Datum:

Categorie:

Reacties:

▼ Vorige wedstrijd

▼ Volgende wedstrijd

Competitieoverzicht 2016-2017

Hij staat weer op de site. Het nieuwe competitieoverzicht voor seizoen 2016-2017.

Klik in het menu op Competitie, of op Competitie / Competitie archief voor alle alle voorgaande seizoenen.

Hieronder een overzicht van alle wedstrijden

2e klasse Noord
Competitie 2016-2017

Stand

Pos   Team G W T L UitslagSaldo Ptn
1 Ascrum 2 20 16 1 3 847:231+616 81
2 Haarlem 20 15 1 4 829:253+576 76
3 Amstelveense 2 20 13 1 6 538:274+264 64
4 Alkmaarse 20 12 0 8 580:406+174 60
5 Haagsche 2 20 11 0 9 525:416+109 55
6 Zwolle 20 11 0 9 391:592-201 50
7 t Gooi 2 20 10 0 10 382:437-55 48
8 Pickwick Players 20 8 0 12 393:438-45 38
9 Pink Panthers 20 8 1 11 434:482-48 41
10 the Pigs 20 3 0 17 218:943-725 14
11 Spakenburg 20 1 0 19 251:916-665 6

Wedstrijden

Wedstrijd Uitslag
10 september 2016 14:30 Spakenburg
Spakenburg Ascrum 2
26 - 38
11 september 2016 14:30 Naarden
t Gooi 2 Pickwick Players
22 - 5
11 september 2016 14:30 Amstelveen
Amstelveense 2 Pink Panthers
38 - 5
11 september 2016 14:30 Haarlem
Haarlem Haagsche 2
26 - 25
11 september 2016 14:30 Alkmaar
Alkmaarse Zwolle
45 - 5
17 september 2016 15:00 Zwolle
Zwolle Spakenburg
41 - 0
18 september 2016 14:30 Amsterdam
Ascrum 2 Haarlem
14 - 31
18 september 2016 14:30 Driebergen
Pink Panthers Alkmaarse
24 - 39
18 september 2016 14:30 Den Haag
Haagsche 2 t Gooi 2
24 - 7
18 september 2016 14:30 Arnhem
the Pigs Amstelveense 2
12 - 24
24 september 2016 14:30 Haarlem
Haarlem Spakenburg
90 - 0
25 september 2016 14:30 Alkmaar
Alkmaarse the Pigs
73 - 0
25 september 2016 14:30 Naarden
t Gooi 2 Ascrum 2
17 - 13
25 september 2016 14:30 Amstelveen
Amstelveense 2 Pickwick Players
53 - 10
25 september 2016 14:30 Zwolle
Zwolle Pink Panthers
37 - 7
8 oktober 2016 15:00 Spakenburg
Spakenburg t Gooi 2
12 - 27
9 oktober 2016 14:30 Zwolle
Zwolle Haarlem
18 - 45
9 oktober 2016 14:30 Arnhem
the Pigs Pink Panthers
22 - 24
9 oktober 2016 14:30 Deventer
Pickwick Players Alkmaarse
15 - 25
9 oktober 2016 14:30 Den Haag
Haagsche 2 Amstelveense 2
22 - 15
16 oktober 2016 14:30 Alkmaar
Alkmaarse Haagsche 2
38 - 13
16 oktober 2016 14:30 Naarden
t Gooi 2 Haarlem
10 - 34
16 oktober 2016 14:30 Amstelveen
Amstelveense 2 Ascrum 2
22 - 27
16 oktober 2016 14:30 Arnhem
the Pigs Zwolle
5 - 12
16 oktober 2016 14:30 Deventer
Pickwick Players Pink Panthers
39 - 22
22 oktober 2016 15:00 Spakenburg
Spakenburg Amstelveense 2
12 - 24
23 oktober 2016 14:30 Zwolle
Zwolle t Gooi 2
15 - 10
23 oktober 2016 14:30 Den Haag
Haagsche 2 Pink Panthers
33 - 10
23 oktober 2016 14:30 Deventer
Pickwick Players the Pigs
48 - 5
23 oktober 2016 14:30 Amsterdam
Ascrum 2 Alkmaarse
15 - 14
5 november 2016 14:30 Alkmaar
Alkmaarse Spakenburg
23 - 7
6 november 2016 14:30 Driebergen
Pink Panthers Ascrum 2
12 - 12
6 november 2016 14:30 Arnhem
the Pigs Haagsche 2
7 - 43
6 november 2016 14:30 Deventer
Pickwick Players Zwolle
17 - 10
6 november 2016 14:30 Amstelveen
Amstelveense 2 Haarlem
21 - 10
11 november 2016 19:00 Driebergen
Pink Panthers Spakenburg
39 - 17
13 november 2016 14:30 Naarden
t Gooi 2 Amstelveense 2
0 - 17
13 november 2016 14:30 Den Haag
Haagsche 2 Pickwick Players
27 - 5
13 november 2016 14:30 Haarlem
Haarlem Alkmaarse
28 - 17
13 november 2016 15:00 Amsterdam
Ascrum 2 the Pigs
60 - 10
20 november 2016 14:30 Deventer
Pickwick Players Ascrum 2
5 - 18
20 november 2016 14:30 Naarden
t Gooi 2 Alkmaarse
29 - 5
20 november 2016 14:30 Den Haag
Haagsche 2 Zwolle
48 - 0
20 november 2016 14:30 Driebergen
Pink Panthers Haarlem
17 - 12
3 december 2016 15:00 Spakenburg
Spakenburg Pickwick Players
14 - 5
4 december 2016 14:30 Haarlem
Haarlem the Pigs
45 - 7
4 december 2016 14:30 Amstelveen
Amstelveense 2 Zwolle
