Spakenburg 1 ▼
2e klasse Noord
Stand | Fase 2
Pos | Team | G | W | T | L | Uitslag | Saldo | Ptn | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Spakenburg 1 | 7 | 7 | 0 | 0 | 277:64 | +213 | 36 | |
2 | Hilversum 1 | 7 | 5 | 1 | 1 | 274:103 | +171 | 30 | |
3 | Pickwick Players 1 | 6 | 4 | 0 | 2 | 173:166 | +7 | 17 | |
4 | Pink Panthers 1 | 7 | 2 | 0 | 5 | 144:192 | -48 | 12 | |
5 | Castricumse 2 | 8 | 2 | 0 | 6 | 120:312 | -192 | 9 | |
6 | Zaandijk 1 | 7 | 0 | 1 | 6 | 97:248 | -151 | 4 |
Eigen wedstrijden | Fase 2
Wedstrijd | Uitslag |
---|---|
13 januari 2024 15:00 Zaandijk Zaandijk 1 – Spakenburg 1 (Verslag) |
12 - 28 |
27 januari 2024 13:00 Castricum Castricumse 2 – Spakenburg 1 (Verslag) |
22 - 41 |
3 februari 2024 14:00 Driebergen Pink Panthers 1 – Spakenburg 1 (Verslag) |
10 - 40 |
2 maart 2024 15:00 Spakenburg Spakenburg 1 – Hilversum 1 (Verslag) |
16 - 3 |
9 maart 2024 Spakenburg Spakenburg 1 – Zaandijk 1 |
30 - 0 |
16 maart 2024 15:00 Deventer Pickwick Players 1 – Spakenburg 1 (Verslag) |
17 - 92 |
23 maart 2024 15:00 Spakenburg Spakenburg 1 – Castricumse 2 |
30 - 0 |
6 april 2024 15:00 Spakenburg Spakenburg 1 – Pickwick Players 1 |
-:- |
13 april 2024 15:00 Spakenburg Spakenburg 1 – Pink Panthers 1 |
-:- |
20 april 2024 14:30 Hilversum Hilversum 1 – Spakenburg 1 |
-:- |
Alle wedstrijden | Fase 2
Wedstrijd | Uitslag |
---|---|
13 januari 2024 15:00 Zaandijk Zaandijk 1 – Spakenburg 1 (Verslag) |
12 - 28 |
14 januari 2024 15:00 Castricum Castricumse 2 – Hilversum 1 |
7 - 73 |
21 januari 2024 15:00 Castricum Castricumse 2 – Pink Panthers 1 |
33 - 10 |
27 januari 2024 13:00 Castricum Castricumse 2 – Spakenburg 1 (Verslag) |
22 - 41 |
28 januari 2024 14:30 Hilversum Hilversum 1 – Pink Panthers 1 |
29 - 23 |
28 januari 2024 14:30 Deventer Pickwick Players 1 – Zaandijk 1 |
29 - 0 |
3 februari 2024 14:00 Driebergen Pink Panthers 1 – Spakenburg 1 (Verslag) |
10 - 40 |
4 februari 2024 13:00 Castricum Castricumse 2 – Zaandijk 1 |
36 - 31 |
4 februari 2024 14:30 Hilversum Hilversum 1 – Pickwick Players 1 |
38 - 17 |
11 februari 2024 14:30 Hilversum Hilversum 1 – Zaandijk 1 |
80 - 19 |
25 februari 2024 Deventer Pickwick Players 1 – Pink Panthers 1 |
30 - 0 |
2 maart 2024 15:00 Spakenburg Spakenburg 1 – Hilversum 1 (Verslag) |
16 - 3 |
3 maart 2024 14:00 Zaandijk Zaandijk 1 – Pink Panthers 1 |
14 - 24 |
3 maart 2024 14:30 Deventer Pickwick Players 1 – Castricumse 2 |
49 - 7 |
9 maart 2024 Spakenburg Spakenburg 1 – Zaandijk 1 |
30 - 0 |
10 maart 2024 Hilversum Hilversum 1 – Castricumse 2 |
30 - 0 |
10 maart 2024 14:30 Driebergen Pink Panthers 1 – Pickwick Players 1 |
29 - 31 |
16 maart 2024 15:00 Deventer Pickwick Players 1 – Spakenburg 1 (Verslag) |
17 - 92 |
17 maart 2024 14:00 Zaandijk Zaandijk 1 – Hilversum 1 |
21 - 21 |
17 maart 2024 14:30 Driebergen Pink Panthers 1 – Castricumse 2 |
48 - 15 |
23 maart 2024 15:00 Spakenburg Spakenburg 1 – Castricumse 2 |
