Tussenstanden RCS Six Nations POEL

Tussenstanden RCS Six Nations POEL

 

Stand

Pos   Team G W T L DoelpuntenSaldo Ptn
0 AAC Rugby 3 0 0 0 0 0:00 0:0
0 Hilversum 2 0 0 0 0 0:00 0:0
0 Spakenburg 2 1 0 1 2:20 6:4
0 Gouda 1 1 0 0 2:20 4:0
0 Zwolle 1 1 0 0 1 2:20 0:4
0 Essington RFC 0 0 0 0 0:00 0:0
0 Spakenburg 1 0 0 0 0 0:00 0:0
0 Bala RFC 0 0 0 0 0:00 0:0
0 Ledbury RFC 0 0 0 0 0:00 0:0
0 RCS 1 0 0 0 0 0:00 0:0
0 Social Team 0 0 0 0 0:00 0:0
1 Hilversum 2 20 18 0 2 4:40 100:8
1 Spakenburg 18 17 0 1 6:60 81:4
1 the Pink Panthers 1 10 9 0 1 1:10 46:4
1 Utrecht III 18 17 0 1 1:10 85:4
1 Rush 18 17 0 1 1:10 83:4
1 Spakenburg 1 18 17 0 1 2:20 84:4
1 Castricumse 2 16 13 0 3 2:20 60:12
1 AAC 1 18 17 0 1 2:20 82:4
1 Eemland 2 1 0 1 0 3:30 3:2
1 Spakenburg 1 1 0 1 0 3:30 3:2
1 Frankfurt 1 0 1 0 3:30 3:2
1 Hilversum 1 1 0 1 0 3:30 3:2
1 Spakenburg 1 1 0 1 0 3:30 3:2
1 t'Gooi 3 1 0 1 0 3:30 3:2
1 Spakenburg 1 3 0 3 0 3:30 9:6
1 Spakenburg 1 1 1 0 0 3:30 5:0
1 Spakenburg 1 1 0 1 0 3:30 3:2
1 Gouda 1 1 0 1 0 3:30 3:2
1 Ascrum 1 1 0 1 0 3:30 3:2
1 t'Gooi 1 1 0 1 0 3:30 3:2
1 Spakenburg 1 1 1 0 0 3:30 4:0
1 Sparta 1 1 1 0 0 3:30 5:0
1 Spakenburg 1 3 2 0 1 3:30 10:4
1 Diok 2 1 1 0 0 3:30 5:0
1 Frankrijk 5 5 0 0 3:30 10:0
1 Engeland 5 4 0 1 3:30 8:2
1 Wales 5 5 0 0 3:30 10:0
1 Wales 5 4 0 1 3:30 8:2
1 Engeland 5 4 0 1 3:30 8:2
1 Ierland 5 4 0 1 3:30 8:2
1 Engeland 5 4 0 1 3:30 8:2
1 Team Brandweer/Polynorm 0 0 0 0 0:00 5:0
1 Delft 1 16 16 0 0 3:30 76:0
1 Dordtsche 1 12 9 0 3 3:30 40:12
1 Spakenburg Social Team 1 1 0 0 4:40 4:0
1 Ierland 7 5 0 2 4:40 8:4
1 Engeland 5 4 0 1 4:40 8:2
1 Oranje Leeuwen 0 0 0 0 0:00 7:0
1 Kleijbeukers 4 3 1 0 9:4+5 11:1
1 Spakenburg 1 2 1 0 0 5:50 5:0
1 Groningen 1 20 20 0 0 5:50 94:0
1 Australië 7 6 0 1 6:60 26:4
1 Zuid Afrika 7 5 0 2 6:60 25:8
1 Nieuw Zeeland 7 7 0 0 6:60 33:0
1 Ierland 5 4 0 1 6:60 18:4
1 Engeland 5 5 0 0 6:60 10:0
1 Team Darkside 4 2 1 1 6:60 5:5
1 Ascrum 2 20 16 1 3 0:00 79:14
1 Engeland 5 4 0 1 0:00 19:2
1 De Matadors 0 0 0 0 0:00 7:0
1 Maraboes 1 18 5 0 0 0:00 24:0
2 AAC Rugby 3 20 17 0 3 4:40 94:12
2 Utrecht II 18 15 0 3 6:60 73:12
2 Ascrum 1 10 9 0 1 1:10 45:4
2 The Wild Rovers 18 15 1 2 1:10 77:10
2 The Bulldogs 17 14 0 3 1:10 66:12
2 Haarlem 1 18 15 1 2 2:20 78:10
2 Bulldogs 1 16 13 0 3 2:20 60:12
2 Hilversum 2 18 14 0 4 2:20 74:16
2 Eemland 2 1 0 1 0 3:30 3:2
2 The Ducks 1 1 0 1 0 3:30 3:2
2 Ascrum - Jonghe Honden 1 0 1 0 3:30 3:2
2 Eemland 2 0 0 0 0 3:30 0:0
