rcs-competitie-001

2019

Japan

wk-rugby-2019-logo-002

Wedstrijden 2019

DATUM TIJD
UTC+1
POOL       STADION
vr 20 sept 12:45 A Japan  –  Europa 1 Tokyo Stadium
za 21 sept 06:45 D Australië  –  Fiji Sapporo Dome
za 21 sept 09:15 C Frankrijk  –  Argentinië Tokyo Stadium
za 21 sept 11:45 B Nieuw Zeeland  – Zuid Afrika International Stadium Yokohama
zo 22 sept 07:15 B Italië  – Afrika 1 Hanazono Rugby Stadium
zo 22 sept 09:45 A Ierland  – Schotland International Stadium Yokohama
zo 22 sept 12:15 C Engeland  – Tonga Sapporo Dome
ma 23 sept 12:15 D Wales  – Georgië City of Toyota Stadium
di 24 sept 12:15 A Europa 1  –  Play-off winner Kumagaya Rugby Stadium
wo 25 sept 07:15 D Fiji  – Amerika 2 Kamaishi Recovery Memorial Stadium
do 26 sept 09:45 B Italië  –  Repechage winner Fukuoka Hakatanomori Stadium
do 26 sept 12:45 C Engeland  – Amerika 1 Kobe Misaki Stadium
za 28 sept 06:45 C Argentinië  – Tonga Hanazono Rugby Stadium
za 28 sept 09:15 A Japan  – Ierland Shizuoka Stadium Ecopa
za 28 sept 11:45 B Zuid Afrika  – Afrika 1 City of Toyota Stadium
zo 29 sept 07:15 D Georgië  – Amerika 2 Kumagaya Rugby Stadium
zo 29 sept 09:45 D Australië  – Wales Tokyo Stadium
ma 30 sept 12:15 A Schotland  –  Play-off winner Kobe Misaki Stadium
wo 2 okt 09:45 C Frankrijk  – Amerika 1 Fukuoka Hakatanomori Stadium
wo 2 okt 12:15 B Nieuw Zeeland  –  Repechage winner Oita Stadium
do 3 okt 07:15 D Georgië  –  Fiji Hanazono Rugby Stadium
do 3 okt 12:15 A Ierland  –  Europa 1 Kobe Misaki Stadium
vr 4 okt 11:45 B Zuid Afrika  – Italië Shizuoka Stadium Ecopa
za 5 okt 07:15 D Australië  – Amerika 2 Oita Stadium
za 5 okt 10:00 C Engeland  –  Argentinië Tokyo Stadium
za 5 okt 12:30 A Japan  –  Play-off winner City of Toyota Stadium
zo 6 okt 06:45 B Nieuw Zeeland  – Afrika 1 Tokyo Stadium
zo 6 okt 09:45 C Frankrijk  – Tonga Kumamoto Stadium
di 8 okt 12:15 B Zuid Afrika  –  Repechage winner Kobe Misaki Stadium
wo 9 okt 06:45 C Argentinië  – Amerika 1 Kumagaya Rugby Stadium
wo 9 okt 09:15 A Schotland  –  Europa 1 Shizuoka Stadium Ecopa
wo 9 okt 11:45 D Wales  –  Fiji Oita Stadium
vr 11 okt 12:15 D Australië  – Georgië Shizuoka Stadium Ecopa
za 12 okt 06:45 B Nieuw Zeeland  – Italië City of Toyota Stadium
za 12 okt 10:15 C Engeland  –  Frankrijk International Stadium Yokohama
za 12 okt 12:45 A Ierland  –  Play-off winner Fukuoka Hakatanomori Stadium
zo 13 okt 05:15 B Afrika 1  –  Repechage winner Kamaishi Recovery Memorial Stadium
zo 13 okt 07:45 C Amerika 1  – Tonga Hanazono Rugby Stadium
zo 13 okt 10:15 D Wales  – Amerika 2 Kumamoto Stadium
zo 13 okt 12:45 A Japan  – Schotland International Stadium Yokohama
  KNOCK OUT PHASE
za 19 okt 09:15 QF1 W Pool C  –  RU Pool D Oita Stadium
za 19 okt 12:15 QF2 W Pool B  –  RU Pool A Tokyo Stadium
zo 20 okt 09:15 QF3 W Pool D  –  RU Pool C Oita Stadium
zo 20 okt 12:15 QF4 W Pool A  –  RU Pool B Tokyo Stadium
za 26 okt 10:00 SF1 W QF1  –  W QF2 International Stadium Yokohama
zo 27 okt 11:00 SF2 QF3  –  QF4 International Stadium Yokohama
vr 1 nov 11:00 B Finale x  –  x Tokyo Stadium
za 2 nov 11:00 FINALE x  –  x International Stadium Yokohama

*De wedstrijd tijden zijn aangepast naar Nederlandse tijd (UTC+1)

rcs-competitie-001

Wereldkampioen 2015
Nieuw Zeeland

2015

Engeland

ep_heijnen_rugby_world_cup_2015_logo
Finale
za 31 okt 17:00 uur Nieuw Zeeland  Australië 34 – 17
Bronze finale
vr 30 okt 21:00 uur Zuid Afrika  Argentinië 24-13
finale’s
zo 25 okt 17:00 uur Argentinië Australië 15 – 29
za 24 okt 17:00 uur Zuid Afrika Nieuw Zeeland 18 – 20
 Kwart finale’s
zo 18 okt 17:00 uur Australië Schotland 35 – 34
zo 18 okt 14:00 uur Ierland Argentinië 20 – 43
za 17 okt 21:00 uur Nieuw Zeeland Frankrijk 62 – 13
za 17 okt 17:00 uur Zuid Afrika Wales 23 – 19

*De wedstrijd tijden zijn aangepast naar Nederlandse tijd (UTC+1).

