3e klasse Noord-West Fase 1
Competitie 2018-2019

Pos   Team G W T L Game punten Ptn
1 Diok 3 11 10 1 0 511:118 51
2 Haarlem 2 11 8 0 3 352:210 41
3 Zaandijk 1 11 7 1 2 383:137 38
4 Den Helder 1 11 7 1 2 349:199 38
5 Spakenburg 1 11 7 1 3 325:174 36
6 AAC 2 11 5 2 4 210:200 28
7 Rush 1 11 5 0 6 281:236 26
8 Waterland 2 11 5 0 6 237:340 24
9 The Bassets 2 11 4 0 7 257:272 23
10 Ascrum 3 11 3 0 8 152:437 16
11 HRC/te Werve 3 11 1 0 10 124:493 5
12 RSRC 2 11 0 0 11 90:455 2

EIGEN WEDSTIJDEN

Wedstrijd Uitslag
15 september 2018 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 The Bassets 2 (Verslag)
62 - 5
22 september 2018 13:00 Amsterdam
Ascrum 3 Spakenburg 1 (Verslag)
7 - 41
29 september 2018 13:00 Den Haag
HRC/te Werve 3 Spakenburg 1 (Verslag)
8 - 64
6 oktober 2018 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 Haarlem 2 (Verslag)
15 - 10
13 oktober 2018 14:30 Den Helder
Den Helder 1 Spakenburg 1 (Verslag)
26 - 15
20 oktober 2018 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 Diok 3 (Verslag)
24 - 24
27 oktober 2018 14:30 Amsterdam
AAC 2 Spakenburg 1 (Verslag)
15 - 31
17 november 2018 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 Waterland 2 (Verslag)
8 - 14
24 november 2018 14:30 Zaandam
Zaandijk 1 Spakenburg 1 (Verslag)
17 - 22
1 december 2018 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 RSRC 2 (Verslag)
43 - 10
8 december 2018 14:30 Schagen
Rush 1 Spakenburg 1 (Verslag)
38 - 0