2 The Ducks 1 0 0 0 0 3:30 0:0
2 Ascrum - Jonghe Honden 0 0 0 0 3:30 0:0
2 Scrumboks 1 1 0 0 1 3:30 0:4
2 Spakenburg 1 1 0 0 1 3:30 0:4
2 Sparta 1 1 0 0 1 3:30 1:4
2 Spakenburg 1 1 0 0 1 3:30 1:4
2 Bekaro 1 1 1 0 0 3:30 4:0
2 Ierland 5 3 0 2 3:30 6:4
2 Frankrijk 5 3 0 2 3:30 7:4
2 Engeland 5 4 0 1 3:30 8:2
2 De Matadors 0 0 0 0 0:00 4:0
2 Haagsche 3 15 9 0 6 3:30 42:24
2 Haagsche 3 12 7 1 4 3:30 38:18
2 Eemland III 1 0 0 1 4:40 1:4
2 Appels 0 0 0 0 0:00 6:0
2 Oranje Leeuwen 4 3 0 1 11:4+7 9:3
2 Bala RFC 0 0 0 0 5:50 0:0
2 Haarlem 1 20 17 0 3 5:50 85:12
2 Wales 5 3 0 2 6:60 14:8
2 Schotland 5 3 0 2 6:60 16:8
2 Argentinië 7 4 0 3 6:60 20:12
2 Frankrijk 5 3 0 2 6:60 14:8
2 Wales 5 3 1 1 6:60 7:3
2 De Matadors 4 4 0 0 6:60 4:0
2 Haarlem 1 20 15 1 4 0:00 78:18
2 Ierland 5 3 0 2 0:00 14:4
2 Darkside 0 0 0 0 0:00 6:0
2 Eindhoven 1 18 4 0 1 0:00 20:4
3 AAC Rugby 2 20 13 0 7 4:40 80:28
3 Den Helder 18 13 0 5 7:70 64:20
3 Alkmaarse 1 9 7 1 1 1:10 39:6
3 Wageningen 1 18 11 1 6 1:10 58:26
3 Hilversum 2 18 10 0 8 1:10 51:32
3 Den Helder 17 10 0 7 1:10 50:28
3 Eemland 2 18 10 0 8 2:20 51:32
3 Pickwick Players 1 16 11 1 4 2:20 57:18
3 Groningen 1 18 14 0 4 2:20 70:16
3 Zwolle 1 0 0 0 0 3:30 0:0
3 Haagsche 3 1 0 0 1 3:30 0:4
3 Feanster 1 1 0 0 1 3:30 0:4
3 Engeland 5 2 1 2 3:30 5:5
3 Ierland 5 3 0 2 3:30 6:4
3 Frankrijk 5 2 1 2 3:30 5:5
3 Italie 5 2 0 3 3:30 4:6
3 Wales 5 3 0 2 3:30 6:4
3 Frankrijk 5 3 0 2 3:30 6:4
3 Sonnemannen 0 0 0 0 0:00 3:0
3 Scrumboks 1 16 8 0 8 3:30 39:32
3 Gouda 1 12 4 3 5 3:30 26:26
3 Wales 5 4 0 1 4:40 8:2
3 Hartog Beton 0 0 0 0 0:00 5:0
3 Matadors 4 2 0 2 5:9-4 6:6
3 Eemland III 0 0 0 0 5:50 0:0
3 Pickwick Players 1 20 14 0 6 5:50 69:24
3 Engeland 4 2 0 2 6:60 11:8
3 Japan 4 3 0 1 6:60 12:4
3 Georgië 4 2 0 2 6:60 8:8
3 Italie 4 2 0 2 6:60 10:8
3 Ierland 5 2 1 2 6:60 5:5
3 Team Heinen en Hopman 4 1 1 2 6:60 3:8
3 Amstelveense 2 20 13 1 6 0:00 67:26
3 Frankrijk 5 3 0 2 0:00 14:4
3 Team Kaptein 0 0 0 0 0:00 5:0
3 Spakenburg 1 18 3 0 1 0:00 15:4
4 Eemland 2 20 13 0 7 4:40 73:28
4 tGooi III 18 8 0 10 6:60 42:40
4 Groningen 1 9 6 0 3 1:10 30:12
4 USRS III 18 10 1 7 1:10 54:30
4 Waterland 2 17 8 0 9 2:20 39:36
4 t'Gooi 3 17 8 0 9 2:20 39:36
4 AAC 1 16 9 1 6 2:20 46:26
4 Pickwick Players 1 18 12 0 6 2:20 62:24
4 Wales 5 2 0 3 3:30 4:6
4 Wales 5 3 0 2 3:30 6:4
4 Ierland 5 2 1 2 3:30 5:5
4 Schotland 5 2 0 3 3:30 4:6
4 Team het Slokkie 0 0 0 0 0:00 2:0
4 The Bassets 2 16 8 0 8 3:30 36:32
