Competitie Overzicht Seizoen 2013-2014

Competitie overzicht seizoen 2013-2014

Het competitie overzicht voor seizoen 2013-2014 is bekend en toegevoegd aan onze site. Komende seizoen zal dit overzicht weer netjes bijgehouden worden. Om dit overzicht te bekijken ga je bovenaan de site in het menu naar [competitie] of klik je hier.


Hieronder een kopie

2e klasse Noord
Competitie 2013-2014
Standen:

Pos   Team G W T L DoelpuntenSaldo Ptn
0 Essington RFC 0 0 0 0 0:00 0:0
0 Spakenburg 1 0 0 0 0 0:00 0:0
0 Bala RFC 0 0 0 0 0:00 0:0
0 Ledbury RFC 0 0 0 0 0:00 0:0
0 Eemland 2 1 0 1 0 3:30 3:2
0 Spakenburg 1 1 0 1 0 3:30 3:2
0 Frankfurt 1 0 1 0 3:30 3:2
0 Hilversum 1 1 0 1 0 3:30 3:2
0 Spakenburg 1 1 0 1 0 3:30 3:2
0 t'Gooi 3 1 0 1 0 3:30 3:2
0 Spakenburg 1 3 0 3 0 3:30 9:6
0 Spakenburg 1 1 1 0 0 3:30 5:0
0 Spakenburg 1 1 0 1 0 3:30 3:2
0 Gouda 1 1 0 1 0 3:30 3:2
0 Ascrum 1 1 0 1 0 3:30 3:2
0 t Gooi 1 1 0 1 0 3:30 3:2
0 Spakenburg Social Team 1 1 0 0 4:40 4:0
0 Spakenburg 1 2 1 0 0 5:50 5:0
0 Eemland 2 1 0 1 0 3:30 3:2
0 The Ducks 1 1 0 1 0 3:30 3:2
0 Ascrum - Jonghe Honden 1 0 1 0 3:30 3:2
0 Eemland 2 0 0 0 0 3:30 0:0
0 The Ducks 1 0 0 0 0 3:30 0:0
0 Ascrum - Jonghe Honden 0 0 0 0 3:30 0:0
0 Scrumboks 1 1 0 0 1 3:30 0:4
0 Eemland III 1 0 0 1 4:40 1:4
0 Bala RFC 0 0 0 0 5:50 0:0
0 Eemland III 0 0 0 0 5:50 0:0
0 Essington RFC 0 0 0 0 5:50 0:0
0 Gouda's Glorie 1 0 0 0 6:60 0:0
0 Haarlem 1 1 0 0 0 5:50 0:0
0 Ledbury RFC 0 0 0 0 5:50 0:0
0 RCS Socialteam 3 0 0 1 5:50 0:4
0 YNYSYBWL RFC 1 0 0 0 6:60 0:0
0 Spakenburg 2 1 0 1 2:20 6:4
0 Gouda 1 1 0 0 2:20 4:0
0 Zwolle 1 1 0 0 1 2:20 0:4
0 Spakenburg 1 1 1 0 0 3:30 4:0
0 Sparta 1 1 1 0 0 3:30 5:0
0 Spakenburg 1 3 2 0 1 3:30 10:4
0 Diok 2 1 1 0 0 3:30 5:0
0 Spakenburg 1 1 0 0 1 3:30 0:4
0 Sparta 1 1 0 0 1 3:30 1:4
0 Spakenburg 1 1 0 0 1 3:30 1:4
0 Bekaro 1 1 1 0 0 3:30 4:0
0 Zwolle 1 0 0 0 0 3:30 0:0
0 Haagsche 3 1 0 0 1 3:30 0:4
0 Feanster 1 1 0 0 1 3:30 0:4
0 Frankrijk 5 5 0 0 3:30 11:0
0 Engeland 5 4 0 1 3:30 9:2
0 Wales 5 5 0 0 3:30 11:0
0 Wales 5 4 0 1 3:30 9:2
0 Engeland 5 4 0 1 3:30 9:2
0 Ierland 5 4 0 1 3:30 10:2
0 Engeland 5 4 0 1 3:30 10:2
0 Ierland 7 5 0 2 4:40 11:4
0 Engeland 5 4 0 1 4:40 11:2
0 Engeland 5 5 0 0 6:60 12:0
0 Engeland 5 4 0 1 0:00 11:2
0 Ierland 5 3 0 2 3:30 8:4
0 Frankrijk 5 3 0 2 3:30 8:4
