2e klasse Noord
Competitie 2015-2016

04-10-2015 RC Big Bulls -5 punten (claim volgens VWW-art. 17.1)
15-02-2016 RC West Friesland uit competitie
14-02-2016 RC Dwingeloo min 5 punten (claim volgens VWW-art. 17.1)
25-3-2016 ARC 2 min 5 punten (claim volgens VWW-art. 17.1)

Stand

Pos   Team G W T L UitslagSaldo Ptn
1 Groningen 1 20 20 0 0 834:126+708 94
2 Haarlem 1 20 17 0 3 981:188+793 85
3 Pickwick Players 1 20 14 0 6 556:294+262 66
4 Alkmaarse 1 20 11 0 9 607:416+191 56
5 ARC 2 20 11 0 9 611:363+248 54
6 Ascrum 2 20 11 0 9 532:523+9 49
7 Diok 2 20 7 0 13 532:588-56 39
8 Dwingeloo 1 20 7 0 13 490:873-383 36
9 Spakenburg 1 20 6 0 14 334:733-399 31
10 Pink Panthers 1 20 4 0 16 260:645-385 21
11 Big Bulls 1 20 2 0 18 197:1185-988 9

Eigen wedstrijden

Wedstrijd Uitslag
12 september 2015 14:30 Groningen
Groningen 1 Spakenburg 1
78 - 0
19 september 2015 14:30 Dwingeloo
Dwingeloo 1 Spakenburg 1
45 - 8
26 september 2015 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 Diok 2
36 - 15
3 oktober 2015 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 Ascrum 2
23 - 30
10 oktober 2015 15:00 Alkmaar
Alkmaarse 1 Spakenburg 1
46 - 12
17 oktober 2015 14:30 Almelo
Big Bulls 1 Spakenburg 1
14 - 40
31 oktober 2015 14:30 Deventer
Pickwick Players 1 Spakenburg 1
24 - 7
6 november 2015 20:30 Amstelveen
ARC 2 Spakenburg 1
75 - 3
14 november 2015 14:30 Haarlem
Haarlem 1 Spakenburg 1
74 - 8
21 november 2015 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 Pink Panthers 1
17 - 3
28 november 2015 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 Groningen 1
0 - 41
5 december 2015 14:00 Spakenburg
Spakenburg 1 Dwingeloo 1
31 - 36
12 december 2015 13:00 Leiden
Diok 2 Spakenburg 1
43 - 22
16 januari 2016 14:30 Amsterdam
Ascrum 2 Spakenburg 1
47 - 27
23 januari 2016 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 Alkmaarse 1
18 - 17
30 januari 2016 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 Big Bulls 1
26 - 22
20 februari 2016 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 Pickwick Players 1
0 - 31
27 februari 2016 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 ARC 2
24 - 28
5 maart 2016 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 Haarlem 1
5 - 49
12 maart 2016 15:00 Driebergen
Pink Panthers 1 Spakenburg 1
15 - 27

