Skip to content
Wil je een keer komen kijken en/of meetrainen, kom gewoon langs. De eerste 3 maanden train je gratis mee!
Datum:
Categorie:
▼ Vorige wedstrijd RCS1

▼ Volgende wedstrijd RCS1

▼ Vorige wedstrijd Dames 1

▼ Volgende wedstrijd Dames 1

▼ Vorige wedstrijd RCS2

▼ Volgende wedstrijd RCS2

RCS Six Nations Poule 2016

Nu het WK er al weer ruim 2 maanden opzit is het dan ook alweer bijna tijd voor de Six Nations 2016.

In de Six Nations staat er dit jaar een hoop op het spel. Het is het toernooi waar in de Europese landen willen laten zien dat ze toch goed kunnen rugbyen. Daar het WK gedomineerd werd door landen als Zuid Afrika, Nieuw Zeeland, Australië en Argentinië.

Het WK waar:
Engeland er in de poule fase uitging en nu dan ook revanche wil nemen door te laten zien toch goede rugbyers te zijn.
Wales dat wel wat liet zien maar veel geblesseerde spelers had waardoor het achterbleef.
Schotland dat door een verkeerde keuze van de referee uitgeschakeld werd voor de halve finale.
Ierland dat zonder zijn captain/fly half Sexton geen vuist kon maken tegen Argentinië. Sexton die in eerder door hard spel van de Fransen uitgeschakeld werd voor het vervolg van het toernooi.
Italië die bloed ruikt nu ze nipt van Ierland verloren 16-9 op het WK
Frankrijk die pech had om in de kwartfinale al de wereldkampioen te ontmoeten

Alle landen willen dan ook laten zien dat ze de beste zijn en het WK snel doen vergeten. Het beloofd dan ook een mooie Six Nations te gaan worden en dat willen we natuurlijk ook weer op de club extra gaan beleven door live uitzendingen en de Six Nations poule.

Back To Top