rcs-competitie-001

2019

Japan

wk-rugby-2019-logo-002

Wedstrijden 2019

Group A

Stand
Pos   Team G W T L UitslagSaldo Ptn Last 5
1 Ierland 0 0 0 0 0:00 0     
2 Japan 0 0 0 0 0:00 0     
3 Rusland 0 0 0 0 0:00 0     
4 Samoa 0 0 0 0 0:00 0     
5 Schotland 0 0 0 0 0:00 0     
Wedstrijdschema
Wedstrijd Uitslag
20 september 2019 12:45 Tokyo Stadium
Japan Rusland
-:-
22 september 2019 09:45 International Stadium Yokohama
Ierland Schotland
-:-
24 september 2019 12:15 Kumagaya Rugby Stadium
Rusland Samoa
-:-
28 september 2019 09:15 Shizuoka Stadium Ecopa
Japan Ierland
-:-
30 september 2019 12:15 Kobe Misaki Stadium
Schotland Samoa
-:-
3 oktober 2019 12:15 Kobe Misaki Stadium
Ierland Rusland
-:-
5 oktober 2019 12:30 City of Toyota Stadium
Japan Samoa
-:-
9 oktober 2019 09:15 Shizuoka Stadium Ecopa
Schotland Rusland
-:-
12 oktober 2019 12:45 Fukuoka Hakatanomori Stadium
Ierland Samoa
-:-
13 oktober 2019 12:45 International Stadium Yokohama
Japan Schotland
-:-

Group B

Stand
Pos   Team G W T L UitslagSaldo Ptn Last 5
1 Canada 0 0 0 0 0:00 0     
2 Italie 0 0 0 0 0:00 0     
3 Namibie 0 0 0 0 0:00 0     
4 Nieuw Zeeland 0 0 0 0 0:00 0     
5 Zuid Afrika 0 0 0 0 0:00 0     
Wedstrijdschema
Wedstrijd Uitslag
21 september 2019 11:45 International Stadium Yokohama
Nieuw Zeeland Zuid Afrika
-:-
22 september 2019 07:15 Hanazono Rugby Stadium
Italie Namibie
-:-
26 september 2019 09:45 Fukuoka Hakatanomori Stadium
Italie Canada
-:-
28 september 2019 11:45 City of Toyota Stadium
Zuid Afrika Namibie
-:-
2 oktober 2019 12:15 Oita Stadium
Nieuw Zeeland Canada
-:-
4 oktober 2019 11:45 Shizuoka Stadium Ecopa
Zuid Afrika Italie
-:-
6 oktober 2019 06:45 Tokyo Stadium
Nieuw Zeeland Namibie
-:-
8 oktober 2019 12:15 Kobe Misaki Stadium
Zuid Afrika Canada
-:-
12 oktober 2019 06:45 City of Toyota Stadium
Nieuw Zeeland Italie
-:-
13 oktober 2019 12:15 Kamaishi Recovery Memorial Stadium
Namibie Canada
-:-

Group C

Stand
Pos   Team G W T L UitslagSaldo Ptn Last 5
1 Argentinie 0 0 0 0 0:00 0     
2 Engeland 0 0 0 0 0:00 0     
3 Frankrijk 0 0 0 0 0:00 0     
4 Tonga 0 0 0 0 0:00 0     
5 United States 0 0 0 0 0:00 0     
Wedstrijdschema
Wedstrijd Uitslag
21 september 2019 09:15 Tokyo Stadium
Frankrijk Argentinie
-:-
22 september 2019 12:15 Sapporo Dome
Engeland Tonga
-:-
26 september 2019 12:45 Kobe Misaki Stadium
Engeland United States
-:-
28 september 2019 06:45 Hanazono Rugby Stadium
Argentinie Tonga
-:-
2 oktober 2019 09:45 Fukuoka Hakatanomori Stadium
Frankrijk United States
-:-
5 oktober 2019 10:00 Tokyo Stadium
Engeland Argentinie
-:-
6 oktober 2019 09:45 Kumamoto Stadium
Frankrijk Tonga
-:-
9 oktober 2019 06:45 Kumagaya Rugby Stadium
Argentinie United States
-:-
12 oktober 2019 10:15 International Stadium Yokohama
Engeland Frankrijk
-:-
13 oktober 2019 07:45 Hanazono Rugby Stadium
United States Tonga
-:-