30 - 0 |
24 maart 2024 14:00 Zaandijk Zaandijk 1 – Pickwick Players 1 |
-:- |
24 maart 2024 14:30 Driebergen Pink Panthers 1 – Hilversum 1 |
-:- |
6 april 2024 15:00 Spakenburg Spakenburg 1 – Pickwick Players 1 |
-:- |
13 april 2024 15:00 Spakenburg Spakenburg 1 – Pink Panthers 1 |
-:- |
14 april 2024 14:30 Deventer Pickwick Players 1 – Hilversum 1 |
-:- |
14 april 2024 15:00 Zaandijk Zaandijk 1 – Castricumse 2 |
-:- |
20 april 2024 14:30 Hilversum Hilversum 1 – Spakenburg 1 |
-:- |
21 april 2024 15:00 Castricum Castricumse 2 – Pickwick Players 1 |
-:- |
21 april 2024 15:00 Driebergen Pink Panthers 1 – Zaandijk 1 |
-:- |
Stand | Fase 1
Pos | Team | G | W | T | L | Uitslag | Saldo | Ptn | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Spakenburg 1 | 9 | 9 | 0 | 0 | 321:105 | +216 | 43 | |
2 | Hilversum 1 | 11 | 8 | 0 | 3 | 282:179 | +103 | 39 | |
3 | Zaandijk 1 | 11 | 8 | 1 | 2 | 296:213 | +83 | 38 | |
4 | Castricumse 2 | 11 | 6 | 2 | 3 | 284:215 | +69 | 31 | |
5 | Pickwick Players 1 | 11 | 6 | 1 | 4 | 243:174 | +69 | 30 | |
6 | Pink Panthers 1 | 11 | 6 | 0 | 5 | 267:253 | +14 | 27 | |
7 | Haarlem 2 | 11 | 5 | 0 | 6 | 254:217 | +37 | 26 | |
8 | Bulldogs 1 | 11 | 6 | 0 | 5 | 234:226 | +8 | 26 | |
9 | Waterland 1 | 11 | 4 | 0 | 7 | 195:268 | -73 | 17 | |
10 | Big Bulls 1 | 10 | 2 | 0 | 8 | 145:349 | -204 | 12 | |
11 | Groningen 2 | 11 | 1 | 1 | 9 | 145:251 | -106 | 11 | |
12 | USRS 2 | 10 | 0 | 1 | 9 | 91:307 | -216 | 3 |
Eigen wedstrijden | Fase 1
Wedstrijd | Uitslag |
---|---|
N/A Almelo Big Bulls 1 – Spakenburg 1 |
-:- |
7 oktober 2023 14:00 Almere Bulldogs 1 – Spakenburg 1 |
0 - 30 |
14 oktober 2023 14:30 Purmerend Waterland 1 – Spakenburg 1 |
14 - 32 |
21 oktober 2023 14:30 Spakenburg Spakenburg 1 – Zaandijk 1 (Verslag) |
49 - 26 |
28 oktober 2023 15:00 Spakenburg Spakenburg 1 – Haarlem 2 (Verslag) |
39 - 3 |
4 november 2023 15:00 Castricum Castricumse 2 – Spakenburg 1 (Verslag) |
13 - 24 |
11 november 2023 14:30 Deventer Pickwick Players 1 – Spakenburg 1 (Verslag) |
16 - 26 |
25 november 2023 14:30 Hilversum Hilversum 1 – Spakenburg 1 (Verslag) |
15 - 26 |
2 december 2023 14:00 Spakenburg Spakenburg 1 – Pink Panthers 1 (Verslag) |
45 - 18 |
9 december 2023 15:00 Spakenburg Spakenburg 1 – Groningen 2 (Verslag) |
50 - 0 |
21 december 2023 20:00 Spakenburg Spakenburg 1 – USRS 2 |
-:- |
Alle wedstrijden | Fase 1
Wedstrijd | Uitslag |
---|---|
N/A Almelo Big Bulls 1 – Spakenburg 1 |
-:- |
17 september 2023 13:00 Haarlem Haarlem 2 – Waterland 1 |
14 - 16 |
17 september 2023 14:30 Hilversum Hilversum 1 – Castricumse 2 |
31 - 12 |
17 september 2023 14:30 Deventer Pickwick Players 1 – Big Bulls 1 |
27 - 0 |
17 september 2023 15:00 Utrecht USRS 2 – Groningen 2 |
17 - 17 |
24 september 2023 13:00 Castricum Castricumse 2 – Bulldogs 1 |
33 - 36 |
24 september 2023 14:00 Zaandam Zaandijk 1 – Pickwick Players 1 |
22 - 10 |
24 september 2023 14:00 Groningen Groningen 2 – Hilversum 1 |