ALLE WEDSTIJDEN

Wedstrijd Uitslag
15 september 2018 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 The Bassets 2 (Verslag)
62 - 5
16 september 2018 13:30 Amsterdam
AAC 2 Waterland 2
32 - 7
16 september 2018 14:30 Den Helder
Den Helder 1 RSRC 2
78 - 0
16 september 2018 14:30 Leiden
Diok 3 Zaandijk 1
40 - 19
16 september 2018 14:30 Den Haag
HRC/te Werve 3 Ascrum 3
17 - 26
16 september 2018 14:30 Haarlem
Haarlem 2 Rush 1
24 - 12
22 september 2018 13:00 Amsterdam
Ascrum 3 Spakenburg 1 (Verslag)
7 - 41
22 september 2018 14:30 Schagen
Rush 1 Den Helder 1
12 - 26
23 september 2018 12:30 Sassenheim
The Bassets 2 Haarlem 2
24 - 29
23 september 2018 14:30 Zaandam
Zaandijk 1 AAC 2
7 - 7
23 september 2018 14:30 Rotterdam
RSRC 2 Diok 3
5 - 49
23 september 2018 14:30 Purmerend
Waterland 2 HRC/te Werve 3
31 - 0
29 september 2018 13:00 Den Haag
HRC/te Werve 3 Spakenburg 1 (Verslag)
8 - 64
30 september 2018 12:00 Amsterdam
AAC 2 RSRC 2
18 - 3
30 september 2018 13:00 Purmerend
Waterland 2 Zaandijk 1
17 - 28
30 september 2018 14:30 Den Helder
Den Helder 1 The Bassets 2
26 - 15
30 september 2018 14:30 Haarlem
Haarlem 2 Ascrum 3
67 - 0
30 september 2018 15:00 Leiden
Diok 3 Rush 1
55 - 7
6 oktober 2018 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 Haarlem 2 (Verslag)
15 - 10
7 oktober 2018 12:30 Sassenheim
The Bassets 2 Diok 3
27 - 43
7 oktober 2018 13:00 Amsterdam
Ascrum 3 Den Helder 1
26 - 49
7 oktober 2018 14:30 Rotterdam
RSRC 2 Waterland 2
0 - 40
7 oktober 2018 14:30 Schagen
Rush 1 AAC 2
17 - 19
7 oktober 2018 14:30 Zaandam
Zaandijk 1 HRC/te Werve 3
56 - 0
13 oktober 2018 14:30 Den Helder
Den Helder 1 Spakenburg 1 (Verslag)
26 - 15
14 oktober 2018 13:30 Amsterdam
AAC 2 The Bassets 2
11 - 7
14 oktober 2018 14:30 Zaandam
Zaandijk 1 RSRC 2
69 - 0
14 oktober 2018 14:30 Purmerend
Waterland 2 Rush 1
38 - 0
14 oktober 2018 14:30 Den Haag
HRC/te Werve 3 Haarlem 2
12 - 46
14 oktober 2018 14:30 Leiden
Diok 3 Ascrum 3
36 - 5
20 oktober 2018 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 Diok 3 (Verslag)
24 - 24
21 oktober 2018 14:30 Amsterdam
Ascrum 3 AAC 2
17 - 12
21 oktober 2018 14:30 Schagen
Rush 1 Zaandijk 1
19 - 52
21 oktober 2018 14:30 Rotterdam
RSRC 2 HRC/te Werve 3
27 - 31
21 oktober 2018 14:30 Haarlem
Haarlem 2 Den Helder 1
33 - 21
21 oktober 2018 14:30 Sassenheim
The Bassets 2 Waterland 2
74 - 5
27 oktober 2018 14:30 Amsterdam
AAC 2 Spakenburg 1 (Verslag)
15 - 31
28 oktober 2018 11:30 Den Haag
HRC/te Werve 3 Den Helder 1
12 - 38
28 oktober 2018 12:30 Rotterdam
RSRC 2 Rush 1
5 - 36
28 oktober 2018 13:00 Purmerend
Waterland 2 Ascrum 3
62 - 12
28 oktober 2018 13:00 Leiden
Diok 3 Haarlem 2
58 - 0
28 oktober 2018 14:30 Zaandam
Zaandijk 1 The Bassets 2
42 - 5
17 november 2018 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 Waterland 2 (Verslag)
8 - 14
18 november 2018 13:00 Amsterdam
Ascrum 3 Zaandijk 1
20 - 61
18 november 2018 13:00 Haarlem
Haarlem 2 AAC 2
47 - 17
18 november 2018 14:30 Sassenheim
The Bassets 2 RSRC 2
24 - 5
18 november 2018 14:30 Den Helder
Den Helder 1 Diok 3
7 - 47
18 november 2018 14:30 Schagen
Rush 1 HRC/te Werve 3
61 - 0
24 november 2018 14:30 Zaandam
Zaandijk 1 Spakenburg 1 (Verslag)
17 - 22
25 november 2018 12:30 Rotterdam
RSRC 2 Ascrum 3
21 - 29
25 november 2018 13:00 Purmerend
Waterland 2 Haarlem 2
5 - 51
25 november 2018 13:00 Den Haag
HRC/te Werve 3 Diok 3
10 - 55
25 november 2018 13:30 Amsterdam
AAC 2 Den Helder 1
24 - 24
25 november 2018 14:30 Schagen
Rush 1 The Bassets 2
27 - 12
1 december 2018 15:00 Spakenburg
Spakenburg 1 RSRC 2 (Verslag)
43 - 10
2 december 2018 10:00 Amsterdam
Ascrum 3 Rush 1
5 - 52
2 december 2018 13:00 Den Haag
HRC/te Werve 3 The Bassets 2
17 - 45
2 december 2018 14:30 Haarlem
Haarlem 2 Zaandijk 1
7 - 32
2 december 2018 14:30 Leiden
Diok 3 AAC 2
23 - 11
2 december 2018 14:30 Den Helder
Den Helder 1 Waterland 2
54 - 15
8 december 2018 14:30 Schagen
Rush 1 Spakenburg 1 (Verslag)
38 - 0
9 december 2018 12:00 Rotterdam
RSRC 2 Haarlem 2
14 - 38
9 december 2018 13:30 Amsterdam
AAC 2 HRC/te Werve 3
44 - 17
9 december 2018 14:30 Purmerend
Waterland 2 Diok 3
3 - 81
9 december 2018 14:30 Sassenheim
The Bassets 2 Ascrum 3
19 - 5
9 december 2018 14:30 Zaandam
Zaandijk 1 Den Helder 1
0 - 0