Datum:

Categorie:

Reacties:

▼ Vorige wedstrijd

▼ Volgende wedstrijd

3e klasse Noord-West Fase 2 | 2018-2019

De wedstrijddata voor de 2e fase van de 3e klasse Noord-West zijn bekend en terug te vinden op onze site. Pak je agenda en noteer ze zodat je geen wedstrijd hoeft te missen.

EIGEN WEDSTRIJDEN

Wedstrijd Uitslag
9 februari 2019 13:00 Amsterdam
AAC 2 Spakenburg
27 - 31
16 februari 2019 14:30 Spakenburg
Spakenburg Diok 3 (Verslag)
17 - 34
23 februari 2019 14:30 Den Helder
Den Helder Spakenburg (Verslag)
73 - 42
9 maart 2019 15:00 Haarlem
Haarlem 2 Spakenburg (Verslag)
34 - 5
16 maart 2019 13:00 Spakenburg
Spakenburg Den Helder (Verslag)
53 - 15
6 april 2019 14:30 Zaandam
Zaandijk Spakenburg
53 - 24
13 april 2019 15:00 Spakenburg
Spakenburg AAC 2 (Verslag)
7 - 22
18 april 2019 20:30 Leiden
Diok 3 Spakenburg
81 - 0
20 april 2019 15:00 Spakenburg
Spakenburg Zaandijk
7 - 46
11 mei 2019 14:00 Spakenburg
Spakenburg Haarlem 2 (Verslag)
15 - 19

ALLE WEDSTRIJDEN

Wedstrijd Uitslag
13 januari 2019 13:00 Haarlem
Haarlem 2 AAC 2
40 - 18
13 januari 2019 14:30 Leiden
Diok 3 Zaandijk
41 - 45
20 januari 2019 13:30 Amsterdam
AAC 2 Den Helder
36 - 36
27 januari 2019 12:30 Leiden
Diok 3 AAC 2
41 - 9
27 januari 2019 14:30 Den Helder
Den Helder Haarlem 2
29 - 20
9 februari 2019 13:00 Amsterdam
AAC 2 Spakenburg
27 - 31
10 februari 2019 14:30 Den Helder
Den Helder Zaandijk
0 - 29
16 februari 2019 14:30 Spakenburg
Spakenburg Diok 3 (Verslag)
17 - 34
23 februari 2019 14:30 Den Helder
Den Helder Spakenburg (Verslag)
73 - 42
24 februari 2019 14:30 Zaandam
Zaandijk Haarlem 2
38 - 12
9 maart 2019 15:00 Haarlem
Haarlem 2 Spakenburg (Verslag)
34 - 5
10 maart 2019 14:30 Zaandam
Zaandijk AAC 2
29 - 0
16 maart 2019 13:00 Spakenburg
Spakenburg Den Helder (Verslag)
53 - 15
17 maart 2019 14:30 Amsterdam
AAC 2 Haarlem 2
21 - 29
24 maart 2019 14:30 Haarlem
Haarlem 2 Zaandijk
38 - 17
24 maart 2019 14:30 Den Helder
Den Helder AAC 2
30 - 0
31 maart 2019 13:00 Haarlem
Haarlem 2 Diok 3
10 - 13
6 april 2019 14:30 Zaandam
Zaandijk Spakenburg
53 - 24
7 april 2019 13:00 Haarlem
Haarlem 2 Den Helder
94 - 10
7 april 2019 13:30 Amsterdam
AAC 2 Diok 3
31 - 17
13 april 2019 15:00 Spakenburg
Spakenburg AAC 2 (Verslag)
7 - 22
14 april 2019 13:00 Leiden
Diok 3 Haarlem 2
78 - 5
14 april 2019 14:30 Zaandam
Zaandijk Den Helder
64 - 12
18 april 2019 20:30 Leiden
Diok 3 Spakenburg
81 - 0
20 april 2019 15:00 Spakenburg
Spakenburg Zaandijk
7 - 46
28 april 2019 14:30 Leiden
Diok 3 Den Helder
77 - 0
5 mei 2019 14:30 Zaandam
Zaandijk Diok 3
23 - 29
11 mei 2019 14:00 Spakenburg
Spakenburg Haarlem 2 (Verslag)
15 - 19
12 mei 2019 14:30 Amsterdam
AAC 2 Zaandijk
29 - 60
12 mei 2019 14:30 Den Helder
Den Helder Diok 3
7 - 78