Skip to content
Datum:
Categorie:
▼ Vorige wedstrijd RCS1

▼ Volgende wedstrijd RCS1

▼ Vorige wedstrijd RCS2

▼ Volgende wedstrijd RCS2

▼ Vorige wedstrijd Dames 1

▼ Volgende wedstrijd Dames 1

2008-09-06 | RCS – AAC II | 3-63

Afgelopen zaterdag was het weer zover voor de plaatselijke rugbyclub. De eerste competie wedstrijd van het seizoen, tegen AAC2, werdt gespeelt in ons dorp. Spakenburg begon wat zwakjes tegen de heren uit Amsterdam, maar kwam toch op voorsprong in de 9e minuut was het een drop goal van Jan de Jong welke de score opende 3-0. Hier na begon spakenburg het lastig te krijgen en zette AAC meer druk wat uiteindelijk resulteerde in een ruime overwinning door de gasten uit Amsterdam.

Volgende week gaat Rugby Club Spakenburg op bezoek in amsterdam bij AAC 3 k.o. 13:30. De week erna speelt Rugby Club Spakenburg thuis tegen de Castricumse RC III k.o. 15:00 uur. Is een mooie gelegenheid voor een ieder die meer van de rugby sport te weten wil komen.,

Jan Koelewijn

Back To Top