Alle wedstrijden

Wedstrijd Uitslag
12 september 2015 14:30 Groningen
Groningen 1 Spakenburg 1
78 - 0
13 september 2015 13:30 Amsterdam
Ascrum 2 Pink Panthers 1
58 - 10
13 september 2015 14:30 Amstelveen
ARC 2 Alkmaarse 1
42 - 13
13 september 2015 14:30 Dwingeloo
Dwingeloo 1 Big Bulls 1
91 - 15
13 september 2015 15:00 Haarlem
Haarlem 1 Pickwick Players 1
59 - 17
19 september 2015 14:30 Dwingeloo
Dwingeloo 1 Spakenburg 1
45 - 8
20 september 2015 13:30 Amsterdam
Ascrum 2 Pickwick Players 1
13 - 10
20 september 2015 14:30 Leiden
Diok 2 ARC 2
12 - 22
20 september 2015 14:30 Haarlem
Haarlem 1 Pink Panthers 1
57 - 0
20 september 2015 14:30 Groningen
Groningen 1 Big Bulls 1
113 - 0
26 september 2015 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 Diok 2
36 - 15
27 september 2015 14:30 Amstelveen
ARC 2 Ascrum 2
29 - 20
27 september 2015 14:30 Driebergen
Pink Panthers 1 Groningen 1
7 - 10
27 september 2015 14:30 Almelo
Big Bulls 1 Alkmaarse 1
12 - 50
27 september 2015 14:30 Deventer
Pickwick Players 1 Dwingeloo 1
57 - 22
3 oktober 2015 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 Ascrum 2
23 - 30
4 oktober 2015 14:30 Amstelveen
ARC 2 Dwingeloo 1
112 - 14
4 oktober 2015 14:30 Driebergen
Pink Panthers 1 Alkmaarse 1
7 - 43
4 oktober 2015 14:30 Almelo
Big Bulls 1 Haarlem 1
0 - 30
4 oktober 2015 14:30 Deventer
Pickwick Players 1 Diok 2
29 - 36
10 oktober 2015 15:00 Alkmaar
Alkmaarse 1 Spakenburg 1
46 - 12
11 oktober 2015 14:30 Deventer
Pickwick Players 1 Groningen 1
0 - 8
11 oktober 2015 14:30 Leiden
Diok 2 Big Bulls 1
121 - 19
11 oktober 2015 14:30 Haarlem
Haarlem 1 ARC 2
26 - 18
11 oktober 2015 14:30 Dwingeloo
Dwingeloo 1 Pink Panthers 1
22 - 33
17 oktober 2015 14:30 Almelo
Big Bulls 1 Spakenburg 1
14 - 40
18 oktober 2015 13:30 Amsterdam
Ascrum 2 Haarlem 1
8 - 64
18 oktober 2015 14:30 Dwingeloo
Dwingeloo 1 Groningen 1
0 - 50
18 oktober 2015 14:30 Deventer
Pickwick Players 1 Pink Panthers 1
50 - 0
18 oktober 2015 14:30 Alkmaar
Alkmaarse 1 Diok 2
38 - 5
25 oktober 2015 14:30 Driebergen
Pink Panthers 1 Big Bulls 1
74 - 12
25 oktober 2015 14:30 Leiden
Diok 2 Ascrum 2
33 - 9
25 oktober 2015 14:30 Haarlem
Haarlem 1 Dwingeloo 1
143 - 0
25 oktober 2015 14:30 Groningen
Groningen 1 Alkmaarse 1
34 - 14
25 oktober 2015 14:30 Amstelveen
ARC 2 Pickwick Players 1
20 - 23
31 oktober 2015 13:00 Leiden
Diok 2 Pink Panthers 1
45 - 12
31 oktober 2015 14:30 Deventer
Pickwick Players 1 Spakenburg 1
24 - 7
1 november 2015 14:30 Amstelveen
ARC 2 Groningen 1
12 - 18
1 november 2015 14:30 Dwingeloo
Dwingeloo 1 Ascrum 2
19 - 10
1 november 2015 14:30 Alkmaar
Alkmaarse 1 Haarlem 1
13 - 20
6 november 2015 20:30 Amstelveen
ARC 2 Spakenburg 1
75 - 3
8 november 2015 14:30 Amsterdam
Ascrum 2 Big Bulls 1
116 - 7
8 november 2015 14:30 Leiden
Diok 2 Dwingeloo 1
55 - 7
8 november 2015 14:30 Groningen
Groningen 1 Haarlem 1
20 - 7
14 november 2015 14:30 Haarlem
Haarlem 1 Spakenburg 1
74 - 8
15 november 2015 14:30 Almelo
Big Bulls 1 Pickwick Players 1
7 - 19
15 november 2015 14:30 Amsterdam
Ascrum 2 Alkmaarse 1
22 - 19
15 november 2015 14:30 Amstelveen
ARC 2 Pink Panthers 1
29 - 5
15 november 2015 14:30 Leiden
Diok 2 Groningen 1
12 - 25
21 november 2015 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 Pink Panthers 1
17 - 3
22 november 2015 14:30 Alkmaar
Alkmaarse 1 Dwingeloo 1
60 - 12
22 november 2015 14:30 Groningen
Groningen 1 Ascrum 2
38 - 10
22 november 2015 14:30 Amstelveen
ARC 2 Big Bulls 1
55 - 5
28 november 2015 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 Groningen 1
0 - 41
29 november 2015 14:30 Alkmaar