5 - 17 |
24 september 2023 14:30 Driebergen Pink Panthers 1 – Haarlem 2 |
7 - 32 |
1 oktober 2023 13:00 Groningen Groningen 2 – Castricumse 2 |
12 - 19 |
1 oktober 2023 14:30 Hilversum Hilversum 1 – Big Bulls 1 |
29 - 27 |
1 oktober 2023 14:30 Deventer Pickwick Players 1 – Waterland 1 |
35 - 18 |
1 oktober 2023 15:00 Utrecht USRS 2 – Zaandijk 1 |
22 - 29 |
1 oktober 2023 15:00 Haarlem Haarlem 2 – Bulldogs 1 |
16 - 10 |
7 oktober 2023 14:00 Almere Bulldogs 1 – Spakenburg 1 |
0 - 30 |
8 oktober 2023 13:00 Castricum Castricumse 2 – Haarlem 2 |
36 - 7 |
8 oktober 2023 14:30 Driebergen Pink Panthers 1 – Pickwick Players 1 |
19 - 10 |
8 oktober 2023 15:00 Purmerend Waterland 1 – USRS 2 |
38 - 5 |
8 oktober 2023 15:00 Zaandam Zaandijk 1 – Hilversum 1 |
28 - 26 |
8 oktober 2023 15:00 Almelo Big Bulls 1 – Groningen 2 |
19 - 15 |
14 oktober 2023 14:30 Purmerend Waterland 1 – Spakenburg 1 |
14 - 32 |
15 oktober 2023 14:30 Almelo Big Bulls 1 – USRS 2 |
22 - 0 |
21 oktober 2023 14:30 Spakenburg Spakenburg 1 – Zaandijk 1 (Verslag) |
49 - 26 |
22 oktober 2023 15:00 Almere Bulldogs 1 – Pink Panthers 1 |
20 - 28 |
28 oktober 2023 15:00 Spakenburg Spakenburg 1 – Haarlem 2 (Verslag) |
39 - 3 |
29 oktober 2023 14:00 Groningen Groningen 2 – Zaandijk 1 |
20 - 15 |
29 oktober 2023 14:30 Hilversum Hilversum 1 – Waterland 1 |
33 - 20 |
29 oktober 2023 14:30 Deventer Pickwick Players 1 – Bulldogs 1 |
12 - 18 |
29 oktober 2023 15:00 Utrecht USRS 2 – Pink Panthers 1 |
3 - 22 |
29 oktober 2023 15:00 Almelo Big Bulls 1 – Castricumse 2 |
15 - 21 |
4 november 2023 15:00 Castricum Castricumse 2 – Spakenburg 1 (Verslag) |
13 - 24 |
5 november 2023 13:00 Haarlem Haarlem 2 – Pickwick Players 1 |
15 - 20 |
5 november 2023 14:00 Zaandam Zaandijk 1 – Big Bulls 1 |
43 - 0 |
5 november 2023 14:30 Driebergen Pink Panthers 1 – Hilversum 1 |
8 - 36 |
5 november 2023 15:00 Almere Bulldogs 1 – USRS 2 |
35 - 12 |
5 november 2023 15:00 Purmerend Waterland 1 – Groningen 2 |
28 - 14 |
11 november 2023 14:30 Deventer Pickwick Players 1 – Spakenburg 1 (Verslag) |
16 - 26 |
12 november 2023 13:30 Groningen Groningen 2 – Pink Panthers 1 |
17 - 24 |
12 november 2023 14:00 Zaandam Zaandijk 1 – Castricumse 2 |
21 - 21 |
12 november 2023 14:30 Hilversum Hilversum 1 – Bulldogs 1 |
29 - 14 |
12 november 2023 15:00 Utrecht USRS 2 – Haarlem 2 |
6 - 22 |
12 november 2023 15:00 Almelo Big Bulls 1 – Waterland 1 |
12 - 22 |
19 november 2023 13:00 Haarlem Haarlem 2 – Hilversum 1 |
19 - 24 |
19 november 2023 13:00 Castricum Castricumse 2 – Pickwick Players 1 |
28 - 28 |
19 november 2023 14:30 Driebergen Pink Panthers 1 – Big Bulls 1 |
64 - 0 |
19 november 2023 15:00 Purmerend Waterland 1 – Zaandijk 1 |
22 - 24 |
25 november 2023 14:30 Hilversum Hilversum 1 – Spakenburg 1 (Verslag) |
15 - 26 |
26 november 2023 12:00 Purmerend Waterland 1 – Castricumse 2 |
12 - 19 |
26 november 2023 13:00 Groningen Groningen 2 – Haarlem 2 |
