2e klasse Noord
Competitie 2016-2017

*RC Dwingeloo 1 heeft zich teruggetrokken uit de competitie op 1 december 2016
*26-3-2017 RC ’t Gooi 2 min 5 punten (overtreding volgens VWW-art. 17.1)
*26-3-2017 HRC 2 min 5 punten (overtreding volgens VWW-art. 17.1)
*30-4-2017 Pickwick Players 1 min 5 punten (overtreding volgens VWW-art. 17.1)
*30-4-2017 Alkmaar RUFC 1 min 5 punten (overtreding volgens VWW-art. 17.1)

Stand

Pos   Team G W T L UitslagSaldo Ptn
1 Ascrum 2 20 16 1 3 847:231+616 81
2 Haarlem 1 20 15 1 4 829:253+576 76
3 Amstelveense 2 20 13 1 6 538:274+264 64
4 Alkmaarse 1 20 12 0 8 580:406+174 60
5 Haagsche 2 20 11 0 9 525:416+109 55
6 Zwolle 1 20 11 0 9 391:592-201 50
7 t Gooi 2 20 10 0 10 382:437-55 48
8 Pickwick Players 1 20 8 0 12 393:438-45 38
9 Pink Panthers 1 20 8 1 11 434:482-48 41
10 the Pigs 1 20 3 0 17 218:943-725 14
11 Spakenburg 1 20 1 0 19 251:916-665 6

Eigen wedstrijden

Wedstrijd Uitslag
10 september 2016 14:30 Spakenburg
Spakenburg 1 Ascrum 2
26 - 38
17 september 2016 15:00 Zwolle
Zwolle 1 Spakenburg 1
41 - 0
24 september 2016 14:30 Haarlem
Haarlem 1 Spakenburg 1
90 - 0
8 oktober 2016 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 t Gooi 2
12 - 27
22 oktober 2016 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 Amstelveense 2
12 - 24
5 november 2016 14:30 Alkmaar
Alkmaarse 1 Spakenburg 1
23 - 7
11 november 2016 19:00 Driebergen
Pink Panthers 1 Spakenburg 1
39 - 17
3 december 2016 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 Pickwick Players 1
14 - 5
10 december 2016 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 Haagsche 2
19 - 22
4 februari 2017 14:30 Naarden
t Gooi 2 Spakenburg 1
25 - 18
18 februari 2017 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 Zwolle 1
25 - 46
25 februari 2017 15:00 Amsterdam
Ascrum 2 Spakenburg 1
103 - 0
10 maart 2017 20:00 Amstelveen
Amstelveense 2 Spakenburg 1
87 - 10
18 maart 2017 12:00 Spakenburg
Spakenburg 1 Alkmaarse 1
14 - 25
25 maart 2017 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 Pink Panthers 1
5 - 48
1 april 2017 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 the Pigs 1
20 - 26
8 april 2017 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 Haarlem 1
0 - 58
15 april 2017 14:30 Arnhem
the Pigs 1 Spakenburg 1
33 - 19
22 april 2017 14:30 Deventer
Pickwick Players 1 Spakenburg 1
68 - 14
29 april 2017 15:00 Den Haag
Haagsche 2 Spakenburg 1
88 - 19

