Six Nations 2011

Six Nations 2011

Bekijk het schema en blijf op de hoogte van de laatste uitslagen!

Hierbij het wedstrijd overzicht.

De complete six nations competitie is ook te volgen [op deze pagina]

Ook dit jaar weer gesponsord door OBBESPORTS, www.obbesports.nl

Pos   Team G W T L DoelpuntenSaldo Ptn
0 AAC Rugby 3 0 0 0 0 0:00 0:0
0 Hilversum 2 0 0 0 0 0:00 0:0
0 Spakenburg 2 1 0 1 2:20 6:4
0 Gouda 1 1 0 0 2:20 4:0
0 Zwolle 1 1 0 0 1 2:20 0:4
0 Essington RFC 0 0 0 0 0:00 0:0
0 Spakenburg 1 0 0 0 0 0:00 0:0
0 Bala RFC 0 0 0 0 0:00 0:0
0 Ledbury RFC 0 0 0 0 0:00 0:0
0 RCS 1 0 0 0 0 0:00 0:0
0 Social Team 0 0 0 0 0:00 0:0
0 Spakenburg 1 0 0 0 0 0:00 0:0
0 The Wasps 0 0 0 0 0:00 0:0
1 Hilversum 2 20 18 0 2 4:40 100:8
1 Spakenburg 18 17 0 1 6:60 81:4
1 the Pink Panthers 1 10 9 0 1 1:10 46:4
1 Utrecht III 18 17 0 1 1:10 85:4
1 Rush 18 17 0 1 1:10 83:4
1 Spakenburg 1 18 17 0 1 2:20 84:4
1 Castricumse 2 16 13 0 3 2:20 60:12
1 AAC 1 18 17 0 1 2:20 82:4
1 Eemland 2 1 0 1 0 3:30 3:2
1 Spakenburg 1 1 0 1 0 3:30 3:2
1 Frankfurt 1 0 1 0 3:30 3:2
1 Hilversum 1 1 0 1 0 3:30 3:2
1 Spakenburg 1 1 0 1 0 3:30 3:2
1 t'Gooi 3 1 0 1 0 3:30 3:2
1 Spakenburg 1 3 0 3 0 3:30 9:6
1 Spakenburg 1 1 1 0 0 3:30 5:0
1 Spakenburg 1 1 0 1 0 3:30 3:2
1 Gouda 1 1 0 1 0 3:30 3:2
1 Ascrum 1 1 0 1 0 3:30 3:2
1 t'Gooi 1 1 0 1 0 3:30 3:2
1 Spakenburg 1 1 1 0 0 3:30 4:0
1 Sparta 1 1 1 0 0 3:30 5:0
1 Spakenburg 1 3 2 0 1 3:30 10:4
1 Diok 2 1 1 0 0 3:30 5:0
1 Frankrijk 5 5 0 0 3:30 10:0
1 Engeland 5 4 0 1 3:30 8:2
1 Wales 5 5 0 0 3:30 10:0
1 Wales 5 4 0 1 3:30 8:2
1 Engeland 5 4 0 1 3:30 8:2
1 Ierland 5 4 0 1 3:30 8:2
1 Engeland 5 4 0 1 3:30 8:2
1 Team Brandweer/Polynorm 0 0 0 0 0:00 5:0
1 Delft 1 16 16 0 0 3:30 76:0
1 Dordtsche 1 12 9 0 3 3:30 40:12
1 Spakenburg Social Team 1 1 0 0 4:40 4:0
1 Ierland 7 5 0 2 4:40 8:4
1 Engeland 5 4 0 1 4:40 8:2
1 Oranje Leeuwen 0 0 0 0 0:00 7:0
1 Kleijbeukers 4 3 1 0 9:4+5 11:1
1 Spakenburg 1 2 1 0 0 5:50 5:0
1 Groningen 1 20 20 0 0 5:50 94:0