46 - 19
4 december 2016 14:30 Amsterdam
Ascrum 2 Haagsche 2
43 - 10
4 december 2016 14:30 Driebergen
Pink Panthers t Gooi 2
22 - 5
10 december 2016 15:00 Spakenburg
Spakenburg Haagsche 2
19 - 22
11 december 2016 13:00 Arnhem
the Pigs t Gooi 2
19 - 5
11 december 2016 14:30 Deventer
Pickwick Players Haarlem
0 - 39
11 december 2016 14:30 Zwolle
Zwolle Ascrum 2
21 - 19
11 december 2016 14:30 Alkmaar
Alkmaarse Amstelveense 2
30 - 15
18 december 2016 14:30 Driebergen
Pink Panthers Amstelveense 2
16 - 17
18 december 2016 14:30 Deventer
Pickwick Players t Gooi 2
38 - 0
18 december 2016 14:30 Zwolle
Zwolle Alkmaarse
19 - 23
18 december 2016 14:30 Den Haag
Haagsche 2 Haarlem
30 - 21
29 januari 2017 14:30 Amsterdam
Ascrum 2 t Gooi 2
62 - 3
4 februari 2017 14:30 Naarden
t Gooi 2 Spakenburg
25 - 18
5 februari 2017 14:30 Driebergen
Pink Panthers the Pigs
45 - 10
5 februari 2017 14:30 Haarlem
Haarlem Zwolle
88 - 3
5 februari 2017 14:30 Alkmaar
Alkmaarse Pickwick Players
47 - 12
5 februari 2017 14:30 Amstelveen
Amstelveense 2 Haagsche 2
33 - 13
12 februari 2017 14:30 Den Haag
Haagsche 2 Alkmaarse
41 - 8
18 februari 2017 15:00 Spakenburg
Spakenburg Zwolle
25 - 46
19 februari 2017 14:30 Alkmaar
Alkmaarse Pink Panthers
31 - 15
19 februari 2017 14:30 Haarlem
Haarlem Ascrum 2
8 - 31
19 februari 2017 14:30 Naarden
t Gooi 2 Haagsche 2
31 - 10
19 februari 2017 14:30 Amstelveen
Amstelveense 2 the Pigs
41 - 6
25 februari 2017 15:00 Amsterdam
Ascrum 2 Spakenburg
103 - 0
5 maart 2017 14:30 Deventer
Pickwick Players Amstelveense 2
10 - 7
5 maart 2017 14:30 Arnhem
the Pigs Alkmaarse
7 - 80
5 maart 2017 14:30 Driebergen
Pink Panthers Zwolle
17 - 18
5 maart 2017 14:30 Haarlem
Haarlem t Gooi 2
50 - 7
10 maart 2017 20:00 Amstelveen
Amstelveense 2 Spakenburg
87 - 10
12 maart 2017 14:30 Naarden
t Gooi 2 Zwolle
61 - 22
12 maart 2017 14:30 Driebergen
Pink Panthers Haagsche 2
48 - 3
12 maart 2017 14:30 Arnhem
the Pigs Pickwick Players
8 - 57
12 maart 2017 14:30 Alkmaar
Alkmaarse Ascrum 2
18 - 21
18 maart 2017 12:00 Spakenburg
Spakenburg Alkmaarse
14 - 25
19 maart 2017 14:30 Zwolle
Zwolle Pickwick Players
17 - 7
19 maart 2017 14:30 Den Haag
Haagsche 2 the Pigs
54 - 10
19 maart 2017 14:30 Haarlem
Haarlem Amstelveense 2
10 - 10
19 maart 2017 14:30 Amsterdam
Ascrum 2 Pink Panthers
40 - 0
25 maart 2017 15:00 Spakenburg
Spakenburg Pink Panthers
5 - 48
26 maart 2017 14:30 Deventer
Pickwick Players Haagsche 2
30 - 0
26 maart 2017 14:30 Amstelveen
Amstelveense 2 t Gooi 2
30 - 0
26 maart 2017 14:30 Arnhem
the Pigs Ascrum 2
0 - 120
26 maart 2017 14:30 Alkmaar
Alkmaarse Haarlem
17 - 62
1 april 2017 15:00 Spakenburg
Spakenburg the Pigs
20 - 26
2 april 2017 14:30 Haarlem
Haarlem Pink Panthers
67 - 19
2 april 2017 14:30 Zwolle
Zwolle Haagsche 2
10 - 5
2 april 2017 14:30 Alkmaar
Alkmaarse t Gooi 2
22 - 34
2 april 2017 14:30 Amsterdam
Ascrum 2 Pickwick Players
48 - 10
8 april 2017 15:00 Spakenburg
Spakenburg Haarlem
0 - 58
9 april 2017 14:30 Driebergen
Pink Panthers Pickwick Players
32 - 12
9 april 2017 14:30 Amsterdam
Ascrum 2 Amstelveense 2
25 - 3
15 april 2017 14:30 Arnhem
the Pigs Spakenburg
33 - 19
22 april 2017 14:30 Deventer
Pickwick Players Spakenburg
68 - 14
23 april 2017 14:30 Arnhem
the Pigs Haarlem
7 - 75
23 april 2017 14:30 Naarden
t Gooi 2 Pink Panthers
25 - 12
23 april 2017 14:30 Den Haag
Haagsche 2 Ascrum 2
14 - 36
23 april 2017 14:30 Zwolle
Zwolle Amstelveense 2
37 - 5
29 april 2017 15:00 Den Haag
Haagsche 2 Spakenburg
88 - 19
30 april 2017 14:30 Haarlem
Haarlem Pickwick Players
30 - 0
30 april 2017 14:30 Amsterdam
Ascrum 2 Zwolle
102 - 7
30 april 2017 14:30 Amstelveen
Amstelveense 2 Alkmaarse
30 - 0
30 april 2017 14:30 Naarden
t Gooi 2 the Pigs
64 - 7
7 mei 2017 14:30 Zwolle
Zwolle the Pigs
34 - 17