0 Engeland 5 4 0 1 3:30 9:2
0 Wales 5 3 1 1 6:60 9:3
0 Ierland 5 3 0 2 0:00 8:4
0 Engeland 5 2 1 2 3:30 7:5
0 Ierland 5 3 0 2 3:30 7:4
0 Frankrijk 5 2 1 2 3:30 6:5
0 Italie 5 2 0 3 3:30 4:6
0 Wales 5 3 0 2 3:30 8:4
0 Frankrijk 5 3 0 2 3:30 8:4
0 Wales 5 4 0 1 4:40 10:2
0 Ierland 5 2 1 2 6:60 8:5
0 Frankrijk 5 3 0 2 0:00 8:4
0 Wales 5 2 0 3 3:30 5:6
0 Wales 5 3 0 2 3:30 6:4
0 Ierland 5 2 1 2 3:30 8:5
0 Schotland 5 2 0 3 3:30 5:6
0 Frankrijk 5 2 0 3 4:40 6:6
0 Schotland 5 2 0 3 6:60 8:6
0 Schotland 5 3 0 2 0:00 9:4
0 Schotland 5 1 1 3 3:30 4:7
0 Italie 5 1 0 4 3:30 3:8
0 Italie 5 1 0 4 3:30 3:8
0 Ierland 5 1 1 3 3:30 3:6
0 Frankrijk 5 1 1 3 3:30 3:6
0 Schotland 5 1 0 4 3:30 3:8
0 Schotland 5 1 0 4 3:30 3:8
0 Italie 3 0 0 3 4:40 0:6
0 Frankrijk 5 2 0 3 6:60 4:6
0 Wales 5 2 0 3 0:00 7:6
0 Italie 5 1 0 4 3:30 3:8
0 Schotland 5 0 0 5 3:30 0:10
0 Italie 5 0 0 5 3:30 1:10
0 Schotland 5 0 0 5 4:40 2:10
0 Italië 5 0 0 5 6:60 1:10
0 Italië 5 0 0 5 0:00 0:10
1 Nieuw Zeeland 4 4 0 0 0:00 20:0
1 Gouda 1 0 0 0 0:00 0:0
1 Spakenburg 1 2 1 0 1 0:00 5:4
1 Ierland 5 5 0 0 0:00 23:0
1 Delft 1 16 16 0 0 0:00 76:0
1 Haagsche 3 12 7 1 4 0:00 37:18
1 Hilversum 2 20 18 0 2 0:00 89:8
1 Utrecht II 18 15 0 3 0:00 72:12
1 the Pink Panthers 1 12 9 0 1 0:00 46:4
1 Utrecht III 18 17 0 1 0:00 84:4
1 Rush 18 17 0 1 0:00 82:4
1 Spakenburg 1 18 17 0 1 0:00 83:4
1 Pickwick Players 1 16 11 1 4 0:00 55:18
1 Hilversum 2 18 14 0 4 0:00 71:16
1 Haarlem 1 20 17 0 3 0:00 85:12
1 Ascrum 2 20 16 1 3 0:00 81:14
1 Maraboes 1 18 17 0 1 0:00 82:4
1 Den Helder 1 11 2 0 0 0:00 10:0
1 Spakenburg 1 2 1 1 0 0:00 7:2
2 Australië 4 4 0 0 0:00 18:0
2 Long Buckby 1 0 1 0 0:00 2:2
2 Zaandijk 1 1 1 0 0 0:00 4:0
2 Wales 5 3 0 2 0:00 15:8
2 Haagsche 3 16 9 0 6 0:00 42:24
2 Spakenburg 1 12 5 1 6 0:00 28:26
2 AAC Rugby 3 20 17 0 3 0:00 82:12
2 Spakenburg 18 17 0 1 0:00 77:4
2 Ascrum 1 12 9 0 1 0:00 44:4
2 The Wild Rovers 18 15 1 2 0:00 75:10
2 Den Helder 18 10 0 7 0:00 49:28
2 Haarlem 1 18 15 1 2 0:00 77:10
2 Castricumse 2 16 13 0 3 0:00 59:12
2 AAC 1 18 17 0 1 0:00 79:4
2 Groningen 1 20 20 0 0 0:00 94:0
2 Haarlem 1 20 15 1 4 0:00 76:18
2 Eindhoven 1 18 16 1 1 0:00 82:6
2 Spakenburg 1 11 2 0 0 0:00 10:0
2 Gouda 1 1 0 0 1 0:00 0:4
3 Ierland 4 4 0 0 0:00 18:0
3 RCS 1 1 0 0 0 0:00 0:0
3 The Wasps 1 0 0 1 0:00 0:4