1 Australië 7 6 0 1 6:60 26:4
1 Zuid Afrika 7 5 0 2 6:60 25:8
1 Nieuw Zeeland 7 7 0 0 6:60 33:0
1 Ierland 5 4 0 1 6:60 18:4
1 Engeland 5 5 0 0 6:60 10:0
1 Team Darkside 4 2 1 1 6:60 5:5
1 Ascrum 2 20 16 1 3 0:00 79:14
1 Engeland 5 4 0 1 0:00 19:2
1 De Matadors 0 0 0 0 0:00 7:0
1 Maraboes 1 18 9 0 0 0:00 42:0
2 AAC Rugby 3 20 17 0 3 4:40 94:12
2 Utrecht II 18 15 0 3 6:60 73:12
2 Ascrum 1 10 9 0 1 1:10 45:4
2 The Wild Rovers 18 15 1 2 1:10 77:10
2 The Bulldogs 17 14 0 3 1:10 66:12
2 Haarlem 1 18 15 1 2 2:20 78:10
2 Bulldogs 1 16 13 0 3 2:20 60:12
2 Hilversum 2 18 14 0 4 2:20 74:16
2 Eemland 2 1 0 1 0 3:30 3:2
2 The Ducks 1 1 0 1 0 3:30 3:2
2 Ascrum - Jonghe Honden 1 0 1 0 3:30 3:2
2 Eemland 2 0 0 0 0 3:30 0:0
2 The Ducks 1 0 0 0 0 3:30 0:0
2 Ascrum - Jonghe Honden 0 0 0 0 3:30 0:0
2 Scrumboks 1 1 0 0 1 3:30 0:4
2 Spakenburg 1 1 0 0 1 3:30 0:4
2 Sparta 1 1 0 0 1 3:30 1:4
2 Spakenburg 1 1 0 0 1 3:30 1:4
2 Bekaro 1 1 1 0 0 3:30 4:0
2 Ierland 5 3 0 2 3:30 6:4
2 Frankrijk 5 3 0 2 3:30 7:4
2 Engeland 5 4 0 1 3:30 8:2
2 De Matadors 0 0 0 0 0:00 4:0
2 Haagsche 3 15 9 0 6 3:30 42:24
2 Haagsche 3 12 7 1 4 3:30 38:18
2 Eemland III 1 0 0 1 4:40 1:4
2 Appels 0 0 0 0 0:00 6:0
2 Oranje Leeuwen 4 3 0 1 11:4+7 9:3
2 Bala RFC 0 0 0 0 5:50 0:0
2 Haarlem 1 20 17 0 3 5:50 85:12
2 Wales 5 3 0 2 6:60 14:8
2 Schotland 5 3 0 2 6:60 16:8
2 Argentinië 7 4 0 3 6:60 20:12
2 Frankrijk 5 3 0 2 6:60 14:8
2 Wales 5 3 1 1 6:60 7:3
2 De Matadors 4 4 0 0 6:60 4:0
2 Haarlem 1 20 15 1 4 0:00 78:18
2 Ierland 5 3 0 2 0:00 14:4
2 Darkside 0 0 0 0 0:00 6:0
2 Eindhoven 1 18 8 0 1 0:00 39:4
3 AAC Rugby 2 20 13 0 7 4:40 80:28
3 Den Helder 18 13 0 5 7:70 64:20
3 Alkmaarse 1 9 7 1 1 1:10 39:6
3 Wageningen 1 18 11 1 6 1:10 58:26
3 Hilversum 2 18 10 0 8 1:10 51:32
3 Den Helder 17 10 0 7 1:10 50:28
3 Eemland 2 18 10 0 8 2:20 51:32
3 Pickwick Players 1 16 11 1 4 2:20 57:18
3 Groningen 1 18 14 0 4 2:20 70:16
3 Zwolle 1 0 0 0 0 3:30 0:0
3 Haagsche 3 1 0 0 1 3:30 0:4
3 Feanster 1 1 0 0 1 3:30 0:4
3 Engeland 5 2 1 2 3:30 5:5