Eigen wedstrijden

Wedstrijd Uitslag
10 september 2016 14:30 Spakenburg
Spakenburg Ascrum 2
26 - 38
17 september 2016 15:00 Zwolle
Zwolle Spakenburg
41 - 0
24 september 2016 14:30 Haarlem
Haarlem Spakenburg
90 - 0
8 oktober 2016 15:00 Spakenburg
Spakenburg t Gooi 2
12 - 27
22 oktober 2016 15:00 Spakenburg
Spakenburg Amstelveense 2
12 - 24
5 november 2016 14:30 Alkmaar
Alkmaarse Spakenburg
23 - 7
11 november 2016 19:00 Driebergen
Pink Panthers Spakenburg
39 - 17
3 december 2016 15:00 Spakenburg
Spakenburg Pickwick Players
14 - 5
10 december 2016 15:00 Spakenburg
Spakenburg Haagsche 2
19 - 22
4 februari 2017 14:30 Naarden
t Gooi 2 Spakenburg
25 - 18
18 februari 2017 15:00 Spakenburg
Spakenburg Zwolle
25 - 46
25 februari 2017 15:00 Amsterdam
Ascrum 2 Spakenburg
103 - 0
10 maart 2017 20:00 Amstelveen
Amstelveense 2 Spakenburg
87 - 10
18 maart 2017 12:00 Spakenburg
Spakenburg Alkmaarse
14 - 25
25 maart 2017 15:00 Spakenburg
Spakenburg Pink Panthers
5 - 48
1 april 2017 15:00 Spakenburg
Spakenburg the Pigs
20 - 26
8 april 2017 15:00 Spakenburg
Spakenburg Haarlem
0 - 58
15 april 2017 14:30 Arnhem
the Pigs Spakenburg
33 - 19
22 april 2017 14:30 Deventer
Pickwick Players Spakenburg
68 - 14
29 april 2017 15:00 Den Haag
Haagsche 2 Spakenburg
88 - 19