Group D

Stand
Pos   Team G W T L UitslagSaldo Ptn Last 5
1 Australie 0 0 0 0 0:00 0     
2 Fiji 0 0 0 0 0:00 0     
3 Georgie 0 0 0 0 0:00 0     
4 Uruguay 0 0 0 0 0:00 0     
5 Wales 0 0 0 0 0:00 0     
Wedstrijdschema
Wedstrijd Uitslag
21 september 2019 06:45 Sapporo Dome
Australie Fiji
-:-
23 september 2019 12:15 City of Toyota Stadium
Wales Georgie
-:-
25 september 2019 07:15 Kamaishi Recovery Memorial Stadium
Fiji Uruguay
-:-
29 september 2019 07:15 Kumagaya Rugby Stadium
Georgie Uruguay
-:-
29 september 2019 09:45 Tokyo Stadium
Australie Wales
-:-
3 oktober 2019 07:15 Hanazono Rugby Stadium
Georgie Fiji
-:-
5 oktober 2019 07:15 Oita Stadium
Australie Uruguay
-:-
9 oktober 2019 11:45 Oita Stadium
Wales Fiji
-:-
11 oktober 2019 12:15 Shizuoka Stadium Ecopa
Australie Georgie
-:-
13 oktober 2019 10:15 Kumamoto Stadium
Wales Uruguay
-:-

*De wedstrijd tijden zijn aangepast naar Nederlandse tijd (UTC+1).

Knockout phase 2019

  KNOCK OUT PHASE
za 19 okt 09:15 QF1 W Pool C  –  RU Pool D Oita Stadium
za 19 okt 12:15 QF2 W Pool B  –  RU Pool A Tokyo Stadium
zo 20 okt 09:15 QF3 W Pool D  –  RU Pool C Oita Stadium
zo 20 okt 12:15 QF4 W Pool A  –  RU Pool B Tokyo Stadium
za 26 okt 10:00 SF1 W QF1  –  W QF2 International Stadium Yokohama
zo 27 okt 11:00 SF2 QF3  –  QF4 International Stadium Yokohama
vr 1 nov 11:00 B Finale x  –  x Tokyo Stadium
za 2 nov 11:00 FINALE x  –  x International Stadium Yokohama

*De wedstrijd tijden zijn aangepast naar Nederlandse tijd (UTC+1)

rcs-competitie-001

2015

Engeland

ep_heijnen_rugby_world_cup_2015_logo

Wedstrijden 2015

Group A

Stand
Pos   Team G W T L UitslagSaldo Ptn Last 5
1 Australie 4 4 0 0 0:00 17      
2 Wales 4 3 0 1 0:00 13      
3 Engeland 4 2 0 2 0:00 11      
4 Fiji 4 1 0 3 0:00 5      
5 Uruguay 4 0 0 4 0:00 0      
Wedstrijdschema
Wedstrijd Uitslag
18 september 2015 21:00 Twickenham, London
Engeland Fiji
35 - 11
20 september 2015 15:30 Millennium Stadium, Cardiff
Wales Uruguay
54 - 9
23 september 2015 17:45 Millennium Stadium, Cardiff
Australie Fiji
28 - 13
26 september 2015 21:00 Twickenham, London
Engeland Wales
25 - 28
27 september 2015 13:00 Villa Park, Birmingham
Australie Uruguay
2 - 1 (o.P.)
1 oktober 2015 17:45 Millennium Stadium, Cardiff
Wales Fiji
1 - 1 (o.P.)
3 oktober 2015 21:00 Twickenham, London
Engeland Australie
1 - 1 (o.P.)
6 oktober 2015 21:00 Stadiummk, Milton Keynes
Fiji Uruguay
47 - 15
10 oktober 2015 17:45 Twickenham, London
Australie Wales
15 - 6
10 oktober 2015 21:00 Manchester City Stadium, Manchester
Engeland Uruguay
60 - 3

Group B

Stand
Pos   Team G W T L UitslagSaldo Ptn Last 5
1 Zuid Afrika 4 3 0 1 0:00 16      
2 Schotland 4 3 0 1 0:00 14      
3 Japan 4 3 0 1 0:00 12      
4 Samoa 4 1 0 3 0:00 6      
5 Amerika 4 0 0 4 0:00 0      
Wedstrijdschema
Wedstrijd Uitslag
19 september 2015 17:45 Brighton Community Stadium
Zuid Afrika Japan
1 - 2 (AET)
20 september 2015 13:00 Brighton Community Stadium, Brighton
Samoa Amerika
25 - 16
23 september 2015 15:30 Kingsholm
Schotland Japan
45 - 10
26 september 2015 15:45 Villa Park, Birmingham
Zuid Afrika Samoa
3 - 3 (AET)
27 september 2015 15:30 Elland Road, Leeds
Schotland Amerika
3 - 3 (o.P.)
3 oktober 2015 15:30 Stadiummk, Milton Keynes
Samoa Japan
5 - 26
3 oktober 2015 17:45 St James Park, Newcastle upon Tyne
Zuid Afrika Schotland
34 - 16
7 oktober 2015 17:45 Queen Elizabeth Olympic Park, London
Zuid Afrika Amerika
64 - 0
10 oktober 2015 15:30 St James Park, Newcastle upon Tyne
Samoa Schotland
1 - 2 (o.P.)
11 oktober 2015 21:00 Kingsholm, Gloucester
Amerika Japan
18 - 28

