgras)
Waterland 2 Spakenburg
-:-
18 oktober 2020 13:00 Amsterdam
Ascrum 3 Castricumse 3
-:-
18 oktober 2020 14:00 Almere
Bulldogs Alkmaarse
-:-
18 oktober 2020 15:00 Naarden
t Gooi 3 Rush
-:-
18 oktober 2020 15:00 Hoorn
West Friesland Diok 3
-:-
18 oktober 2020 15:00 Den Helder
Den Helder Haarlem 2
-:-
31 oktober 2020 15:00 Spakenburg
Spakenburg West Friesland
-:-
1 november 2020 13:00 Leiden
Diok 3 Bulldogs
-:-
1 november 2020 14:00 Alkmaar
Alkmaarse Den Helder
-:-
1 november 2020 14:30 Schagen
Rush Ascrum 3
-:-
1 november 2020 15:00 Haarlem
Haarlem 2 t Gooi 3
-:-
1 november 2020 15:00 Castricum
Castricumse 3 Waterland 2
-:-
7 november 2020 15:00 Spakenburg
Spakenburg Castricumse 3
-:-
8 november 2020 13:00 Amsterdam
Ascrum 3 Haarlem 2
-:-
8 november 2020 13:00 Purmerend
Waterland 2 Rush
-:-
8 november 2020 15:00 Den Helder
Den Helder Diok 3
-:-
8 november 2020 15:00 Naarden
t Gooi 3 Alkmaarse
-:-
8 november 2020 15:00 Hoorn
West Friesland Bulldogs
-:-
14 november 2020 14:30 Schagen
Rush Spakenburg
-:-
15 november 2020 13:00 Leiden
Diok 3 t Gooi 3
-:-
15 november 2020 14:00 Alkmaar
Alkmaarse Ascrum 3
-:-
15 november 2020 15:00 Almere
Bulldogs Den Helder
-:-
15 november 2020 15:00 Castricum
Castricumse 3 West Friesland
-:-
15 november 2020 15:00 Haarlem
Haarlem 2 Waterland 2
-:-
22 november 2020 13:00 Purmerend
Waterland 2 West Friesland
-:-
28 november 2020 15:00 Spakenburg
Spakenburg Haarlem 2
-:-
29 november 2020 13:00 Purmerend
Waterland 2 Alkmaarse
-:-
29 november 2020 13:00 Amsterdam
Ascrum 3 Diok 3
-:-
29 november 2020 15:00 Naarden
t Gooi 3 Bulldogs
-:-
29 november 2020 15:00 Castricum
Castricumse 3 Rush
-:-
29 november 2020 15:00 Hoorn
West Friesland Den Helder
-:-
5 december 2020 14:00 Alkmaar
Alkmaarse Spakenburg
-:-
6 december 2020 13:00 Leiden
Diok 3 Waterland 2
-:-
6 december 2020 15:00 Almere
Bulldogs Ascrum 3
-:-
6 december 2020 15:00 Haarlem
Haarlem 2 Castricumse 3
-:-
6 december 2020 15:00 Schagen
Rush West Friesland
-:-
6 december 2020 15:00 Den Helder
Den Helder t Gooi 3
-:-
12 december 2020 15:00 Spakenburg
Spakenburg Diok 3
-:-
13 december 2020 11:00 Purmerend
Waterland 2 Bulldogs
-:-
13 december 2020 13:00 Amsterdam
Ascrum 3 Den Helder
-:-
13 december 2020 15:00 Hoorn
West Friesland t Gooi 3
-:-
13 december 2020 15:00 Schagen
Rush Haarlem 2
-:-
13 december 2020 15:00 Castricum
Castricumse 3 Alkmaarse
-:-
9 januari 2021 15:00 Almere
Bulldogs Spakenburg
-:-
10 januari 2021 13:00 Leiden
Diok 3 Castricumse 3
-:-
10 januari 2021 14:00 Alkmaar
Alkmaarse Rush
-:-
10 januari 2021 15:00 Den Helder
Den Helder Waterland 2
-:-
10 januari 2021 15:00 Hoorn
West Friesland Haarlem 2
-:-
10 januari 2021 15:00 Naarden
t Gooi 3 Ascrum 3
-:-
16 januari 2021 15:00 Spakenburg
Spakenburg Den Helder
-:-
17 januari 2021 13:00 Purmerend
Waterland 2 t Gooi 3
-:-
17 januari 2021 13:00 Amsterdam
Ascrum 3 West Friesland
-:-
17 januari 2021 15:00 Haarlem
Haarlem 2 Alkmaarse
-:-
17 januari 2021 15:00 Castricum
Castricumse 3 Bulldogs
-:-
17 januari 2021 15:00 Schagen
Rush Diok 3
-:-