Wedstrijden 2015


Wedstrijd Uitslag
18 september 2015 21:00 Twickenham, London
Engeland Fiji
35 - 11
19 september 2015 13:00 Kingsholm, Gloucester
Tonga Georgië
10 - 17
19 september 2015 15:30 Millennium Stadium, Cardiff
Ierland Canada
50 - 7
19 september 2015 17:45 Brighton Community Stadium, Brighton
Zuid Afrika Japan
1 - 2 (AET)
19 september 2015 17:45 Wembley Stadium, London
Nieuw Zeeland Argentinië
32 - 10
19 september 2015 21:00 Twickenham, London
Frankrijk Italie
25 - 16
20 september 2015 13:00 Brighton Community Stadium, Brighton
Samoa Amerika
54 - 9
20 september 2015 15:30 Millennium Stadium, Cardiff
Wales Uruguay
54 - 9
23 september 2015 15:30 Kingsholm, Gloucester
Schotland Japan
45 - 10
23 september 2015 17:45 Millennium Stadium, Cardiff
Australië Fiji
28 - 13
23 september 2015 21:00 Queen Elizabeth Olympic Park, London
Frankrijk Roemenië
38 - 11
24 september 2015 21:00 Queen Elizabeth Olympic Park, London
Nieuw Zeeland Namibië
4 - 2 (AET)
25 september 2015 17:45 Kingsholm, Gloucester
Argentinië Georgië
54 - 9
26 september 2015 15:30 Elland Road, Leeds
Italie Canada
1 - 1 (o.P.)
26 september 2015 15:45 Villa Park, Birmingham
Zuid Afrika Samoa
3 - 3 (AET)
26 september 2015 21:00 Twickenham, London
Engeland Wales
25 - 28
27 september 2015 13:00 Villa Park, Birmingham
Australië Uruguay
2 - 1 (o.P.)
27 september 2015 15:30 Elland Road, Leeds
Schotland Amerika
3 - 3 (o.P.)
27 september 2015 17:45 Wembley Stadium, London
Ierland Roemenië
44 - 10
29 september 2015 17:45 Sandy Park, Exeter
Tonga Namibië
35 - 21
1 oktober 2015 17:45 Millennium Stadium, Cardiff
Wales Fiji
1 - 1 (o.P.)
1 oktober 2015 21:00 Stadiummk, Milton Keynes
Frankrijk Canada
41 - 18
2 oktober 2015 21:00 Millennium Stadium, Cardiff
Nieuw Zeeland Georgië
1 - 0 (o.P.)
3 oktober 2015 15:30 Stadiummk, Milton Keynes
Samoa Japan
5 - 26
3 oktober 2015 17:45 St James Park, Newcastle upon Tyne
Zuid Afrika Schotland
34 - 16
3 oktober 2015 21:00 Twickenham, London
Engeland Australië
1 - 1 (o.P.)
4 oktober 2015 15:30 Leicester City Stadium, Leicester
Argentinië Tonga
2 - 2 (o.P.)
4 oktober 2015 17:45 Queen Elizabeth Olympic Park, London
Ierland Italie
2 - 3 (o.P.)
6 oktober 2015 17:45 Leicester City Stadium, Leicester
Canada Roemenië
15 - 17
6 oktober 2015 21:00 Stadiummk, Milton Keynes
Fiji Uruguay
47 - 15
7 oktober 2015 17:45 Queen Elizabeth Olympic Park, London
Zuid Afrika Amerika
64 - 0
7 oktober 2015 21:00 Sandy Park, Exeter
Namibië Georgië
4 - 3 (o.P.)
9 oktober 2015 21:00 St James Park, Newcastle upon Tyne
Nieuw Zeeland Tonga
47 - 9
10 oktober 2015 15:30 St James Park, Newcastle upon Tyne
Samoa Schotland
1 - 2 (o.P.)
10 oktober 2015 17:45 Twickenham, London
Australië Wales
15 - 6
10 oktober 2015 21:00 Manchester City Stadium, Manchester
Engeland Uruguay
60 - 3
11 oktober 2015 13:00 Leicester City Stadium, Leicester
Argentinië Namibië
2 - 2 (AET)
11 oktober 2015 15:30 Sandy Park, Exeter
Italie Roemenië
1 - 1 (AET)
11 oktober 2015 17:45 Millennium Stadium, Cardiff
Frankrijk Ierland
3 - 2 (o.P.)
11 oktober 2015 21:00 Kingsholm, Gloucester
Amerika Japan
18 - 28

*De wedstrijd tijden zijn aangepast naar Nederlandse tijd (UTC+1).