3 Schotland 5 3 0 2 0:00 15:8
3 The Bassets 2 16 8 0 8 0:00 36:32
3 Dordtsche 1 12 9 0 3 0:00 39:12
3 AAC Rugby 2 20 13 0 7 0:00 67:28
3 Den Helder 18 13 0 5 0:00 62:20
3 Alkmaarse 1 12 7 1 1 0:00 37:6
3 USRS III 18 10 1 7 0:00 52:30
3 Spakenburg 18 9 0 9 0:00 48:36
3 Eemland 2 18 10 0 8 0:00 49:32
3 Bulldogs 1 16 13 0 3 0:00 57:12
3 Pickwick Players 1 18 12 0 6 0:00 58:24
3 Alkmaarse 1 20 11 0 9 0:00 56:36
3 Alkmaarse 1 20 12 0 8 0:00 60:32
3 Wageningen 1 18 12 1 5 0:00 55:22
3 Diok 3 11 2 0 0 0:00 10:0
3 Social Team 1 0 1 0 0:00 2:2
4 Zuid Afrika 4 3 0 1 0:00 17:4
4 Social Team 3 0 1 0 0:00 2:2
4 Frankrijk 5 2 0 3 0:00 11:12
4 The Hookers 2 16 6 0 10 0:00 30:40
4 Utrechtse 2 12 4 1 7 0:00 22:30
4 Eemland 2 20 13 0 7 0:00 63:28
4 tGooi III 18 8 0 10 0:00 40:40
4 Groningen 1 12 6 0 3 0:00 29:12
4 de Duuvels 18 9 0 9 0:00 44:36
4 Hilversum 2 18 10 0 8 0:00 49:32
4 Den Helder 1 18 9 0 8 0:00 43:32
4 AAC 1 16 9 1 6 0:00 45:26
4 Groningen 1 18 14 0 4 0:00 65:16
4 Pickwick Players 1 20 14 0 6 0:00 66:24
4 Haagsche 2 20 11 0 9 0:00 55:36
4 Spakenburg 1 18 10 0 8 0:00 55:32
4 Haarlem 2 11 2 0 0 0:00 10:0
5 Schotland 4 3 0 1 0:00 15:4
5 Engeland 5 2 0 3 0:00 9:12
5 Scrumboks 1 16 8 0 8 0:00 39:32
5 The Hookers 2 12 5 0 7 0:00 23:28
5 Castricumse 3 20 10 0 10 0:00 47:40
5 Castricumse III 18 7 1 10 0:00 37:42
5 Haarlem 1 11 5 0 4 0:00 23:16
5 Wageningen 1 18 11 1 6 0:00 55:26
5 The Bulldogs 18 14 0 3 0:00 62:12
5 Waterland 2 18 8 0 9 0:00 37:36
5 Dwingeloo 1 16 5 1 10 0:00 31:42
5 Alkmaarse 1 18 6 0 12 0:00 30:48
5 ARC 2 20 11 0 9 0:00 54:36
5 Amstelveense 2 20 13 1 6 0:00 64:26
5 Oisterwijk Oysters 2 18 9 1 8 0:00 49:34
5 AAC 2 11 1 1 0 0:00 7:2
6 Argentinië 4 3 0 1 0:00 15:4
6 Italië 5 0 0 5 0:00 2:20
6 Spakenburg 1 16 6 0 9 0:00 29:36
6 Gouda 1 12 4 3 5 0:00 24:26
6 Utrecht RC 2 20 10 0 10 0:00 48:40
6 Eemland II 18 8 0 10 0:00 38:40
6 Castricumse 2 12 4 0 6 0:00 19:24
6 tGooi 4 18 7 1 10 0:00 36:42
6 Nieuwegein 18 7 1 10 0:00 35:42
6 Hilversum 2 18 7 1 10 0:00 37:42
6 Haarlem 1 16 8 0 8 0:00 38:32
6 Diok 2 18 6 0 12 0:00 28:48
6 Diok 2 20 7 0 13 0:00 39:52
6 t Gooi 2 20 10 0 10 0:00 48:40
6 The Wild Rovers 1 18 7 0 11 0:00 37:44
6 Waterland 2 11 1 0 1 0:00 5:4
7 Frankrijk 4 3 0 1 0:00 15:4
7 Dordtsche 1 16 7 0 9 0:00 30:36
7 Nieuwegein 1 12 4 2 6 0:00 22:28