4 Spakenburg 1 12 5 1 6 3:30 24:26
4 Frankrijk 5 2 0 3 4:40 4:6
4 Mooie Mannetjes 0 0 0 0 0:00 4:0
4 Baambrugge Boeren Beukers 4 0 2 2 5:8-3 4:8
4 Essington RFC 0 0 0 0 5:50 0:0
4 Alkmaarse 1 20 11 0 9 5:50 58:36
4 Fiji 4 1 0 3 6:60 5:12
4 Samoa 4 1 0 3 6:60 6:12
4 Tonga 4 1 0 3 6:60 6:12
4 Roemenië 4 1 0 3 6:60 4:12
4 Schotland 5 2 0 3 6:60 4:6
4 De mannen uut het Darrup 4 0 0 4 6:60 2:12
4 Alkmaarse 1 20 12 0 8 0:00 55:32
4 Schotland 5 3 0 2 0:00 14:4
4 NSDH 0 0 0 0 0:00 4:0
4 Oisterwijk Oysters 2 18 3 0 2 0:00 15:8
5 Castricumse 3 20 10 0 10 4:40 58:40
5 Castricumse III 18 7 1 10 7:70 38:42
5 Haarlem 1 9 5 0 4 1:10 24:16
5 de Duuvels 18 9 0 9 1:10 46:36
5 Spakenburg 18 9 0 9 1:10 45:36
5 Haarlem 1 16 8 0 8 2:20 39:32
5 Alkmaarse 1 18 6 0 12 2:20 31:48
5 Schotland 5 1 1 3 3:30 3:7
5 Italie 5 1 0 4 3:30 2:8
5 Italie 5 1 0 4 3:30 2:8
5 Ierland 5 1 1 3 3:30 3:6
5 Frankrijk 5 1 1 3 3:30 3:6
5 Schotland 5 1 0 4 3:30 2:8
5 Schotland 5 1 0 4 3:30 2:8
5 Lalliebam 0 0 0 0 0:00 1:0
5 Gouda 1 16 8 0 8 3:30 34:32
5 Nieuwegein 1 12 4 2 6 3:30 22:28
5 Italie 3 0 0 3 4:40 2:6
5 Matadors 0 0 0 0 0:00 3:0
5 Team Papa Miquel 4 0 1 3 5:10-5 2:10
5 Ascrum 2 20 11 0 9 5:50 51:36
5 Uruguay 4 0 0 4 6:60 0:16
5 Amerika 4 0 0 4 6:60 0:16
5 Namibië 4 0 0 4 6:60 1:16
5 Canada 4 0 0 4 6:60 2:16
5 Frankrijk 5 2 0 3 6:60 4:6
5 Gouda's Glorie 4 2 0 2 6:60 1:6
5 Gouda's Glorie 1 0 0 0 6:60 0:0
5 Zwolle 1 20 11 0 9 0:00 52:36
5 Wales 5 2 0 3 0:00 10:6
5 Culinaire Barbaren 0 0 0 0 0:00 3:0
5 Tarantula 1 18 2 0 3 0:00 10:12
6 Utrecht RC 2 20 10 0 10 5:50 58:40
6 The Bulldogs 18 7 1 10 7:70 36:42
6 Castricumse 2 10 4 0 6 1:10 21:24
6 tGooi 4 18 7 1 10 1:10 33:42
6 Nieuwegein 18 7 1 10 1:10 36:42
6 Den Helder 1 17 9 0 8 2:20 38:32
6 Spakenburg 1 16 6 1 9 2:20 33:38
6 Pink Panthers 1 18 6 0 12 2:20 30:48
6 Italie 5 1 0 4 3:30 2:8
6 Schotland 5 0 0 5 3:30 0:10
6 Italie 5 0 0 5 3:30 0:10
6 Dordtsche 1 16 7 0 9 3:30 30:36
6 Utrechtse 2 12 4 1 7 3:30 22:30
6 Schotland 5 0 0 5 4:40 0:10
6 Lallieban 0 0 0 0 0:00 2:0
6 Haarlem 1 1 0 0 0 5:50 0:0
6 ARC 2 20 11 0 9 5:50 51:36
6 Italië 5 0 0 5 6:60 0:10
6 Haagsche 2 20 11 0 9 0:00 50:36
6 Italië 5 0 0 5 0:00 0:10
6 The Pigs 1 18 2 0 3 0:00 10:12
7 RC Spakenburg 20 10 0 10 5:50 57:40
7 Eemland II 18 8 0 10 7:70 34:40
7 Dwingeloo 10 2 1 7 1:10 16:30
7 Spakenburg 2 18 6 0 12 1:10 32:48
7 Ascrum 2 18 7 0 11 1:10 35:44
7 Hilversum 2 18 7 1 10 2:20 38:42
7 Dwingeloo 1 16 5 1 10 2:20 32:42