Alle wedstrijden

Wedstrijd Uitslag
10 september 2016 14:30 Spakenburg
Spakenburg 1 Ascrum 2
26 - 38
11 september 2016 14:30 Naarden
t Gooi 2 Pickwick Players 1
22 - 5
11 september 2016 14:30 Amstelveen
Amstelveense 2 Pink Panthers 1
38 - 5
11 september 2016 14:30 Haarlem
Haarlem 1 Haagsche 2
26 - 25
11 september 2016 14:30 Alkmaar
Alkmaarse 1 Zwolle 1
45 - 5
17 september 2016 15:00 Zwolle
Zwolle 1 Spakenburg 1
41 - 0
18 september 2016 14:30 Amsterdam
Ascrum 2 Haarlem 1
14 - 31
18 september 2016 14:30 Driebergen
Pink Panthers 1 Alkmaarse 1
24 - 39
18 september 2016 14:30 Den Haag
Haagsche 2 t Gooi 2
24 - 7
18 september 2016 14:30 Arnhem
the Pigs 1 Amstelveense 2
12 - 24
24 september 2016 14:30 Haarlem
Haarlem 1 Spakenburg 1
90 - 0
25 september 2016 14:30 Alkmaar
Alkmaarse 1 the Pigs 1
73 - 0
25 september 2016 14:30 Naarden
t Gooi 2 Ascrum 2
17 - 13
25 september 2016 14:30 Amstelveen
Amstelveense 2 Pickwick Players 1
53 - 10
25 september 2016 14:30 Zwolle
Zwolle 1 Pink Panthers 1
37 - 7
8 oktober 2016 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 t Gooi 2
12 - 27
9 oktober 2016 14:30 Zwolle
Zwolle 1 Haarlem 1
18 - 45
9 oktober 2016 14:30 Arnhem
the Pigs 1 Pink Panthers 1
22 - 24
9 oktober 2016 14:30 Deventer
Pickwick Players 1 Alkmaarse 1
15 - 25
9 oktober 2016 14:30 Den Haag
Haagsche 2 Amstelveense 2
22 - 15
16 oktober 2016 14:30 Alkmaar
Alkmaarse 1 Haagsche 2
38 - 13
16 oktober 2016 14:30 Naarden
t Gooi 2 Haarlem 1
10 - 34
16 oktober 2016 14:30 Amstelveen
Amstelveense 2 Ascrum 2
22 - 27
16 oktober 2016 14:30 Arnhem
the Pigs 1 Zwolle 1
5 - 12
16 oktober 2016 14:30 Deventer
Pickwick Players 1 Pink Panthers 1
39 - 22
22 oktober 2016 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 Amstelveense 2
12 - 24
23 oktober 2016 14:30 Zwolle
Zwolle 1 t Gooi 2
15 - 10
23 oktober 2016 14:30 Den Haag
Haagsche 2 Pink Panthers 1
33 - 10
23 oktober 2016 14:30 Deventer
Pickwick Players 1 the Pigs 1
48 - 5
23 oktober 2016 14:30 Amsterdam
Ascrum 2 Alkmaarse 1
15 - 14
5 november 2016 14:30 Alkmaar
Alkmaarse 1 Spakenburg 1
23 - 7
6 november 2016 14:30 Driebergen
Pink Panthers 1 Ascrum 2
12 - 12
6 november 2016 14:30 Arnhem
the Pigs 1 Haagsche 2
7 - 43
6 november 2016 14:30 Deventer
Pickwick Players 1 Zwolle 1
17 - 10
6 november 2016 14:30 Amstelveen
Amstelveense 2 Haarlem 1
21 - 10
11 november 2016 19:00 Driebergen
Pink Panthers 1 Spakenburg 1
39 - 17
13 november 2016 14:30 Naarden
t Gooi 2 Amstelveense 2
0 - 17
13 november 2016 14:30 Den Haag
Haagsche 2 Pickwick Players 1
27 - 5
13 november 2016 14:30 Haarlem
Haarlem 1 Alkmaarse 1
28 - 17
13 november 2016 15:00 Amsterdam
Ascrum 2 the Pigs 1
60 - 10
20 november 2016 14:30 Deventer
Pickwick Players 1 Ascrum 2
5 - 18
20 november 2016 14:30 Naarden
t Gooi 2 Alkmaarse 1
29 - 5
20 november 2016 14:30 Den Haag
Haagsche 2 Zwolle 1
48 - 0
20 november 2016 14:30 Driebergen
Pink Panthers 1 Haarlem 1
17 - 12
3 december 2016 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 Pickwick Players 1
14 - 5
4 december 2016 14:30 Haarlem
Haarlem 1 the Pigs 1
45 - 7
4 december 2016 14:30 Amstelveen
Amstelveense 2 Zwolle 1
46 - 19
4 december 2016 14:30 Amsterdam
Ascrum 2 Haagsche 2
43 - 10
4 december 2016 14:30 Driebergen
Pink Panthers 1 t Gooi 2
22 - 5
10 december 2016 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 Haagsche 2
19 - 22
11 december 2016 13:00 Arnhem
the Pigs 1 t Gooi 2
19 - 5
11 december 2016 14:30 Deventer
Pickwick Players 1 Haarlem 1
0 - 39
11 december 2016 14:30 Zwolle
Zwolle 1 Ascrum 2
21 - 19
11 december 2016 14:30 Alkmaar
Alkmaarse 1 Amstelveense 2