Alkmaarse 1 ARC 2
26 - 15
29 november 2015 14:30 Deventer
Pickwick Players 1 Haarlem 1
9 - 5
29 november 2015 14:30 Driebergen
Pink Panthers 1 Ascrum 2
7 - 20
29 november 2015 14:30 Almelo
Big Bulls 1 Dwingeloo 1
5 - 43
5 december 2015 14:00 Spakenburg
Spakenburg 1 Dwingeloo 1
31 - 36
6 december 2015 14:30 Amstelveen
ARC 2 Diok 2
19 - 31
6 december 2015 14:30 Driebergen
Pink Panthers 1 Haarlem 1
5 - 53
6 december 2015 14:30 Deventer
Pickwick Players 1 Ascrum 2
29 - 13
6 december 2015 14:30 Almelo
Big Bulls 1 Groningen 1
0 - 54
12 december 2015 13:00 Leiden
Diok 2 Spakenburg 1
43 - 22
13 december 2015 14:30 Amsterdam
Ascrum 2 ARC 2
24 - 8
13 december 2015 14:30 Groningen
Groningen 1 Pink Panthers 1
45 - 7
13 december 2015 14:30 Alkmaar
Alkmaarse 1 Big Bulls 1
49 - 14
13 december 2015 14:30 Dwingeloo
Dwingeloo 1 Pickwick Players 1
20 - 0
10 januari 2016 14:30 Deventer
Pickwick Players 1 Alkmaarse 1
19 - 7
16 januari 2016 14:30 Amsterdam
Ascrum 2 Spakenburg 1
47 - 27
17 januari 2016 14:30 Leiden
Diok 2 Pickwick Players 1
27 - 28
23 januari 2016 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 Alkmaarse 1
18 - 17
24 januari 2016 14:30 Almelo
Big Bulls 1 Diok 2
26 - 12
24 januari 2016 14:30 Driebergen
Pink Panthers 1 Dwingeloo 1
29 - 27
30 januari 2016 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 Big Bulls 1
26 - 22
31 januari 2016 14:30 Groningen
Groningen 1 Dwingeloo 1
65 - 17
31 januari 2016 14:30 Driebergen
Pink Panthers 1 Pickwick Players 1
0 - 57
31 januari 2016 14:30 Leiden
Diok 2 Alkmaarse 1
17 - 32
31 januari 2016 14:30 Haarlem
Haarlem 1 Ascrum 2
51 - 0
7 februari 2016 14:30 Haarlem
Haarlem 1 Diok 2
65 - 10
14 februari 2016 14:30 Almelo
Big Bulls 1 Pink Panthers 1
7 - 5
14 februari 2016 14:30 Amsterdam
Ascrum 2 Diok 2
15 - 10
14 februari 2016 14:30 Dwingeloo
Dwingeloo 1 Haarlem 1
0 - 30
14 februari 2016 14:30 Alkmaar
Alkmaarse 1 Groningen 1
14 - 27
20 februari 2016 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 Pickwick Players 1
0 - 31
21 februari 2016 14:30 Groningen
Groningen 1 ARC 2
31 - 0
21 februari 2016 14:30 Amsterdam
Ascrum 2 Dwingeloo 1
61 - 23
21 februari 2016 14:30 Driebergen
Pink Panthers 1 Diok 2
22 - 15
21 februari 2016 14:30 Haarlem
Haarlem 1 Alkmaarse 1
37 - 7
27 februari 2016 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 ARC 2
24 - 28
28 februari 2016 14:30 Almelo
Big Bulls 1 Ascrum 2
15 - 39
28 februari 2016 14:30 Dwingeloo
Dwingeloo 1 Diok 2
30 - 0
28 februari 2016 14:30 Haarlem
Haarlem 1 Groningen 1
7 - 12
28 februari 2016 14:30 Alkmaar
Alkmaarse 1 Pickwick Players 1
21 - 36
5 maart 2016 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 Haarlem 1
5 - 49
6 maart 2016 14:30 Deventer
Pickwick Players 1 Big Bulls 1
81 - 0
6 maart 2016 14:30 Alkmaar
Alkmaarse 1 Ascrum 2
32 - 10
6 maart 2016 14:30 Driebergen
Pink Panthers 1 ARC 2
5 - 15
6 maart 2016 14:30 Groningen
Groningen 1 Diok 2
67 - 5
12 maart 2016 15:00 Driebergen
Pink Panthers 1 Spakenburg 1
15 - 27
13 maart 2016 14:30 Dwingeloo
Dwingeloo 1 Alkmaarse 1
43 - 70
13 maart 2016 14:30 Leiden
Diok 2 Haarlem 1
28 - 65
13 maart 2016 14:30 Almelo
Big Bulls 1 ARC 2
5 - 57
13 maart 2016 15:00 Amsterdam
Ascrum 2 Groningen 1
7 - 69
20 maart 2016 14:30 Dwingeloo
Dwingeloo 1 ARC 2
19 - 39
20 maart 2016 14:30 Alkmaar
Alkmaarse 1 Pink Panthers 1
36 - 14
20 maart 2016 14:30 Haarlem
Haarlem 1 Big Bulls 1
110 - 12
25 maart 2016 20:30 Deventer
Pickwick Players 1 ARC 2
30 - 0
3 april 2016 14:30 Groningen
Groningen 1 Pickwick Players 1
29 - 7
3 april 2016 14:30 Amstelveen
ARC 2 Haarlem 1
16 - 29