10 - 14 |
26 november 2023 14:00 Zaandam Zaandijk 1 – Pink Panthers 1 |
43 - 10 |
26 november 2023 15:00 Utrecht USRS 2 – Pickwick Players 1 |
7 - 46 |
26 november 2023 15:00 Almelo Big Bulls 1 – Bulldogs 1 |
26 - 33 |
2 december 2023 14:00 Spakenburg Spakenburg 1 – Pink Panthers 1 (Verslag) |
45 - 18 |
3 december 2023 15:00 Almere Bulldogs 1 – Groningen 2 |
22 - 20 |
9 december 2023 15:00 Spakenburg Spakenburg 1 – Groningen 2 (Verslag) |
50 - 0 |
10 december 2023 13:00 Haarlem Haarlem 2 – Big Bulls 1 |
95 - 24 |
10 december 2023 14:30 Deventer Pickwick Players 1 – Hilversum 1 |
13 - 6 |
10 december 2023 14:30 Driebergen Pink Panthers 1 – Waterland 1 |
50 - 5 |
10 december 2023 15:00 Utrecht USRS 2 – Castricumse 2 |
12 - 40 |
10 december 2023 15:00 Almere Bulldogs 1 – Zaandijk 1 |
16 - 20 |
17 december 2023 Purmerend Waterland 1 – Bulldogs 1 |
0 - 30 |
17 december 2023 13:00 Castricum Castricumse 2 – Pink Panthers 1 |
42 - 17 |
17 december 2023 14:00 Zaandam Zaandijk 1 – Haarlem 2 |
25 - 17 |
17 december 2023 14:30 Hilversum Hilversum 1 – USRS 2 |
36 - 7 |
17 december 2023 15:00 Groningen Groningen 2 – Pickwick Players 1 |
15 - 26 |
21 december 2023 20:00 Spakenburg Spakenburg 1 – USRS 2 |
-:- |
Spakenburg 2 ▼
4e klasse Noord-Oost
Stand
Pos | Team | G | W | T | L | Uitslag | Saldo | Ptn | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Paars/Roze/Gein 2 | 12 | 11 | 0 | 1 | 594:146 | +448 | 55 | |
2 | Rams/Wick 2 | 14 | 9 | 0 | 5 | 527:262 | +265 | 45 | |
3 | Feanster 2 | 11 | 9 | 0 | 2 | 601:262 | +339 | 43 | |
4 | Groningen 3 | 13 | 9 | 0 | 4 | 620:308 | +312 | 42 | |
5 | GSRC 2 | 13 | 5 | 0 | 8 | 400:460 | -60 | 25 | |
6 | Spakenburg 2 | 12 | 6 | 0 | 6 | 384:343 | +41 | 26 | |
7 | Sneek 1 | 13 | 5 | 0 | 8 | 459:475 | -16 | 19 | |
8 | De Wrotters 1 | 13 | 2 | 0 | 11 | 237:797 | -560 | 6 | |
9 | Eemland/Pigs 3 | 13 | 1 | 0 | 12 | 151:920 | -769 | 5 |
Eigen wedstrijden
Wedstrijd | Uitslag |
---|---|
23 september 2023 16:30 Groningen GSRC 2 – Spakenburg 2 |
12 - 17 |
7 oktober 2023 14:00 Sneek Sneek 1 – Spakenburg 2 |
52 - 26 |
11 november 2023 13:00 Deventer Rams/Wick 2 – Spakenburg 2 (Verslag) |
74 - 10 |
25 november 2023 13:30 Amersfoort Eemland/Pigs 3 – Spakenburg 2 (Verslag) |
5 - 50 |
9 december 2023 13:00 Spakenburg Spakenburg 2 – Groningen 3 |
28 - 42 |
16 december 2023 14:00 Gorredijk De Wrotters 1 – Spakenburg 2 (Verslag) |
15 - 68 |
27 januari 2024 15:00 Nieuwegein Paars/Roze/Gein 2 – Spakenburg 2 (Verslag) |
43 - 10 |
3 februari 2024 15:00 Spakenburg Spakenburg 2 – Sneek 1 (Verslag) |
38 - 17 |
17 februari 2024 15:00 Spakenburg Spakenburg 2 – Feanster 2 (Verslag) |
24 - 31 |
24 februari 2024 Spakenburg Spakenburg 2 – GSRC 2 |
0 - 30 |
9 maart 2024 12:30 Spakenburg Spakenburg 2 – Rams/Wick 2 (Verslag) |
25 - 17 |
23 maart 2024 12:30 Spakenburg Spakenburg 2 – Eemland/Pigs 3 |
88 - 5 |
6 april 2024 12:30 Spakenburg Spakenburg 2 – Paars/Roze/Gein 2 |