7 RC Spakenburg 20 10 0 10 0:00 47:40
7 Nieuwegein 18 6 0 12 0:00 30:48
7 Dwingeloo 12 2 1 7 0:00 13:30
7 the Pigs 18 6 0 12 0:00 30:48
7 Ascrum 2 18 7 0 11 0:00 34:44
7 t ;Gooi 3 18 8 0 9 0:00 37:36
7 Spakenburg 1 16 6 1 9 0:00 29:38
7 Spakenburg 1 18 4 0 14 0:00 21:56
7 Dwingeloo 1 20 7 0 13 0:00 36:52
7 Pickwick Players 1 20 8 0 12 0:00 38:48
7 The Pigs 1 18 6 1 11 0:00 33:46
7 Ascrum 3 11 1 0 1 0:00 5:4
8 Wales 4 3 0 1 0:00 14:4
8 Gouda 1 16 8 0 8 0:00 34:32
8 Waterland 2 20 6 1 13 0:00 31:54
8 The Bulldogs 18 7 1 10 0:00 33:42
8 Rush 11 3 0 7 0:00 16:28
8 Spakenburg 2 18 6 0 12 0:00 29:48
8 t Gooi 3 18 6 1 11 0:00 31:46
8 Ascrum 2 18 6 0 12 0:00 30:48
8 Zwolle 1 16 3 0 13 0:00 15:52
8 Pink Panthers 1 18 6 0 12 0:00 27:48
8 Ascrum 2 20 11 0 9 0:00 49:36
8 Zwolle 1 20 11 0 9 0:00 50:36
8 Tarantula 1 18 6 0 12 0:00 31:48
8 Zaandijk 1 11 0 1 1 0:00 2:6
9 Japan 4 3 0 1 0:00 13:4
9 Nieuwegein 1 16 3 0 13 0:00 16:52
9 Nieuwegein 20 6 0 14 0:00 29:56
9 Old Bears 18 5 0 13 0:00 26:52
9 Hilversum 2 12 1 0 8 0:00 5:32
9 the Pink Panthers 2 18 6 0 12 0:00 27:48
9 USRS 2 18 5 0 13 0:00 26:52
9 Utrechtse 3 18 6 0 12 0:00 29:48
9 Rush 16 2 0 14 0:00 10:56
9 Big Bulls 1 18 5 0 13 0:00 24:52
9 Spakenburg 1 20 6 0 14 0:00 31:56
9 Pink Panthers 1 20 8 1 11 0:00 41:46
9 The Vets 1 18 4 0 14 0:00 22:56
9 The Bassets 2 11 0 0 2 0:00 2:8
10 Engeland 4 2 0 2 0:00 12:8
10 t Gooi 3 20 5 0 15 0:00 24:60
10 USRS II 18 3 0 15 0:00 14:60
10 Spakenburg 1 18 0 0 8 0:00 0:32
10 Eemland III 18 1 0 17 0:00 7:68
10 Castricumse 3 18 3 0 15 0:00 14:60
10 USRS 2 18 1 0 16 0:00 4:64
10 Haarlem 1 18 6 0 12 0:00 26:48
10 Pink Panthers 1 20 4 0 16 0:00 21:64
10 the Pigs 1 20 3 0 17 0:00 14:68
10 The Wallaby's 18 1 0 17 0:00 4:68
10 Rush 1 11 0 0 2 0:00 0:8
11 Italie 4 2 0 2 0:00 9:8
11 Amstelveense RC 1890 2 20 1 1 18 0:00 6:74
11 Big Bulls 1 20 2 0 18 0:00 9:72
11 Spakenburg 1 20 1 0 19 0:00 6:76
11 HRC/te Werve 3 11 0 0 2 0:00 0:8
12 Georgië 4 2 0 2 0:00 8:8
12 AAC Rugby 3 0 0 0 0 0:00 0:0
12 RSRC 2 11 0 0 2 0:00 0:8
13 Samoa 4 1 0 3 0:00 7:12
13 Hilversum 2 0 0 0 0 0:00 0:0
14 Fiji 4 1 0 3 0:00 5:12
15 Tonga 4 1 0 3 0:00 5:12
16 Roemenië 4 1 0 3 0:00 4:12
17 Canada 4 0 0 4 0:00 2:16
18 Namibië 4 0 0 4 0:00 1:16
19 Uruguay 4 0 0 4 0:00 0:16
20 Amerika 4 0 0 4 0:00 0:16
Eigen wedstrijden:

