Skip to content
Wil je een keer komen kijken en/of meetrainen, kom gewoon langs. De eerste 3 maanden train je gratis mee!
Datum:
Categorie:
▼ Vorige wedstrijd RCS1
▼ Volgende wedstrijd RCS1
▼ Vorige wedstrijd Dames 1
▼ Volgende wedstrijd Dames 1
▼ Vorige wedstrijd RCS2
▼ Volgende wedstrijd RCS2

2014-08-23 | Oud vs Jong

Zaterdag 23 augustus kunnen jullie  deelnemer en/of bewonderaar zijn van een mooie traditie op De Kronkels. Ieder jaar dossen jong en oud zich uit in hun rugby tenue.
Het thema is dit jaar 2-delig. De oudere groep zal voornamelijk berusten op het feit dat vroeger alles beter was, terwijl de jongere groep de schoenen extra poetsen zodat de oudere groep ze nog kunnen zien langs flitsen om een pootje op tijd uit te steken.

De wedstrijd start om 15:00 uur, waar ze de route van kleedkamer richting veld uitgelegd krijgen zodat ze precies om 15:30 uur op de middenstip kunnen aankomen.

Kick Off 15:30 uur

Bekijk hier de foto’s van vorig jaar.

2013-10-05_Oud_vs_Jong_IMG_9649

Trots op onze sponsorsoren

Hoofdsponsor

Mr Fillet is hoofdsponsor van Rugby Club Spakenburg. Als specialist in eersteklas kwaliteitsvlees voor zowel horeca als particuliere klanten staat het bedrijf bekend om vakmanschap, betrouwbaarheid en persoonlijke service. Met een sterke betrokkenheid ondersteunt Mr Fillet de club in haar sportieve ambities.

Back To Top