-:- |
13 april 2024 15:00 Groningen Groningen 3 – Spakenburg 2 |
-:- |
20 april 2024 15:00 Spakenburg Spakenburg 2 – De Wrotters 1 |
-:- |
11 mei 2024 13:00 Heerenveen Feanster 2 – Spakenburg 2 |
-:- |
Alle wedstrijden
Wedstrijd | Uitslag |
---|---|
23 september 2023 16:30 Groningen GSRC 2 – Spakenburg 2 |
12 - 17 |
24 september 2023 13:00 Driebergen Paars/Roze/Gein 2 – Groningen 3 |
48 - 26 |
24 september 2023 15:00 Sneek Sneek 1 – Eemland/Pigs 3 |
64 - 20 |
1 oktober 2023 Groningen Groningen 3 – Sneek 1 |
30 - 0 |
1 oktober 2023 12:30 Heerenveen Feanster 2 – Rams/Wick 2 |
26 - 14 |
1 oktober 2023 13:00 Gorredijk De Wrotters 1 – GSRC 2 |
36 - 17 |
7 oktober 2023 14:00 Sneek Sneek 1 – Spakenburg 2 |
52 - 26 |
8 oktober 2023 12:30 Driebergen Paars/Roze/Gein 2 – GSRC 2 |
31 - 7 |
8 oktober 2023 14:30 Deventer Rams/Wick 2 – Eemland/Pigs 3 |
58 - 7 |
15 oktober 2023 14:00 Heerenveen Feanster 2 – De Wrotters 1 |
68 - 0 |
29 oktober 2023 13:00 Deventer Rams/Wick 2 – De Wrotters 1 |
45 - 5 |
5 november 2023 11:00 Groningen Groningen 3 – Rams/Wick 2 |
41 - 15 |
5 november 2023 13:00 Amersfoort Eemland/Pigs 3 – Feanster 2 |
7 - 106 |
5 november 2023 14:00 Gorredijk De Wrotters 1 – Paars/Roze/Gein 2 |
10 - 80 |
5 november 2023 15:00 Groningen GSRC 2 – Sneek 1 |
26 - 62 |
11 november 2023 13:00 Deventer Rams/Wick 2 – Spakenburg 2 (Verslag) |
74 - 10 |
12 november 2023 12:30 Heerenveen Feanster 2 – Groningen 3 |
74 - 7 |
12 november 2023 15:00 Sneek Sneek 1 – Paars/Roze/Gein 2 |
19 - 36 |
19 november 2023 11:00 Deventer Rams/Wick 2 – GSRC 2 |
36 - 24 |
19 november 2023 13:00 Groningen Groningen 3 – Eemland/Pigs 3 |
137 - 0 |
19 november 2023 14:00 Gorredijk De Wrotters 1 – Sneek 1 |
0 - 70 |
25 november 2023 13:30 Amersfoort Eemland/Pigs 3 – Spakenburg 2 (Verslag) |
5 - 50 |
26 november 2023 12:00 Deventer Rams/Wick 2 – Paars/Roze/Gein 2 |
12 - 43 |
26 november 2023 12:30 Heerenveen Feanster 2 – GSRC 2 |
80 - 12 |
26 november 2023 15:00 Groningen Groningen 3 – De Wrotters 1 |
94 - 0 |
9 december 2023 13:00 Spakenburg Spakenburg 2 – Groningen 3 |
28 - 42 |
10 december 2023 13:00 Driebergen Paars/Roze/Gein 2 – Feanster 2 |
80 - 5 |
10 december 2023 15:00 Groningen GSRC 2 – Eemland/Pigs 3 |
92 - 0 |
16 december 2023 14:00 Gorredijk De Wrotters 1 – Spakenburg 2 (Verslag) |
15 - 68 |
17 december 2023 13:00 Groningen Groningen 3 – GSRC 2 |
66 - 15 |
17 december 2023 13:00 Amersfoort Eemland/Pigs 3 – Paars/Roze/Gein 2 |
5 - 57 |
27 januari 2024 15:00 Nieuwegein Paars/Roze/Gein 2 – Spakenburg 2 (Verslag) |
43 - 10 |
28 januari 2024 Groningen Groningen 3 – Sneek 1 |
30 - 0 |
28 januari 2024 13:00 Deventer Rams/Wick 2 – Feanster 2 |
49 - 5 |
28 januari 2024 15:00 Groningen GSRC 2 – De Wrotters 1 |
80 - 22 |
3 februari 2024 15:00 Spakenburg Spakenburg 2 – Sneek 1 (Verslag) |
38 - 17 |
4 februari 2024 13:00 Amersfoort Eemland/Pigs 3 – Rams/Wick 2 |
7 - 30 |