30 - 15
18 december 2016 14:30 Driebergen
Pink Panthers 1 Amstelveense 2
16 - 17
18 december 2016 14:30 Deventer
Pickwick Players 1 t Gooi 2
38 - 0
18 december 2016 14:30 Zwolle
Zwolle 1 Alkmaarse 1
19 - 23
18 december 2016 14:30 Den Haag
Haagsche 2 Haarlem 1
30 - 21
29 januari 2017 14:30 Amsterdam
Ascrum 2 t Gooi 2
62 - 3
4 februari 2017 14:30 Naarden
t Gooi 2 Spakenburg 1
25 - 18
5 februari 2017 14:30 Driebergen
Pink Panthers 1 the Pigs 1
45 - 10
5 februari 2017 14:30 Haarlem
Haarlem 1 Zwolle 1
88 - 3
5 februari 2017 14:30 Alkmaar
Alkmaarse 1 Pickwick Players 1
47 - 12
5 februari 2017 14:30 Amstelveen
Amstelveense 2 Haagsche 2
33 - 13
12 februari 2017 14:30 Den Haag
Haagsche 2 Alkmaarse 1
41 - 8
18 februari 2017 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 Zwolle 1
25 - 46
19 februari 2017 14:30 Alkmaar
Alkmaarse 1 Pink Panthers 1
31 - 15
19 februari 2017 14:30 Haarlem
Haarlem 1 Ascrum 2
8 - 31
19 februari 2017 14:30 Naarden
t Gooi 2 Haagsche 2
31 - 10
19 februari 2017 14:30 Amstelveen
Amstelveense 2 the Pigs 1
41 - 6
25 februari 2017 15:00 Amsterdam
Ascrum 2 Spakenburg 1
103 - 0
5 maart 2017 14:30 Deventer
Pickwick Players 1 Amstelveense 2
10 - 7
5 maart 2017 14:30 Arnhem
the Pigs 1 Alkmaarse 1
7 - 80
5 maart 2017 14:30 Driebergen
Pink Panthers 1 Zwolle 1
17 - 18
5 maart 2017 14:30 Haarlem
Haarlem 1 t Gooi 2
50 - 7
10 maart 2017 20:00 Amstelveen
Amstelveense 2 Spakenburg 1
87 - 10
12 maart 2017 14:30 Naarden
t Gooi 2 Zwolle 1
61 - 22
12 maart 2017 14:30 Driebergen
Pink Panthers 1 Haagsche 2
48 - 3
12 maart 2017 14:30 Arnhem
the Pigs 1 Pickwick Players 1
8 - 57
12 maart 2017 14:30 Alkmaar
Alkmaarse 1 Ascrum 2
18 - 21
18 maart 2017 12:00 Spakenburg
Spakenburg 1 Alkmaarse 1
14 - 25
19 maart 2017 14:30 Zwolle
Zwolle 1 Pickwick Players 1
17 - 7
19 maart 2017 14:30 Den Haag
Haagsche 2 the Pigs 1
54 - 10
19 maart 2017 14:30 Haarlem
Haarlem 1 Amstelveense 2
10 - 10
19 maart 2017 14:30 Amsterdam
Ascrum 2 Pink Panthers 1
40 - 0
25 maart 2017 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 Pink Panthers 1
5 - 48
26 maart 2017 14:30 Deventer
Pickwick Players 1 Haagsche 2
30 - 0
26 maart 2017 14:30 Amstelveen
Amstelveense 2 t Gooi 2
30 - 0
26 maart 2017 14:30 Arnhem
the Pigs 1 Ascrum 2
0 - 120
26 maart 2017 14:30 Alkmaar
Alkmaarse 1 Haarlem 1
17 - 62
1 april 2017 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 the Pigs 1
20 - 26
2 april 2017 14:30 Haarlem
Haarlem 1 Pink Panthers 1
67 - 19
2 april 2017 14:30 Zwolle
Zwolle 1 Haagsche 2
10 - 5
2 april 2017 14:30 Alkmaar
Alkmaarse 1 t Gooi 2
22 - 34
2 april 2017 14:30 Amsterdam
Ascrum 2 Pickwick Players 1
48 - 10
8 april 2017 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 Haarlem 1
0 - 58
9 april 2017 14:30 Driebergen
Pink Panthers 1 Pickwick Players 1
32 - 12
9 april 2017 14:30 Amsterdam
Ascrum 2 Amstelveense 2
25 - 3
15 april 2017 14:30 Arnhem
the Pigs 1 Spakenburg 1
33 - 19
22 april 2017 14:30 Deventer
Pickwick Players 1 Spakenburg 1
68 - 14
23 april 2017 14:30 Arnhem
the Pigs 1 Haarlem 1
7 - 75
23 april 2017 14:30 Naarden
t Gooi 2 Pink Panthers 1
25 - 12
23 april 2017 14:30 Den Haag
Haagsche 2 Ascrum 2
14 - 36
23 april 2017 14:30 Zwolle
Zwolle 1 Amstelveense 2
37 - 5
29 april 2017 15:00 Den Haag
Haagsche 2 Spakenburg 1
88 - 19
30 april 2017 14:30 Haarlem
Haarlem 1 Pickwick Players 1
30 - 0
30 april 2017 14:30 Amsterdam
Ascrum 2 Zwolle 1
102 - 7
30 april 2017 14:30 Amstelveen
Amstelveense 2 Alkmaarse 1
30 - 0
30 april 2017 14:30 Naarden
t Gooi 2 the Pigs 1
64 - 7
7 mei 2017 14:30 Zwolle
Zwolle 1 the Pigs 1
34 - 17