3 Ierland 5 3 0 2 3:30 6:4
3 Frankrijk 5 2 1 2 3:30 5:5
3 Italie 5 2 0 3 3:30 4:6
3 Wales 5 3 0 2 3:30 6:4
3 Frankrijk 5 3 0 2 3:30 6:4
3 Sonnemannen 0 0 0 0 0:00 3:0
3 Scrumboks 1 16 8 0 8 3:30 39:32
3 Gouda 1 12 4 3 5 3:30 26:26
3 Wales 5 4 0 1 4:40 8:2
3 Hartog Beton 0 0 0 0 0:00 5:0
3 Matadors 4 2 0 2 5:9-4 6:6
3 Eemland III 0 0 0 0 5:50 0:0
3 Pickwick Players 1 20 14 0 6 5:50 69:24
3 Engeland 4 2 0 2 6:60 11:8
3 Japan 4 3 0 1 6:60 12:4
3 Georgië 4 2 0 2 6:60 8:8
3 Italie 4 2 0 2 6:60 10:8
3 Ierland 5 2 1 2 6:60 5:5
3 Team Heinen en Hopman 4 1 1 2 6:60 3:8
3 Amstelveense 2 20 13 1 6 0:00 67:26
3 Frankrijk 5 3 0 2 0:00 14:4
3 Team Kaptein 0 0 0 0 0:00 5:0
3 Wageningen 1 18 6 0 3 0:00 27:12
4 Eemland 2 20 13 0 7 4:40 73:28
4 tGooi III 18 8 0 10 6:60 42:40
4 Groningen 1 9 6 0 3 1:10 30:12
4 USRS III 18 10 1 7 1:10 54:30
4 Waterland 2 17 8 0 9 2:20 39:36
4 t'Gooi 3 17 8 0 9 2:20 39:36
4 AAC 1 16 9 1 6 2:20 46:26
4 Pickwick Players 1 18 12 0 6 2:20 62:24
4 Wales 5 2 0 3 3:30 4:6
4 Wales 5 3 0 2 3:30 6:4
4 Ierland 5 2 1 2 3:30 5:5
4 Schotland 5 2 0 3 3:30 4:6
4 Team het Slokkie 0 0 0 0 0:00 2:0
4 The Bassets 2 16 8 0 8 3:30 36:32
4 Spakenburg 1 12 5 1 6 3:30 24:26
4 Frankrijk 5 2 0 3 4:40 4:6
4 Mooie Mannetjes 0 0 0 0 0:00 4:0
4 Baambrugge Boeren Beukers 4 0 2 2 5:8-3 4:8
4 Essington RFC 0 0 0 0 5:50 0:0
4 Alkmaarse 1 20 11 0 9 5:50 58:36
4 Fiji 4 1 0 3 6:60 5:12
4 Samoa 4 1 0 3 6:60 6:12
4 Tonga 4 1 0 3 6:60 6:12
4 Roemenië 4 1 0 3 6:60 4:12
4 Schotland 5 2 0 3 6:60 4:6
4 De mannen uut het Darrup 4 0 0 4 6:60 2:12
4 Alkmaarse 1 20 12 0 8 0:00 55:32
4 Schotland 5 3 0 2 0:00 14:4
4 NSDH 0 0 0 0 0:00 4:0
4 Oisterwijk Oysters 2 18 5 0 4 0:00 25:16
5 Castricumse 3 20 10 0 10 4:40 58:40
5 Castricumse III 18 7 1 10 7:70 38:42
5 Haarlem 1 9 5 0 4 1:10 24:16
5 de Duuvels 18 9 0 9 1:10 46:36
5 Spakenburg 18 9 0 9 1:10 45:36
5 Haarlem 1 16 8 0 8 2:20 39:32
5 Alkmaarse 1 18 6 0 12 2:20 31:48
5 Schotland 5 1 1 3 3:30 3:7
5 Italie 5 1 0 4 3:30 2:8
5 Italie 5 1 0 4 3:30 2:8