4 februari 2024 15:00 Groningen GSRC 2 – Paars/Roze/Gein 2 |
0 - 53 |
4 februari 2024 15:00 Gorredijk De Wrotters 1 – Feanster 2 |
40 - 90 |
11 februari 2024 15:00 Sneek Sneek 1 – Rams/Wick 2 |
12 - 82 |
17 februari 2024 15:00 Spakenburg Spakenburg 2 – Feanster 2 (Verslag) |
24 - 31 |
24 februari 2024 Spakenburg Spakenburg 2 – GSRC 2 |
0 - 30 |
25 februari 2024 13:00 Amersfoort Eemland/Pigs 3 – Sneek 1 |
45 - 26 |
25 februari 2024 13:00 Groningen Groningen 3 – Paars/Roze/Gein 2 |
35 - 26 |
25 februari 2024 15:00 Gorredijk De Wrotters 1 – Rams/Wick 2 |
21 - 44 |
3 maart 2024 Driebergen Paars/Roze/Gein 2 – De Wrotters 1 |
30 - 0 |
3 maart 2024 13:00 Deventer Rams/Wick 2 – Groningen 3 |
34 - 14 |
3 maart 2024 14:00 Heerenveen Feanster 2 – Eemland/Pigs 3 |
67 - 0 |
3 maart 2024 15:00 Sneek Sneek 1 – GSRC 2 |
40 - 63 |
9 maart 2024 12:30 Spakenburg Spakenburg 2 – Rams/Wick 2 (Verslag) |
25 - 17 |
10 maart 2024 13:00 Driebergen Paars/Roze/Gein 2 – Sneek 1 |
67 - 17 |
10 maart 2024 13:00 Groningen Groningen 3 – Feanster 2 |
29 - 49 |
10 maart 2024 15:00 Gorredijk De Wrotters 1 – Eemland/Pigs 3 |
76 - 31 |
17 maart 2024 13:00 Amersfoort Eemland/Pigs 3 – Groningen 3 |
19 - 69 |
17 maart 2024 15:00 Groningen GSRC 2 – Rams/Wick 2 |
22 - 17 |
17 maart 2024 15:00 Sneek Sneek 1 – De Wrotters 1 |
80 - 12 |
23 maart 2024 12:30 Spakenburg Spakenburg 2 – Eemland/Pigs 3 |
88 - 5 |
24 maart 2024 12:30 Driebergen Paars/Roze/Gein 2 – Rams/Wick 2 |
-:- |
24 maart 2024 15:00 Gorredijk De Wrotters 1 – Groningen 3 |
-:- |
24 maart 2024 15:00 Groningen GSRC 2 – Feanster 2 |
-:- |
6 april 2024 12:30 Spakenburg Spakenburg 2 – Paars/Roze/Gein 2 |
-:- |
7 april 2024 15:00 Amersfoort Eemland/Pigs 3 – De Wrotters 1 |
-:- |
7 april 2024 15:00 Sneek Sneek 1 – Feanster 2 |
-:- |
13 april 2024 15:00 Groningen Groningen 3 – Spakenburg 2 |
-:- |
14 april 2024 13:00 Amersfoort Eemland/Pigs 3 – GSRC 2 |
-:- |
14 april 2024 15:00 Deventer Rams/Wick 2 – Sneek 1 |
-:- |
14 april 2024 15:00 Heerenveen Feanster 2 – Paars/Roze/Gein 2 |
-:- |
20 april 2024 15:00 Spakenburg Spakenburg 2 – De Wrotters 1 |
-:- |
21 april 2024 15:00 Heerenveen Feanster 2 – Sneek 1 |
-:- |
21 april 2024 15:00 Groningen GSRC 2 – Groningen 3 |
-:- |
21 april 2024 15:00 Driebergen Paars/Roze/Gein 2 – Eemland/Pigs 3 |
-:- |
11 mei 2024 13:00 Heerenveen Feanster 2 – Spakenburg 2 |
-:- |
Spakenburg Dames ▼
3e klasse
Stand
Pos | Team | G | W | T | L | Uitslag | Saldo | Ptn | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rugbeez/Margrieten | 11 | 8 | 0 | 3 | 479:233 | +246 | 40 | |
2 | HookLadies/Sparta/Rotterdames | 12 | 8 | 0 | 4 | 445:318 | +127 | 39 | |
3 | The Black Snakes | 12 | 7 | 1 | 4 | 429:214 | +215 | 38 | |
4 | Big Bulls/Rams | 12 | 7 | 1 | 4 | 269:252 | +17 | 35 | |
5 | Greate Tryn | 11 | 7 | 0 | 4 | 321:250 | +71 | 34 | |
6 | The Pickwick Ladies | 12 | 6 | 0 | 6 | 313:217 | +96 | 28 | |