Group C

Stand
Pos   Team G W T L UitslagSaldo Ptn Last 5
1 Nieuw Zeeland 4 4 0 0 0:00 19      
2 Argentinië 4 3 0 1 0:00 15      
3 Georgië 4 2 0 2 0:00 8      
4 Tonga 4 1 0 3 0:00 6      
5 Namibië 4 0 0 4 0:00 1      
Wedstrijdschema
Wedstrijd Uitslag
19 september 2015 13:00 Kingsholm, Gloucester
Tonga Georgië
10 - 17
19 september 2015 17:45 Wembley Stadium, London
Nieuw Zeeland Argentinië
26 - 16
24 september 2015 21:00 Queen Elizabeth Olympic Park, London
Nieuw Zeeland Namibië
4 - 2 (AET)
25 september 2015 17:45 Kingsholm, Gloucester
Argentinië Georgië
54 - 9
29 september 2015 17:45 Sandy Park, Exeter
Tonga Namibië
35 - 21
2 oktober 2015 21:00 Millennium Stadium, Cardiff
Nieuw Zeeland Georgië
1 - 0 (o.P.)
4 oktober 2015 15:30 Leicester City Stadium, Leicester
Argentinië Tonga
2 - 2 (o.P.)
7 oktober 2015 21:00 Sandy Park, Exeter
Namibië Georgië
4 - 3 (o.P.)
9 oktober 2015 21:00 St James Park, Newcastle upon Tyne
Nieuw Zeeland Tonga
47 - 9
11 oktober 2015 13:00 Leicester City Stadium, Leicester
Argentinië Namibië
2 - 2 (AET)

Group D

Stand
Pos   Team G W T L UitslagSaldo Ptn Last 5
1 Ierland 4 4 0 0 0:00 18      
2 Frankrijk 4 3 0 1 0:00 14      
3 Italie 4 2 0 2 0:00 10      
4 Roemenië 4 1 0 3 0:00 4      
5 Canada 4 0 0 4 0:00 2      
Wedstrijdschema
Wedstrijd Uitslag
19 september 2015 15:30 Millennium Stadium, Cardiff
Ierland Canada
50 - 7
19 september 2015 21:00 Twickenham, London
Frankrijk Italie
32 - 10
23 september 2015 21:00 Queen Elizabeth Olympic Park, London
Frankrijk Roemenië
38 - 11
26 september 2015 15:30 Elland Road, Leeds
Italie Canada
1 - 1 (o.P.)
27 september 2015 17:45 Wembley Stadium, London
Ierland Roemenië
44 - 10
1 oktober 2015 21:00 Stadiummk, Milton Keynes
Frankrijk Canada
41 - 18
4 oktober 2015 17:45 Queen Elizabeth Olympic Park, London
Ierland Italie
2 - 3 (o.P.)
6 oktober 2015 17:45 Leicester City Stadium, Leicester
Canada Roemenië
15 - 17
11 oktober 2015 15:30 Sandy Park, Exeter
Italie Roemenië
1 - 1 (AET)
11 oktober 2015 17:45 Millennium Stadium, Cardiff
Frankrijk Ierland
3 - 2 (o.P.)

*De wedstrijd tijden zijn aangepast naar Nederlandse tijd (UTC+1).

Knockout phase 2015

KNOCK OUT PHASE
za 17 okt 17:00 uur QF1 Zuid Afrika 23-19 Wales
za 17 okt 21:00 uur QF2 Nieuw Zeeland 62-13 Frankrijk
zo 18 okt 14:00 uur QF3 Ierland 20-43 Argentinie
zo 18 okt 17:00 uur QF4 Australie 35-34 Schotland
za 24 okt 17:00 uur SF1 Zuid Afrika 18-20 Nieuw Zeeland
zo 25 okt 17:00 uur SF2 Argentinie 15-29 Australie
vr 30 okt 21:00 uur B Finale Zuid Afrika 24-13 Argentinie
za 31 okt 17:00 uur FINALE Nieuw Zeeland 34-17 Australie

*De wedstrijd tijden zijn aangepast naar Nederlandse tijd (UTC+1)