5 Ierland 5 1 1 3 3:30 3:6
5 Frankrijk 5 1 1 3 3:30 3:6
5 Schotland 5 1 0 4 3:30 2:8
5 Schotland 5 1 0 4 3:30 2:8
5 Lalliebam 0 0 0 0 0:00 1:0
5 Gouda 1 16 8 0 8 3:30 34:32
5 Nieuwegein 1 12 4 2 6 3:30 22:28
5 Italie 3 0 0 3 4:40 2:6
5 Matadors 0 0 0 0 0:00 3:0
5 Team Papa Miquel 4 0 1 3 5:10-5 2:10
5 Ascrum 2 20 11 0 9 5:50 51:36
5 Uruguay 4 0 0 4 6:60 0:16
5 Amerika 4 0 0 4 6:60 0:16
5 Namibië 4 0 0 4 6:60 1:16
5 Canada 4 0 0 4 6:60 2:16
5 Frankrijk 5 2 0 3 6:60 4:6
5 Gouda's Glorie 4 2 0 2 6:60 1:6
5 Gouda's Glorie 1 0 0 0 6:60 0:0
5 Zwolle 1 20 11 0 9 0:00 52:36
5 Wales 5 2 0 3 0:00 10:6
5 Culinaire Barbaren 0 0 0 0 0:00 3:0
5 Spakenburg 1 18 4 0 4 0:00 23:16
6 Utrecht RC 2 20 10 0 10 5:50 58:40
6 The Bulldogs 18 7 1 10 7:70 36:42
6 Castricumse 2 10 4 0 6 1:10 21:24
6 tGooi 4 18 7 1 10 1:10 33:42
6 Nieuwegein 18 7 1 10 1:10 36:42
6 Den Helder 1 17 9 0 8 2:20 38:32
6 Spakenburg 1 16 6 1 9 2:20 33:38
6 Pink Panthers 1 18 6 0 12 2:20 30:48
6 Italie 5 1 0 4 3:30 2:8
6 Schotland 5 0 0 5 3:30 0:10
6 Italie 5 0 0 5 3:30 0:10
6 Dordtsche 1 16 7 0 9 3:30 30:36
6 Utrechtse 2 12 4 1 7 3:30 22:30
6 Schotland 5 0 0 5 4:40 0:10
6 Lallieban 0 0 0 0 0:00 2:0
6 Haarlem 1 1 0 0 0 5:50 0:0
6 ARC 2 20 11 0 9 5:50 51:36
6 Italië 5 0 0 5 6:60 0:10
6 Haagsche 2 20 11 0 9 0:00 50:36
6 Italië 5 0 0 5 0:00 0:10
6 The Pigs 1 18 4 0 5 0:00 19:20
7 RC Spakenburg 20 10 0 10 5:50 57:40
7 Eemland II 18 8 0 10 7:70 34:40
7 Dwingeloo 10 2 1 7 1:10 16:30
7 Spakenburg 2 18 6 0 12 1:10 32:48
7 Ascrum 2 18 7 0 11 1:10 35:44
7 Hilversum 2 18 7 1 10 2:20 38:42
7 Dwingeloo 1 16 5 1 10 2:20 32:42
7 Big Bulls 1 18 5 0 13 2:20 29:52
7 The Hookers 2 16 6 0 10 3:30 30:40
7 The Hookers 2 12 5 0 7 3:30 19:28
7 Baambrugge Boeren Beukers 0 0 0 0 0:00 1:0
7 Ledbury RFC 0 0 0 0 5:50 0:0
7 Diok 2 20 7 0 13 5:50 40:52
7 Pink Panthers 1 20 8 1 11 0:00 44:46
7 The Vets 1 18 2 0 7 0:00 11:28
8 Nieuwegein 20 6 0 14 4:40 42:56
8 Nieuwegein 18 6 0 12 6:60 33:48
8 Rush 10 3 0 7 1:10 16:28
8 the Pigs 18 6 0 12 1:10 25:48