7 | RUS D2 | 12 | 3 | 0 | 9 | 173:355 | -182 | 13 | |
8 | Spakenburg Dames | 12 | 0 | 0 | 12 | 85:675 | -590 | 0 |
Eigen wedstrijden
Wedstrijd | Uitslag |
---|---|
23 september 2023 14:00 Almelo Big Bulls/Rams – Spakenburg Dames |
25 - 10 |
7 oktober 2023 15:00 Spakenburg Spakenburg Dames – The Pickwick Ladies |
3 - 53 |
14 oktober 2023 14:00 Spakenburg Spakenburg Dames – HookLadies/Sparta/Rotterdames (Verslag) |
21 - 49 |
28 oktober 2023 13:00 Spakenburg Spakenburg Dames – The Black Snakes (Verslag) |
5 - 62 |
4 november 2023 13:00 Leeuwarden Greate Tryn – Spakenburg Dames |
79 - 10 |
18 november 2023 12:30 Spakenburg Spakenburg Dames – Rugbeez/Margrieten (Verslag) |
24 - 43 |
27 januari 2024 13:00 Hoek van Holland HookLadies/Sparta/Rotterdames – Spakenburg Dames (Verslag) |
86 - 5 |
3 februari 2024 14:00 Deventer The Pickwick Ladies – Spakenburg Dames |
72 - 0 |
17 februari 2024 13:00 Spakenburg Spakenburg Dames – Big Bulls/Rams (Verslag) |
7 - 31 |
24 februari 2024 15:00 Spakenburg Spakenburg Dames – RUS D2 (Verslag) |
0 - 27 |
9 maart 2024 15:00 Aachen Rugbeez/Margrieten – Spakenburg Dames |
121 - 0 |
23 maart 2024 14:30 Utrecht RUS D2 – Spakenburg Dames |
27 - 0 |
6 april 2024 17:00 Spakenburg Spakenburg Dames – Greate Tryn |
-:- |
13 april 2024 12:00 Meppel The Black Snakes – Spakenburg Dames |
-:- |
Alle wedstrijden
Wedstrijd | Uitslag |
---|---|
23 september 2023 14:00 Almelo Big Bulls/Rams – Spakenburg Dames |
25 - 10 |
24 september 2023 13:00 Meppel The Black Snakes – Greate Tryn |
54 - 12 |
24 september 2023 13:00 Utrecht RUS D2 – Rugbeez/Margrieten |
22 - 45 |
24 september 2023 15:00 Hoek van Holland HookLadies/Sparta/Rotterdames – The Pickwick Ladies |
30 - 0 |
1 oktober 2023 13:00 Aachen Rugbeez/Margrieten – The Black Snakes |
43 - 26 |
1 oktober 2023 13:00 Leeuwarden Greate Tryn – Big Bulls/Rams |
37 - 12 |
7 oktober 2023 15:00 Spakenburg Spakenburg Dames – The Pickwick Ladies |
3 - 53 |
8 oktober 2023 11:00 Almelo Big Bulls/Rams – Rugbeez/Margrieten |
17 - 34 |
8 oktober 2023 13:00 Hoek van Holland HookLadies/Sparta/Rotterdames – Greate Tryn |
66 - 22 |
8 oktober 2023 13:00 Meppel The Black Snakes – RUS D2 |
60 - 5 |
14 oktober 2023 14:00 Spakenburg Spakenburg Dames – HookLadies/Sparta/Rotterdames (Verslag) |
21 - 49 |
28 oktober 2023 13:00 Spakenburg Spakenburg Dames – The Black Snakes (Verslag) |
5 - 62 |
4 november 2023 13:00 Leeuwarden Greate Tryn – Spakenburg Dames |
79 - 10 |
5 november 2023 13:00 Utrecht RUS D2 – Big Bulls/Rams |
7 - 20 |
5 november 2023 13:00 Aachen Rugbeez/Margrieten – HookLadies/Sparta/Rotterdames |
21 - 37 |
5 november 2023 13:00 Deventer The Pickwick Ladies – The Black Snakes |
5 - 26 |
12 november 2023 13:00 Hoek van Holland HookLadies/Sparta/Rotterdames – Big Bulls/Rams |
22 - 33 |
12 november 2023 13:00 Leeuwarden Greate Tryn – RUS D2 |
35 - 5 |
12 november 2023 13:00 Deventer The Pickwick Ladies – Rugbeez/Margrieten |
17 - 24 |