7 Big Bulls 1 18 5 0 13 2:20 29:52
7 The Hookers 2 16 6 0 10 3:30 30:40
7 The Hookers 2 12 5 0 7 3:30 19:28
7 Baambrugge Boeren Beukers 0 0 0 0 0:00 1:0
7 Ledbury RFC 0 0 0 0 5:50 0:0
7 Diok 2 20 7 0 13 5:50 40:52
7 Pink Panthers 1 20 8 1 11 0:00 44:46
7 Wageningen 1 18 2 0 3 0:00 10:12
8 Nieuwegein 20 6 0 14 4:40 42:56
8 Nieuwegein 18 6 0 12 6:60 33:48
8 Rush 10 3 0 7 1:10 16:28
8 the Pigs 18 6 0 12 1:10 25:48
8 t Gooi 3 18 6 1 11 1:10 32:46
8 Ascrum 2 18 6 0 12 2:20 34:48
8 Zwolle 1 16 3 0 13 2:20 21:52
8 Diok 2 18 6 0 12 2:20 29:48
8 Spakenburg 1 15 6 0 9 3:30 29:36
8 RCS Socialteam 3 0 0 1 5:50 0:4
8 Dwingeloo 1 20 7 0 13 5:50 35:52
8 t Gooi 2 20 10 0 10 0:00 44:40
8 The Vets 1 18 1 0 4 0:00 6:16
9 Waterland 2 20 6 1 13 5:50 41:54
9 Old Bears 18 5 0 13 7:70 29:52
9 Hilversum 2 9 1 0 8 1:10 1:32
9 the Pink Panthers 2 18 6 0 12 1:10 22:48
9 USRS 2 18 5 0 13 1:10 30:52
9 Utrechtse 3 18 6 0 12 2:20 30:48
9 Rush 16 2 0 14 2:20 12:56
9 Haarlem 1 18 6 0 12 2:20 29:48
9 Nieuwegein 1 16 3 0 13 3:30 16:52
9 Spakenburg 1 20 6 0 14 6:60 34:56
9 YNYSYBWL RFC 1 0 0 0 6:60 0:0
9 Pickwick Players 1 20 8 0 12 0:00 33:48
9 The Wild Rovers 1 18 1 0 3 0:00 5:12
10 t Gooi 3 20 5 0 15 5:50 32:60
10 USRS II 18 3 0 15 7:70 10:60
10 Spakenburg 1 8 0 0 8 1:10 0:32
10 Eemland III 18 1 0 17 1:10 4:68
10 Castricumse 3 18 3 0 15 1:10 19:60
10 USRS 2 17 1 0 16 2:20 6:64
10 Spakenburg 1 18 4 0 14 2:20 21:56
10 Pink Panthers 1 20 4 0 16 5:50 21:64
10 the Pigs 1 20 3 0 17 0:00 17:68
10 The Wallaby's 1 18 0 0 3 0:00 -4:12
11 Amstelveense RC 1890 2 20 1 1 18 4:40 14:74
11 Big Bulls 1 20 2 0 18 6:60 6:72
11 Spakenburg 1 20 1 0 19 0:00 9:76

Wedstrijden


Wedstrijd Uitslag
9 september 2006 14:30 Nieuwegein
Nieuwegein 1 Spakenburg 1
12 - 17
10 september 2006 14:30 Den Haag
Haagsche 3 Gouda 1
5 - 22
10 september 2006 14:30 Hoek van Holland
The Hookers 2 Dordtsche 1
27 - 12
16 september 2006 14:30 Spakenburg
Spakenburg 1 The Bassets 2
34 - 17
17 september 2006 14:30 Delft
Delft 1 Nieuwegein 1
40 - 17
17 september 2006 14:30 Gouda
Gouda 1 The Hookers 2
26 - 12
17 september 2006 14:30 Tiel
Scrumboks 1 Haagsche 3
7 - 10
23 september 2006 14:30 Den Haag
Haagsche 3 Spakenburg 1
28 - 5
24 september 2006 14:30 Dordrecht
Dordtsche 1 Delft 1
7 - 40
24 september 2006 14:30 Hoek van Holland
The Hookers 2 Scrumboks 1
36 - 12

1 2 3 133

Meer informatie vindt u op www.rbs6nations.com

Dit bericht heeft 7 reacties

Het is niet mogelijk een reactie te plaatsen.