8 t Gooi 3 18 6 1 11 1:10 32:46
8 Ascrum 2 18 6 0 12 2:20 34:48
8 Zwolle 1 16 3 0 13 2:20 21:52
8 Diok 2 18 6 0 12 2:20 29:48
8 Spakenburg 1 15 6 0 9 3:30 29:36
8 RCS Socialteam 3 0 0 1 5:50 0:4
8 Dwingeloo 1 20 7 0 13 5:50 35:52
8 t Gooi 2 20 10 0 10 0:00 44:40
8 The Wild Rovers 1 18 2 0 6 0:00 11:24
9 Waterland 2 20 6 1 13 5:50 41:54
9 Old Bears 18 5 0 13 7:70 29:52
9 Hilversum 2 9 1 0 8 1:10 1:32
9 the Pink Panthers 2 18 6 0 12 1:10 22:48
9 USRS 2 18 5 0 13 1:10 30:52
9 Utrechtse 3 18 6 0 12 2:20 30:48
9 Rush 16 2 0 14 2:20 12:56
9 Haarlem 1 18 6 0 12 2:20 29:48
9 Nieuwegein 1 16 3 0 13 3:30 16:52
9 Spakenburg 1 20 6 0 14 6:60 34:56
9 YNYSYBWL RFC 1 0 0 0 6:60 0:0
9 Pickwick Players 1 20 8 0 12 0:00 33:48
9 Tarantula 1 18 2 0 7 0:00 10:28
10 t Gooi 3 20 5 0 15 5:50 32:60
10 USRS II 18 3 0 15 7:70 10:60
10 Spakenburg 1 8 0 0 8 1:10 0:32
10 Eemland III 18 1 0 17 1:10 4:68
10 Castricumse 3 18 3 0 15 1:10 19:60
10 USRS 2 17 1 0 16 2:20 6:64
10 Spakenburg 1 18 4 0 14 2:20 21:56
10 Pink Panthers 1 20 4 0 16 5:50 21:64
10 the Pigs 1 20 3 0 17 0:00 17:68
10 The Wallaby's 1 18 1 0 6 0:00 0:24
11 Amstelveense RC 1890 2 20 1 1 18 4:40 14:74
11 Big Bulls 1 20 2 0 18 6:60 6:72
11 Spakenburg 1 20 1 0 19 0:00 9:76

Wedstrijd Uitslag
9 september 2006 14:30 Nieuwegein
Nieuwegein 1 Spakenburg 1
12 - 17
10 september 2006 14:30 Den Haag
Haagsche 3 Gouda 1
5 - 22
10 september 2006 14:30 Hoek van Holland
The Hookers 2 Dordtsche 1
27 - 12
16 september 2006 14:30 Spakenburg
Spakenburg 1 The Bassets 2
34 - 17
17 september 2006 14:30 Delft
Delft 1 Nieuwegein 1
40 - 17
17 september 2006 14:30 Gouda
Gouda 1 The Hookers 2
26 - 12
17 september 2006 14:30 Tiel
Scrumboks 1 Haagsche 3
7 - 10
23 september 2006 14:30 Den Haag
Haagsche 3 Spakenburg 1
28 - 5
24 september 2006 14:30 Dordrecht
Dordtsche 1 Delft 1
7 - 40
24 september 2006 14:30 Hoek van Holland
The Hookers 2 Scrumboks 1
36 - 12

1 2 3 133

Dit bericht heeft 3 reacties

Het is niet mogelijk een reactie te plaatsen.