Wedstrijd Uitslag
9 september 2006 14:30 Nieuwegein
Nieuwegein 1 Spakenburg 1
12 - 17
10 september 2006 14:30 Den Haag
Haagsche 3 Gouda 1
5 - 22
10 september 2006 14:30 Hoek van Holland
The Hookers 2 Dordtsche 1
27 - 12
16 september 2006 14:30 Spakenburg
Spakenburg 1 The Bassets 2
34 - 17
17 september 2006 14:30 Delft
Delft 1 Nieuwegein 1
40 - 17
17 september 2006 14:30 Gouda
Gouda 1 The Hookers 2
26 - 12
17 september 2006 14:30 Tiel
Scrumboks 1 Haagsche 3
7 - 10
23 september 2006 14:30 Den Haag
Haagsche 3 Spakenburg 1
28 - 5
24 september 2006 14:30 Dordrecht
Dordtsche 1 Delft 1
7 - 40
24 september 2006 14:30 Hoek van Holland
The Hookers 2 Scrumboks 1
36 - 12

1 2 3 140

Alle wedstrijden:

Wedstrijd Uitslag
9 september 2006 00:00 Nieuwegein
Nieuwegein 1 Spakenburg 1
12 - 17
10 september 2006 00:00 Den Haag
Haagsche 3 Gouda 1
5 - 22
10 september 2006 00:00 Hoek van Holland
The Hookers 2 Dordtsche 1
27 - 12
16 september 2006 00:00 Spakenburg
Spakenburg 1 The Bassets 2
34 - 17
17 september 2006 00:00 Delft
Delft 1 Nieuwegein 1
40 - 17
17 september 2006 00:00 Gouda
Gouda 1 The Hookers 2
26 - 12
17 september 2006 00:00 Tiel
Scrumboks 1 Haagsche 3
7 - 10
23 september 2006 00:00 Den Haag
Haagsche 3 Spakenburg 1
28 - 5
24 september 2006 00:00 Dordrecht
Dordtsche 1 Delft 1
7 - 40
24 september 2006 00:00 Hoek van Holland
The Hookers 2 Scrumboks 1
36 - 12

1 2 3 140