18 november 2023 12:30 Spakenburg Spakenburg Dames – Rugbeez/Margrieten (Verslag) |
24 - 43 |
19 november 2023 Hoek van Holland HookLadies/Sparta/Rotterdames – RUS D2 |
30 - 0 |
19 november 2023 13:00 Almelo Big Bulls/Rams – The Black Snakes |
25 - 22 |
19 november 2023 13:00 Deventer The Pickwick Ladies – Greate Tryn |
7 - 24 |
26 november 2023 13:00 Almelo Big Bulls/Rams – The Pickwick Ladies |
21 - 17 |
26 november 2023 13:00 Meppel The Black Snakes – HookLadies/Sparta/Rotterdames |
80 - 15 |
26 november 2023 13:00 Aachen Rugbeez/Margrieten – Greate Tryn |
19 - 24 |
10 december 2023 13:00 Deventer The Pickwick Ladies – RUS D2 |
30 - 17 |
21 januari 2024 13:00 Hoek van Holland HookLadies/Sparta/Rotterdames – The Pickwick Ladies |
36 - 17 |
27 januari 2024 13:00 Hoek van Holland HookLadies/Sparta/Rotterdames – Spakenburg Dames (Verslag) |
86 - 5 |
28 januari 2024 13:00 Meppel The Black Snakes – Rugbeez/Margrieten |
44 - 31 |
28 januari 2024 13:00 Almelo Big Bulls/Rams – Greate Tryn |
17 - 24 |
28 januari 2024 13:00 Utrecht RUS D2 – The Pickwick Ladies |
0 - 49 |
3 februari 2024 14:00 Deventer The Pickwick Ladies – Spakenburg Dames |
72 - 0 |
4 februari 2024 13:00 Leeuwarden Greate Tryn – HookLadies/Sparta/Rotterdames |
45 - 24 |
4 februari 2024 13:00 Aachen Rugbeez/Margrieten – Big Bulls/Rams |
55 - 5 |
4 februari 2024 13:00 Utrecht RUS D2 – The Black Snakes |
32 - 7 |
11 februari 2024 13:00 Leeuwarden Greate Tryn – The Black Snakes |
0 - 14 |
17 februari 2024 13:00 Spakenburg Spakenburg Dames – Big Bulls/Rams (Verslag) |
7 - 31 |
24 februari 2024 15:00 Spakenburg Spakenburg Dames – RUS D2 (Verslag) |
0 - 27 |
3 maart 2024 13:00 Almelo Big Bulls/Rams – RUS D2 |
46 - 0 |
3 maart 2024 13:00 Hoek van Holland HookLadies/Sparta/Rotterdames – Rugbeez/Margrieten |
17 - 43 |
3 maart 2024 13:00 Meppel The Black Snakes – The Pickwick Ladies |
17 - 24 |
9 maart 2024 15:00 Aachen Rugbeez/Margrieten – Spakenburg Dames |
121 - 0 |
10 maart 2024 13:00 Hoek van Holland HookLadies/Sparta/Rotterdames – RUS D2 |
33 - 31 |
10 maart 2024 13:00 Meppel The Black Snakes – Big Bulls/Rams |
17 - 17 |
10 maart 2024 13:00 Leeuwarden Greate Tryn – The Pickwick Ladies |
19 - 22 |
23 maart 2024 14:30 Utrecht RUS D2 – Spakenburg Dames |
27 - 0 |
24 maart 2024 12:30 Deventer The Pickwick Ladies – Big Bulls/Rams |
-:- |
24 maart 2024 13:00 Hoek van Holland HookLadies/Sparta/Rotterdames – The Black Snakes |
-:- |
24 maart 2024 13:00 Leeuwarden Greate Tryn – Rugbeez/Margrieten |
-:- |
6 april 2024 17:00 Spakenburg Spakenburg Dames – Greate Tryn |
-:- |
7 april 2024 13:00 Aachen Rugbeez/Margrieten – RUS D2 |
-:- |
13 april 2024 12:00 Meppel The Black Snakes – Spakenburg Dames |
-:- |
14 april 2024 13:00 Almelo Big Bulls/Rams – HookLadies/Sparta/Rotterdames |
-:- |
14 april 2024 13:00 Utrecht RUS D2 – Greate Tryn |
-:- |
14 april 2024 13:00 Aachen Rugbeez/Margrieten – The Pickwick Ladies |
-:- |