Datum:

Categorie:

Reacties:

▼ Vorige wedstrijd

▼ Volgende wedstrijd

Competitieoverzicht 2022-2023 (Fase 1)

Hij staat weer op de site. Het nieuwe competitieoverzicht voor seizoen 2022-2023 (fase 1).

Klik in het menu op Competitie, of op Competitie / Competitie archief voor alle alle voorgaande seizoenen.

Hieronder een overzicht van alle wedstrijden

3e klasse Noord-West
Competitie 2022-2023 (Fase 1)

Stand

Pos   Team G W T L UitslagSaldo Ptn
1 Spakenburg 8 7 1 0 394:108+286 36
2 Haarlem 2 7 7 0 0 468:36+432 34
3 Castricumse 3 9 6 1 2 271:139+132 32
4 AAC 2 9 6 1 2 253:163+90 31
5 Alkmaarse 7 3 1 3 215:129+86 17
6 Ascrum AA 7 3 0 4 192:225-33 15
7 t Gooi 3 7 2 1 4 158:209-51 11
8 Rush 7 2 1 4 126:213-87 11
9 West Friesland 8 2 0 6 182:359-177 11
10 Den Helder 8 1 0 7 155:515-360 5
11 The Bassets 2 7 0 0 7 56:374-318 0

Wedstrijden

Wedstrijd Uitslag
17 september 2022 15:00 Den Helder
Den Helder Spakenburg (Verslag)
10 - 83
18 september 2022 Haarlem
Haarlem 2 t Gooi 3
30 - 0
18 september 2022 13:00 Castricum
Castricumse 3 West Friesland
43 - 19
18 september 2022 15:00 Schagen
Rush Alkmaarse
12 - 0
18 september 2022 15:00 Sassenheim
The Bassets 2 AAC 2
17 - 43
25 september 2022 12:30 Naarden
t Gooi 3 Den Helder
53 - 17
25 september 2022 13:00 Hoorn
West Friesland Ascrum AA
31 - 32
25 september 2022 15:00 Amsterdam
AAC 2 Haarlem 2
20 - 54
25 september 2022 15:00 Alkmaar
Alkmaarse Castricumse 3
24 - 24
1 oktober 2022 13:00 Castricum
Castricumse 3 Spakenburg
0 - 30
2 oktober 2022 13:00 Haarlem
Haarlem 2 The Bassets 2
81 - 0
2 oktober 2022 15:00 Amsterdam
Ascrum AA Alkmaarse
17 - 54
2 oktober 2022 15:00 Den Helder
Den Helder AAC 2
5 - 37
8 oktober 2022 14:00 Spakenburg
Spakenburg Ascrum AA (Verslag)
50 - 22
9 oktober 2022 12:30 Sassenheim
The Bassets 2 Den Helder
27 - 71
9 oktober 2022 13:00 Amsterdam
AAC 2 Rush
24 - 5
9 oktober 2022 14:00 Alkmaar
Alkmaarse West Friesland
89 - 8
16 oktober 2022 14:30 Naarden
t Gooi 3 Castricumse 3
15 - 36
16 oktober 2022 14:30 Schagen
Rush Den Helder
70 - 20
23 oktober 2022 14:30 Schagen
Rush t Gooi 3
22 - 22
29 oktober 2022 13:00 Hoorn
West Friesland Spakenburg (Verslag)
15 - 68
30 oktober 2022 13:00 Den Helder
Den Helder Haarlem 2
5 - 146
30 oktober 2022 15:00 Amsterdam
Ascrum AA t Gooi 3
31 - 34
30 oktober 2022 15:00 Castricum
Castricumse 3 AAC 2
43 - 12
5 november 2022 15:00 Spakenburg
Spakenburg Alkmaarse (Verslag)
43 - 8
6 november 2022 12:30 Sassenheim
The Bassets 2 Castricumse 3
0 - 39
6 november 2022 13:00 Haarlem
Haarlem 2 Rush
64 - 0
6 november 2022 13:00 Amsterdam
AAC 2 Ascrum AA
29 - 0
6 november 2022 13:00 Naarden
t Gooi 3 West Friesland
10 - 33
12 november 2022 15:00 Spakenburg
Spakenburg Rush (Verslag)
61 - 10
13 november 2022 13:00 Castricum
Castricumse 3 Haarlem 2
11 - 20
13 november 2022 13:00 Hoorn
West Friesland AAC 2
10 - 44
13 november 2022 15:00 Amsterdam
Ascrum AA The Bassets 2
44 - 12
19 november 2022 14:00 Naarden
t Gooi 3 Spakenburg (Verslag)
24 - 40
20 november 2022 13:00 Amsterdam
AAC 2 Alkmaarse
25 - 10
20 november 2022 14:00 Den Helder
Den Helder Castricumse 3
12 - 53
20 november 2022 14:30 Sassenheim
The Bassets 2 West Friesland
0 - 66
26 november 2022 15:00 Spakenburg
Spakenburg AAC 2 (Verslag)
19 - 19
27 november 2022 13:00 Hoorn
West Friesland Haarlem 2
0 - 73
27 november 2022 14:00 Alkmaar
Alkmaarse The Bassets 2
30 - 0
27 november 2022 15:00 Amsterdam
Ascrum AA Den Helder
46 - 15
27 november 2022 15:00 Castricum
Castricumse 3 Rush
22 - 7
4 december 2022 11:00 Alkmaar
Alkmaarse t Gooi 3
-:-
4 december 2022 12:00 Haarlem
Haarlem 2 Ascrum AA
-:-
4 december 2022 15:00 Schagen
Rush The Bassets 2
-:-
10 december 2022 15:00 Sassenheim
The Bassets 2 Spakenburg
-:-
11 december 2022 14:30 Schagen
Rush Ascrum AA
-:-
11 december 2022 15:00 Den Helder
Den Helder West Friesland
-:-
11 december 2022 15:00 Haarlem
Haarlem 2 Alkmaarse
-:-
11 december 2022 15:00 Amsterdam
AAC 2 t Gooi 3
-:-
17 december 2022 15:00 Spakenburg
Spakenburg Haarlem 2
-:-
18 december 2022 13:00 Hoorn
West Friesland Rush
-:-
18 december 2022 14:00 Alkmaar
Alkmaarse Den Helder
-:-
18 december 2022 15:00 Amsterdam
Ascrum AA Castricumse 3
-:-
18 december 2022 15:00 Naarden
t Gooi 3 The Bassets 2
-:-

Eigen wedstrijden

Wedstrijd Uitslag
17 september 2022 15:00 Den Helder
Den Helder Spakenburg (Verslag)
10 - 83
1 oktober 2022 13:00 Castricum
Castricumse 3 Spakenburg
0 - 30
8 oktober 2022 14:00 Spakenburg
Spakenburg Ascrum AA (Verslag)
50 - 22
29 oktober 2022 13:00 Hoorn
West Friesland Spakenburg (Verslag)
15 - 68
5 november 2022 15:00 Spakenburg
Spakenburg Alkmaarse (Verslag)
43 - 8
12 november 2022 15:00 Spakenburg
Spakenburg Rush (Verslag)
61 - 10
19 november 2022 14:00 Naarden
t Gooi 3 Spakenburg (Verslag)
24 - 40
26 november 2022 15:00 Spakenburg
Spakenburg AAC 2 (Verslag)
19 - 19
10 december 2022 15:00 Sassenheim
The Bassets 2 Spakenburg
-:-
17 december 2022 15:00 Spakenburg
Spakenburg Haarlem 2
-:-

Dit bericht heeft 0 reacties

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *